Pharmaceris, T, Salicam, Maska przeciwtrądzikowa

Pharmaceris, T, Salicam, Maska przeciwtrądzikowa

Maseczka o bardzo dobrych właściwościach regulujących wydzielanie sebum oraz normalizujących proces złuszczania wrażliwej skóry. Łagodzi powstałe zmiany trądzikowe i zapobiega powstawaniu nowych. Pozostawia skórę nawilżoną, wygładzoną i matową. Zawiera specjalnie dobrane składniki: - wyciąg z algi Laminaria saccharina - o działaniu oczyszczającym, - salicylan sodowy - o działaniu przeciwbakteryjnym oraz keratolitycznym (bez podrażniania skóry). Maseczka polecana jest do pielęgnacji cer trądzikowych, ze skłonnością do nieprawidłowego rogowacenia naskórka i podrażnień przymieszkowych. Można stosować jako kurację przeciwtrądzikową (raz dziennie przez 2 tygodnie, po tym czasie 1-2 razy w tygodniu) lub jako kurację przyspieszającą złuszczanie naskórka (raz dziennie przez 2-3 dni w tygodniu). Nie należy stosować w przypadku uczulenia na salicylany.

Bardzo dobra

Lubię bardzo maseczki i ta mnie bardzo zaciekawiła. Cena przystępna więc postanowiłam wypróbować. Po pierwszym uzyciu byłam strasznie zła i miałam ochotę cisnąć ją w kąt. To co mnie w niej najbardziej rozdrażniło to fakt iż cięzko ją usunąć. Nakłada się ją na kilkanaście i minut i nie spłukuje tylko ściera wacikiem nasączonym tonikiem - i to jest właśnie ten trudny etap, bo wcale niełatwo jest ją usunąć, trzeba do tego kilku wacików i sporo toniku. No ale to jedyny minus. Jestem olśniona jej efektami - pieknie rozjaśnia i nawilża skórę, wygładza ją i zapobiega przykrym niespodziankom. Nie wysusza, nie podrażnia. Polecam wszystkim ten jadowicie zielony kosmetyk!

maseczka mojego zycia!!

mialam szara i zmeczona cere po porodzie( 2 miesiece temu urodzilam coreczke). ta maseczak ja przemienila w jedwab, nie robia sie pryszcze, jest gladka i nawilzona niczym buzka mojej malej Krysi. poza tym maseczka jest wydajna i przyjemna w uzyciu. polecam!!!