Garnier, Fructis, Nourishing Banana Hair Food (Maska do włosów bardzo suchych (nowa wersja))

Maska przeznaczona do włosów bardzo suchych. Formuła nadaje intensywny blask i wzmocnienie. Intensywnie odżywia oraz nawilża włosy, zapobiega ich puszeniu, wygładza włókna i uszczelnia łuskę włosa w lekkiej formule.
97% składników pochodzenia naturalnego
7 x więcej odżywienia*
3 sposoby użycia: jako odżywka, maska lub pielęgnacja bez spłukiwania
Wegańska formuła**

* Test instrumentalny po aplikacji maski i jej spłukaniu
** Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego lub pochodnych

wzmacniające, wygładzające, nabłyszczające, nawilżające
zapachowa
w słoiku
lekkie
Skóra głowy
normalna
do włosów suchych i zniszczonych, do włosów długich

Super jest!

Ta maska jest bardzo dobra.

Oczywiście zapach - banan, wyczuwalny na włosach, przez około 2 dni nawet po splukaniu, ale wiadomo, że jest to chemiczny banan.

Maska nawilża, włosy są bardzo lśniące, gładkie, bardzo dobrze się rozczesuja.

Czy jest to moja ulubiona maska? Na pewno nie, dużo jej brakuje, ale ciągle odkrywam maski.

Uwielbiam ten produkt❤️

Maska do włosów bardzo suchych Garnier Fructis Nourishing Banana Hair Food to mój ulubiony produkt do pielęgnacji włosów! Moje włosy są suche i zniszczone, ale ta maska naprawdę im pomaga. Konsystencja jest gęsta i kremowa, łatwo się rozprowadza po włosach. A zapach... o mój Boże, jest przepyszny! Pachnie jak soczyste, dojrzałe banany, co sprawia, że używanie jej to prawdziwa przyjemność. Opakowanie jest wygodne, a dozowanie jest proste dzięki zamknięciu w słoiczku. Moje włosy po użyciu są nawilżone, miękkie i pełne życia. Polecam tę maskę szczególnie osobom z suchymi i zniszczonymi włosami. ????????‍♀️

Maska do włosów

Szczerze mówiąc nie wiem czy kiedykolwiek używałam tak do tej maski do włosów a od wielu lat mam suche i zniszczone włosy .
Po użyciu stały się one miękkie w dotyku i nie mam już problemu z rozczesaniem.

Garnier, Fructis, Nourishing Banana Hair Food (Maska do włosów bardzo suchych

Odżywcza maska do włosów suchych Fructis Hair Food Banana posiada piękny, bananowy zapach. Ten wielozadaniowy kosmetyk możesz stosować również jako odżywkę, a także kurację bez spłukiwania.
Produkt przeznaczony jest do bardzo suchych włosów świetnie nawilża i odżywia. W widoczny sposób włosy są wygładzone i miekkie w dotyku.
Jest to moja ulubiona maska z tej serii.

Dobra maska

Maska ma bardzo przyjemny zapach, więc jej aplikacja to czysta przyjemność. Moje przesuszone włosy pokochały ten kosmetyk. Maska zapewnia porządne nawilżenie i odżywienie, jednocześnie nie obciążając włosów. Moje włosy wyglądają teraz zdrowo i są wzmocnione.

Bananowa miłość

Moje włosy pokochały tę maskę, uwielbiam w niej to, że mogę nakładać ją w dowolny sposób. Przed myciem włosów, w trakcie, lub po umyciu i rozczesać. Za każdym razem wykorzystuję inny sposób. Jest to świetna alternatywa dla osób, które żyją w biegu i chcą nałożyć maskę bez spłukiwania. Maska bardzo fajnie wygładza moje puszące się włosy, zauważyłam też znaczne nawilżenie od pierwszego użycia.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Jestem pozytywnie zaskoczona, będę kupować kolejne opakowania masek.

Mam włosy średnioporowate, więc moje włosy często się puszą i są matowe. Z pomocą przyszły mi maski od Garniera. Włosy stały się miękkie, nie puszą się i są odżywione co od razu można zauważyć. Zazwyczaj zostawiam je na kilka minut na włosach a następnie spłukuje. Używam również tych masek na suche już włosy i to jest coś czego one potrzebowały. Niewielka ilość produktu dała efekty, których oczekiwałam. Moje włosy bardzo się polubiły z tymi maskami a piękne zapachy utrzymują się do kolejnego mycia co również było dla mnie ważne.

Soczyście owocowa maska

Przede wszystkim zapach który mnie urzekł, zresztą wszystkie pachną pięknie, maska ma konsystencje gęstsza, super jest to że ma 3 zastosowania jako maska, odżywka, i odżywka bez splukiwania na wilgotne lub suche włosy.
Mam gęste grube półdługie włosy, myje codziennie I stylizuje suszarka I prostownica, maska świetnie się u mnie sprawdziła, dobrze nawilżyła włosy, nie obciąża włosów a włosy pięknie pachną

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Garnier, Fructis, Nourishing Banana Hair Food - Maska do włosów bardzo suchych doskonale nawilża włosy. Ma piękny zapach, delikatną konsystencję, dobrze się rozprowadza. Już po pierwszym umyciu widoczna jest poprawa. Produkt godny polecenia w przystępnej cenie.

Wielkie zaskoczenie

Maska do włosów dla bardzo suchych włosów to prawdziwa perełka! Od dłuższego czasu męczyły mnie moje suche i matowe włosy, ale od kiedy zaczęłam używać tej maski, moje włosy są nawilżone, gładkie i pełne życia. Już po pierwszym zastosowaniu zauważyłam różnicę – moje włosy stały się bardziej elastyczne i łatwiejsze w układaniu. Po kilku tygodniach regularnego stosowania, moje włosy wyglądają zdrowsze niż kiedykolwiek wcześniej! Jestem zachwycona efektami i zdecydowanie polecam tę maskę każdemu, kto boryka się z problemem suchych włosów.

Smaczne odżywianie

Oczywiście, z przyjemnością! Oto kolejny opis postu na Instagramie, promujący Garnier Banana Hair Food:

---

???? Odżywcza uczta dla Twoich włosów! Garnier Banana Hair Food to prawdziwy hit pielęgnacyjny, który sprawi, że Twoje włosy będą wyglądać i czuć się niesamowicie. ????‍♀️ Dzięki odżywczym składnikom, takim jak ekstrakt z banana, ten produkt zapewnia intensywne nawilżenie, jednocześnie wzmacniając i odżywiając każdy włos od nasady aż po końce. Dodaj trochę egzotyki do swojej rutyny pielęgnacyjnej i przywróć swoim włosom zdrowy blask i elastyczność!

Cudowne wygładzenie

Moje włosy żyją swoim życiem. Dzięki masce moje włosy są wygładzone lśniące i nie przetłuszczają się jak przy innych maskach. Zapach jest obłędny. Maska łatwo rozprowadza się po włosach oraz szybko się spłukuje. Dzięki dużemu opakowaniu łatwo nałożyć maskę jedną dłonią