Seacret Spa, Pomegranate Body Lotion (Balsam do ciała granat)

Seacret Spa, Pomegranate Body Lotion (Balsam do ciała granat)

Balsam do ciała Body Lotion to unikalne połączenie wielu minerałów z Morza Martwego i naturalnych ziół. Szybko się wchłania w skórę, nawilża i odżywia gładką, zdrową skórę. Zawiera ekstrakt z oleju awokado: Bogaty w witaminy A, E i D, potas, siarkę i chlor, które nawilżają, odżywiają, zmiękczają i koją suchą skórę.
Wyciąg z rumianku: źródło bisabololu pomaga łagodzić podrażnioną skórę. Witamina A ma właściwości regenerujące skórę, skutecznie redukuje zmarszczki.
Witamina E: przeciwutleniacz, który pomaga zmniejszyć proces starzenia, pozostawiając skórę gładką, młodą i promienną.
Balsam do ciała może być stosowany do wszystkich rodzajów skóry. Balsam do ciała szybko wnika w skórę, nie pozostawiając uczucia tłustości i ciężkości.

sucha, odwodniona, z defektami, normalna, wrażliwa
balsamy
wygładzające, zmiękczające, natłuszczające, regenerujące, nawilżające
zapachowa
w tubie
bogate

Dobry balsam w zbyt wysokiej cenie

Balsam do ciała jest sprzedawany w dużej tubie. Opakowanie jest naprawdę wydajne - wystarczyło mi na długo.
Zapach granatu był niesamowity - zakochałam się w nim od razu.

Krem ma idealną, nieco gęstą konsystencję. Ekspresowo się wchłania i rzeczywiście - ma rewelacyjny wpływ na skórę. Po każdym użyciu miałam ważenie, że jest ona wyjątkowo zregenerowana, miękka i odżywiona.

Robiłam zakupy w galerii handlowej, gdzie ni stąd ni zowąd zostałam zaczepiona przez panią ze stoiska Seacret. Pani opowiadała mi o naturalnych składnikach wyrobów tej firmy. Byłam ciekawa ich działania, dlatego raz zdecydowałam się na zakup tego produktu. Jednak, kiedy zostałam ponownie zaczepiona przez pracowników wyspy - zdecydowanie odmówiłam, ponieważ cena zaproponowanych produktów była naprawdę zaporowa (dosłownie kilkaset złotych za dwa produkty; pani sprzedająca produkty tej marki - przedstawiała t ofertę jako wyjątkowo korzystną).

Podsumowując: zestaw ma naprawdę korzystne działanie na skórę, jednak zdecydowanie nie jest on wart swojej ceny.
Dlatego oceniam produkt na trzy gwiazdki (stosunek jakości do ceny oceniam na 1/5).

cudowny wybawca przesuszonej skóry

Balsam dostałam w prezencie na święta od siostry, wtedy i dopiero dowiedziałam się o tej marce. Moje pierwsze wrażenie odnośnie Seacret Spa to wielkie WOW.
Siostra trafiła z prezentem w 100%, ponieważ miałam wtedy bardzo mocno wysuszoną skórę po stosowaniu peelingu do ciała, do tego stopnia że skóra okropnie swędziała i była jakby biała.
Już po pierwszym użyciu były widoczne efekty. Balsam niesamowicie nawilża przesuszoną skórę i niebywale poprawia kondycję skóry. Szybko się wchłania, przede wszystkim nie pozostawia tłustego, ciężkiego odczucia. Skóra dzięki stosowaniu tego balsamu jest zregenerowana i odżywiona.
Jeżeli chodzi o zapach to pozostawia na skórze odświeżającą, przyjemną woń. Osobiście ten zapach bardzo, bardzo mi się podoba.
W tym produkcie bardzo zaskoczyła mnie również jego cena i dostępność. Sprawdziłam to dopiero, gdy chciałam kupić drugi taki sam balsam. I wtedy doznałam drugiego wielkiego WOW. Co za cena za w sumie balsam, który na pierwszy rzut oka niczym się nie wyróżnia od pozostałych. Lecz nie ma co oceniać książki po okładce, warto wypróbować ten balsam po mimo wysokiej ceny i jestem przekonana, że nikt nie pożałuje i będzie tak zachwycony jak ja :)