Becca Cosmetics, C Pop Goes the Glow Face Palette (Paleta do makijażu twarzy)

Becca Cosmetics, C Pop Goes the Glow Face Palette (Paleta do makijażu twarzy)

Paleta do twarzy i oczu od Becca w edycji kolekcjonerskiej, zawiera rozświetlacz, róż oraz cień do powiek - w tym C Pop flagowy odcień Becca i 4 nowe ekskluzywne odcienie.

Paleta zwiera odcienie:

- C Pop – Rozświetlacz, Złoty odcień z opalizującymi brzoskwiniowymi
- Pink Crème - Rozświetlacz, róż i cień do powiek, Pudrowy róż z połyskującymi złotymi perłami
-Truffle – Rozświetlacz, róż i cień do powiek, Ciepły brąz z połyskującymi złotymi perłami
- Caramel - Rozświetlacz, róż i cień do powiek, Karmelowy odcień z subtelnymi złotymi perłami
- Berry - Róż i cień do powiek, Odcień morwy z subtelnymi różowymi perłami

Gdzie kupić?

Wie ktoś gdzie kupić tą śliczną paletkę
Polecicie jakaś stronkę gdzie wyjdze najlepiej i pewnie że jest oryginalna ?
Nigdzie nie mogę jej znaleść a już testowałam i bardzo bym chciała mieć już swoją

Kupiłam w ciemno i nie żałuje! :)

Jestem wizażystką. Szukałam czegoś do osiągnięcia efektu rozświetlonej, zdrowej skóry na twarzy. Podczas jednej z promocji trafiłam na taką wielofunkcyjną paletę do makijażu. Producent twierdzi, że produkt nadaje się zarówno do twarzy jak i do oczu. Po otrzymaniu przesyłki moim oczom ukazało się przepiękne opakowanie, które ozdobi niejedną toaletkę i niejeden kufer. Piękne, małe dzieło sztuki. Jestem "sroką" i kocham takie produkty. W opakowaniu jest wbudowane okienko, w którym luzem jest brokat. Cudownie to wygląda przy używaniu palety. Co do samej zawartości - tak samo cudowna jak i opakowanie. Pierwsze 3 produkty to bardziej rozświetlacze, 2 ostatnie to rozświetlające róże. Można używać produktów również do rozświetlenia oka, jako cienia rozświetlającego. Cudownie sprawdza sie w modnym teraz makijażu glow. Nie żałuje zakupu i napewno spróbuje coś jeszcze z produktów do twarzy becca.