Delia, Eyebrow Expert, Instant Eyebrow Tint (Jednoskładnikowa ekspresowa henna do brwi)

Hebe
Pachnidelko
55091 opinii
Pachnidelko
Średnia ocena: 4.94/5

Kategoria
Marka

Ekspresowa henna jednoskładnikowa. Najlepsze rozwiązanie na piękne brwi w 5 minut bez łączenia składników.
Teraz szybko i łatwo nadasz swoim brwiom piękny kształt i kolor:
Nie musisz mieszać koloryzatora z aktywatorem.
Używasz, kiedy chcesz – nawet do 20 aplikacji.
Możesz mieć ją zawsze w kosmetyczce, ale wystarczy aplikować ją co 3 dni.
Nadanie oczekiwanego kształtu jest niezwykle proste, dzięki precyzyjnemu aplikatorowi w pędzelku.
Łatwo zmywa się zwilżonym wodą płatkiem kosmetycznym.
Nie rozmazuje się podczas zmywania.
Bezpieczna w okolicach oczu.
Przebadana pod kontrolą lekarzy: dermatologia i okulisty.
Zawiera olej argonowy. 0% utleniaczy.

henny
koloryzujące
fluid / krem
Trwałość
długotrwałe

na moje brwi działała maksymalnie w 10 %

Miałam nadzieję na znalezienie produktu, który da szybki i skuteczny efekt podkreślenia brwi.
Ten produkt na moje brwi po prostu nie działa, mimo zastosowania kroków zawartych w instrukcji.
Ma wygodną formułę i łatwą aplikację, ale niestety mimo odtłuszczenia brwi i trzymania przez odpowiednią ilość minut, jest dla mnie za słaba, wręcz określiłabym ja stratą pieniędzy.
Nie polecam

Trzynakam 10 min zero efektu

trzymałam się instrukcji niestety efekt zaden. Włoski jasne jak były jasne tak są jasne. Druga próba po tygodniu to samo. Lepsza zdecydowanie dwuskładnikowa.

Dla mnie ok

Henna do brwi na jedno wyjacie jest bardzo fajna, podkreśli brwi lecz utrzymanie ma słabe gdyz po zmyciu makijażu ona tez zmyla sie takze trwalosc mega slaba. Cena jest niska lecz jakosc słaba. Kolor ma ładny.

Śpieszmy się kochać efekt, tak szybko odchodzi!!! Zawód tak wielki jak nadzieje

Jak ja żałuję, że nie przeczytałam recenzji na Wizazu przed kupnem tej henny. Ale wielki napis PROROMCJA oraz "Ekspresowa" zabrały mi umiejętność myślenia.

Wszystko zapowidało się pięknie:
- jeden składnik, bez mieszania, szukania wody utlenionej - produkt gotowy do użycia
-z racji na powyzsze - produkt do ekspresowego użycia - w głowie już miałam te wszystkie szybkie farbowanka bez mieszania i sprawdzania doladnosci mieszania henny
- pędzelek - żyć nie umierac, full pakiet!

I w sumie to się wszystko zgadza, ten pędzleek nawet nie jest zły - ja sobie spokojnie nim calkiem dokladnie wymaluje zarys brwi.

ALE - efekt utrzymuje się super krótko! 3 dni i go nie ma!

Niewazne ile trzymam henne na brwiach, czym umyje je przed zastosowaniem henny - kolor zmywa się po 3 dniach. NAwet jesli zabarwicie sobie skore - po kilku godzinach nie bedzie sladu.

Wszystkie henny mieszane z woda utleniona trzymaja mi sie 2-4 tygodnie. Tak więc dla mnie spłukiwanie sie koloru po 3 dniach est ogromnym zaskoczeniem.

Jak to mawia moja babcia - "wszystko ładnie, pięknie, ALE ta nieszczesna trwalosc " :D

Ta trwalosc tak przewaza wszystko, ze z checia ocenilabym produkt na 1. Ale trzeba moze docenic pedzelek i jeden skladnik? Jednak wciaz - wiecej niz 2 to bylaby przeada.

Nie polecam

Nietrwała, ale ratuje w kryzysowych sytuacjach

Produkt jest niestety nietrwaly. Efekt utrzymuje się max 2-3 dni.
Na brwiach trzymam ją nieco dłużej niż zaleca producent, wtedy kolor jest intensywniejszy i w moim odczuciu wygląda to lepiej.
Aplikacja jest łatwa, pedzelek sunie ładnie po włoskach.

Nawet nawet…

Zakupiłam hennę w takim wydaniu ponieważ zachęciła mnie aplikacja prosto z opakowania - bez rozrabiania kremów, proszków i mieszania.
Jest to duża wygoda i skraca czas hennowania.
Wbrew pozorom, opakowanie takiej henny wystarcza na bardzo długo. W moim przypadku jest to okres 6 miesięczny przy cotygodniowym używaniu.
Kolor, konsystencja, użytkowanie jak najbardziej na plus.
Jedyny problem to jej trwałość. Bardzo szybko sie wypłukuje kolor - muszę powtarzać średnio raz na tydzień.
Mimo to mogę bardzo polecić.
Aplikator jest bardzo precyzyjny, dzięki temu można uniknąć niespodzianek z malowaniem kształtu brwi.

Szybka w użyciu ale efekt nietrwały

Pędzelek precyzyjmy i szybko się aplikuje, henna barwi też skórę co jest istotne jak nie mamy gdzieś włosków, efekt końcowy jest bardzo naturalny. Niestety utrzymuje się jeden dzień i to ją dyskwalifikuje

Fajny naturalny efekt lecz bardzo nietrwała

Każda z nas juz nie raz miała nie jedna przygodę z henna. I ja tez … co najbardziej mnie denerwowało to fakt ze henna farbowała nie tylko brwi ale także skore wokół brwi mimo zabezpieczenia jej tłustym kremem. I fakt ze mino trzymałam ja krótko wychodziła bardzo ciemna i nienaturalna. A ja jednak cenie sobie naturalność. Moje brwi nie są jakieś jasne ale ja wole je w ciemniejszej wersji wiec je codziennie maluje a ekspresowa henna jest fajnym zamiennikiem.
Henna zamknięta jest w formie tintu czyli produkt w płynie z dołączonym aplikatorem w formie pędzelka. Wybrałam kolor brązowy. Konsystencja w formie kremu, fajnie trzyma się i nie spływa.
W przypadku ekspresowej henny jest jedna najważniejsza zaleta- ona wogole nie farbuje skory. Dla mnie to naprawdę luksus bo kiedyś to bylo nie do pomyślenia.
Nakładam trochę kremu wokół brwi , nakładam hennę i zostawiam ja na 15 min. Po zmyciu - a zmywa się ja naprawdę łatwo , woda z mydłem , płynem micelarnym czy żelem do twarzy efekt jest naprawdę bardzo naturalny. Nie za ciemny , wręcz idealny. Do mojej karnacji i włosów super pasuje . Jestem naprawdę pod wrażeniem ale niestety musi być ale… henna jest bardzo nietrwała . 2 dni ba nawet czasem jedno mycie i nie widzę juz efektu . To w sumie tak jakbym codziennie je malowała. Dlatego niestety zużyłam jedno opakowanie i jeżeli trwałość się nie zmieni to juz jej nie kupię. A szkoda …

bardzo słaby produkt

Kupiłam hennę w pędzlu, bo męczyło mnie rozrabianie jej za każdym razem kiedy chciałam ją wykonać w warunkach domowych.
Nie ukrywam, że miałam nadzieje, iż sprawdzi się lepiej niż te jej odpowiedniki w proszku.
Żeby efekt był muszę ją aplikować co drugi dzień i zostawiać zaaplikowaną na godzinę ????

Lekka szybka henna

Lubie taki lekki efekt. Szybko się aplikuje, jest to proste, nawet dla mało wprawnej osoby.

Utrzymuje się 3 dni czyli tyle ile deklaracja producenta. Chyba że zrobię mocny makijaż i tre żeby go zmyć, wtedy schodzi od razu.

Mam jedno opakowanie już z rok i starczy na nieregularną aplikację więc na pewno więcej niż 20 aplikacji.

Porażka

Mam jasne brwi, które farbuję henną odkąd pamiętam. Skusiłam się na tę wersję ze względu na łatwość aplikacji.
Zacznę od plusów:
+ wspomniana łatwość aplikacji
I czas na minusy:
- brązowy kolor jest w praktyce czarny, może ciemny grafit
- bardzo długi czas farbowania (co mnie zaskoczyło przy moich jasnych brwiach) - u mnie to około 10 minut!!!, podczas gdy przy innych hennach max 5 minut
- bardzo szybko się zmywa, w zasadzie po 3 dniach nie mam śladu farbowania. Przy innych hennach kolor schodzi nawet do dwóch tygodni
- cena nieadekwatna do jakości

Słaba henna

Kupiłam ze względu na to ze jest łatwa w użyciu nie trzeba jej rozrabiać. Gotowa do użycia w każdej chwili. Odkrecasz i pędzelkiem nakładasz na brwi. Aplikacja jest bardzo łatwa, każdy użyje tego produktu bez problemu. Na tym się kończy mój zachwyt produktem.. jego trwałość jest minimalna .. henna jest bardzo delikatna praktycznie nie widoczna. Więcej niestety nie kupie :( brakuje tu trwałości …