KWC LogobyWIZAŻ logo

SylwiaCiemniejewska
    16 listopada 2019 o 22:11
    5 / 5
    Moja pierwsza henna
    Nie spodziewałam się po tej hennie nic szczególnego jednak zaskoczyła mnie pozytywnie. Bardzo szybka i wygodna aplikacja co ułatwia sprawę i wystarczy chwila i mamy piękne brwi. Długo się utrzymuje i daje ładny kolor. Jestem zadowolona :) Nigdy nie wykonywałam koloryzacji brwi w domu, do tego namówiła mnie córka. Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona. Nie zabarwiła skóry a brwi wyglądają super!!!
    Zalety:
    • -cena
    • - łatwość aplikacji
    • Trwałość:

Aaaliyah
    17 listopada 2019 o 9:47
    5 / 5
    Najlepsza od lat
    W swoim życiu używałam mnóstwo henn. Ale to jest jedyna, do której przez cały czas wracam. Ostatnio jednak nie mogłam jej znaleźć, więc kupiłam inną. Myślałam, że ją wycofali. Kolor jest jedyny w swym rodzaju. Chłodny, ciemny brąz bez żadnych rudych podtonów. Idealny, bardzo twarzowy. Pasuje praktycznie każdemu. Henna kosztuje grosze. Verona nie testuje na zwierzętach. Konsystencja jest kremowa. Wygodnie się ją aplikuje. Jako, że jestem blondynką, zmywam po 10min namoczonym wodą i wyciśniętym z niej wacikiem. Taka uwaga. Henny kremowe powinno stosować się do brwi. Jeśli ktoś chce produktu do farbowania rzęs, to polecam hennę w proszku. Kremowa się nie nada, bo nie jest stała w konsystencji i może dostać się do oczu. Ale myślę, że maniaczki henny powinny o tym wiedzieć :) Aplikator beznadziejny. Używam zamiast niego specjalnego pędzelka do nakładania henny. Produkt wystarczy na wiele razy.
    • Zapach:

Joannna1
    18 lutego 2020 o 22:19
    4 / 5
    Fajna
    Miałam różne henny i tez ta. Bardzo łatwo mi ja się aplikowało. Nie miałam uczulenia nie podrażniają i tez fajnie barwiła. Zarówno rzęsy jak i brwi :) dostępna w większości drogerii. Polecam na użytek domowy
    Zalety:
    • Kolor
    • Krycie
    • Brak alergii i podrażnień
    • Zapach:
    Używa produktu od:rok lub dłużej