Fitokosmetik, Henna w kremie do brwi i rzęs

Fitokosmetik, Henna w kremie do brwi i rzęs

Henna w kremie do koloryzacji brwi i rzęs to pierwszy i jedyny naturalny barwnik na świecie, który doskonale barwi jednocześnie odżywiając, wzmacniając oraz stymulując wzrost brwi i rzęs. Organiczny olejek łopianowy wchodzący w skład henny odżywia, wzmacnia, przyspiesza wzrost brwi i rzęs, przywraca im blask, poprawiając ich kondycję. Henna w kremie nie zawiera amoniaku i nadtlenku wodoru.

henny
koloryzujące

Mniej trwała niż np. Delia

Jednak te henny do samodzielnego rozrobienia wydają mi się intensywniejsze i trwalsze.
Efekt henny Fitokosmetik u mnie trzyma się naprawdę krótko, max 10 dni, czasem nawet tydzień.

Plusem jest to, ze odcień nie jest sztuczny, a henna już rozrobiona.

Kupiłam ją tak o, podczas internetowych zakupów. Zużyłam już dawno temu, starczyła na 3 razy.

Moje brwi niestety nie są zbyt gęste, a ja używam w pielęgnacji olejków, w takim przypadku trwałość takich kosmetyków bywa krótsza.

Mimo wszystko Delia trzyma mi się dłużej, nie sadzę więc, że wrócę do tej, co najwyżej kiedy będe potrzebować henny na jakiś dłuższy wyjazd, ale unikam zbyt częstego jej stosowania.

Lubimy się

Henna jest w saszetce, gotowa do użycia w zestawie otrzymujemy też szablon i patyczek/szpatułkę/szczoteczkę ciężko nawet nazwać to narzędzie ale ja z niego nie korzystam bo używam szczoteczki od tuszu do rzęs. Henna w saszetce wystarcza na kilka użyć, nie gęstnieje ma konsystencję średnio gęstego żelu. Stosuje na brwi i rzęsy, trzymam 10 do 15 minut i zmywam. Efekt jest naturalny, nie farbuje skóry i utrzymuje się około 2 do 3 tygodni. Osobiście bardzo lubię się z tym produktem, nigdy nie podrażnił mi skóry ani oczu. Cena jest również bardzo satysfakcjonująca jedyny minus to dostępność.