Bielenda, Vegan Muesli, Krem pod oczy nawilażająco-kojący

Bielenda, Vegan Muesli, Krem pod oczy nawilażająco-kojący

Nawilżająco-kojący krem pod oczy pełen roślinnego dobra Dzięki zawartości odpowiednio dobranych wegańskich składników aktywnych, formuła kremu zapewnia całoroczną, skuteczną pielęgnację cienkiej skóry wokół oczu. Krem dogłębnie nawilża i efektywnie koi skórę, zmniejsza widoczność cieni pod oczami i rozświetla spojrzenie, poprawia wygląd i kondycje delikatnego naskórka. Jego lekka formuła nie obciąża skóry, nie lepi się, idealnie wchłania się i zmniejsza oznaki zmęczenia. Dobroczynna receptura zawiera wegańskie składniki aktywne: D-panthenol + alantoina - składniki wykazują silne działanie kojące i nawilżające. Łagodzą zaczerwienienia skóry i zmniejszają jej podrażnienia. Chronią naskórek przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Olej z kiełków pszenicy - ma najwyższą zawartość witaminy E spośród wszystkich olejów roślinnych. Łatwo wnika skórę, regeneruje ją i odżywia. Doskonale odbudowuje płaszcz hydrolipidowy skóry, zapobiegając utracie wody z naskórka. Składnik pochodzi z upraw ekologicznych. Ekstrakt z owsa - występujące w nim substancje odżywcze działają kojąco na skórę, zmiękczają ją i nawilżają. Charakteryzuje się dużą zawartością związków z grupy tokoferoli, głęboko wnika w naskórek, przywracając mu jędrność i elastyczność. Składnik pochodzi z upraw ekologicznych. Efekt: Skóra wokół oczu nawilżona i wygładzona, cienie rozjaśnione, oznaki zmęczenia mniej widoczne. Linia Vegan Muesli to idealna „przekąska" dla Twojej skóry. Wegańska receptura pełna jest dobroczynnych składników zbożowych i starannie wyselekcjonowanych mleczek roślinnych. Testowany dermatologicznie

w tubce, z pompką
kremy pod oczy
nawilżające, kojące / łagodzące

Bardzo fajny produkt

Kupiłam go z ciekawości ale bardzo się z nim polubiłam . Już na starcie duży plus za to że jest to produkt Vege i naturalny. Ma delikatne działanie nawilżające , nie jest ciężki i nie obciąża delikatnej skóry pod oczami , po nałożeniu produktu rzeczywiście można odczuć jego działanie kojące co jest bardzo dużym plusem szczególnie gdy ma się skłonności do worków pod oczami . Mam duży problem z cieniami pod oczami i po stosowaniu tego produktu mam wrażenie że ma też działanie delikatnie rozświetlające , oczy i ich okolice wyglądają na bardziej wypoczęte a cienie i worki są zniwelowane . Krem jest delikatny , nie powoduje alergii i podrażnień . Zamknięty jest w opakowanie w postaci tubki z którego łatwo można wydobyć odpowiednią ilość produktu , opakowanie jest wygodne oraz bardzo wydajne bo wystarcza na dłuższy czas . Jest to bardzo dobry produkt w dobrej cenie . Polecam

Nawilżenie skóry

Krem jest lekkiej konsystencji która szybko się wchłania.
Już po miesiącu stosowania zauważyłam widoczne nawilżenie skóry pod oczami.
Nie podrażnia i nie uczula.
Po tym kremie raczej nie możemy spodziewać się spektakularnych efektów.
Jest to krem o delikatnym działaniu dla niewymagających.

Delikatne nawilżenie

Krem przy dłuższym stosowaniu delikatnie nawilża skórę pod oczami.
Jego konsystencja jest bardzo lekka, szybko się wchłania.
Używam go rano pod makijaż, współgra z korektorem i pudrem.
Polecam go dla osób bez większych problemów ze skórą pod oczami
Nie podrażnia nawet wrażliwych oczu

Leciutka chmura pod oczami

Bardzo lekki kojąco nawilżający krem pod oczy które pielęgnuje cienką skórę pod oczami. Kremik ładnie nawilża, koi oraz mniejsza widoczność cieni pod oczami. Mam wrażenie, że lekko rozświetla cienie i oczy wyglądają na bardziej wypoczęte. Tubka kremy jest bardzo wydajna a zapach nie drażniący dla nosa. Z pewnością nie zaszkodzi i nie spowoduje alergii. Nie szczypie w oczy i nie piecze jak w przypadku innych kremów tego typu.

niezły

Wybrałam te markę, bo ogólnie lubię kosmetyki firmy Bielenda, może tez dlatego , ze jest, to produkt Polski. Używałam już wielu produktów tej marki. Skusiła mnie także forma Vege. Krem pod oczy o lekkiej konsystencji i miłym zapachu. Łatwo się go rozprowadza i szybko się wchłania. Stosuję na noc. Uważam, że ma dobre działanie, bo nie szczypie czy swędzi. Krótko mówiąc mnie nie uczula. Niestety nieraz kremy pod oczy są uczulające, przynajmniej dla mnie.

lekki i skuteczny

Krem jest bardzo lekki, szybko się wchłania i dobrze nawilża.
Stosowałam zarówno na noc, jak i pod makijaż. W obu przypadkach sprawdza się świetnie. Pod podkładem nie roluje się.
Krem jest na tyle lekki i nawilżający, że z powodzeniem możemy go stosować na całą twarz.
Skóra w szybkim czasie staje się widocznie nawilżona, miękka i optycznie wygładzona.

Lekki i skuteczny krem

Pielęgnacja skóry pod oczami jest dla mnie bardzo ważna, dlatego wybierając nowy krem kieruję się przede wszystkim nawilżeniem i regeneracją.
Po regularnym stosowaniu tego kremu jestem zadowolona z efektów.
Skóra pod oczami stała się ładnie nawilżona.
Krem jest bardzo wydajny, już małe ziarenko nałożone pod oczy idealnie rozprowadza się po całej skórze pod oczami. Jego konsystencja jest lekka i szybko się wchłania.
Duży plus za przystępną cenę, a na promocji można go dostać za grosze.

Genialny

To jest kremik, który mega polecam. Ma świetny skład, świetną jakość i super zastosowanie. Skóra wokół oczu jest bardzo delikatna i szczególnie o nią trzeba zadbać. Krem ten idealnie wpisuje się w jej potrzeby. To jak świetnie nawilża skórę wokół oczu to jest sztos, niweluje opuchliznę, cienie pod oczami. Widzę zdecydowaną różnicę od kiedy go stosuję. Skóra jest wygładzona. Krem ma dość lekką konsystencję, która szybko się wchłania nie pozostawiając uczucia tłustości ani uczucia ściągnięcia. No po prostu uwielbiam. No i mega wam polecam.

Idealna konsystencja

Krem ma lekką konsystencje i świetnie się wchłania. Skóra pod oczami po aplikacji jest lekko rozświetlona i rozjaśniona, krem ma bardzo dobre działanie nawilżające.

Średni bardzo

Krem pod oczy znajduje się w tubce, która jest zapakowana w kartonik. Szata graficzna bardzo ładna zdecydowanie zachęca. Krem charakteryzuje się bardzo lekką, wodnistą konsystencją. Dobrze się rozprowadza, nie tworząc smug. Bardzo szybko się wchłania nie pozostawiając żadnej warstwy ochronnej. Przy mojej bardzo suchej cerze ten produkt się nie nadaje. Nie podrażnia oczu. Produkt wydajny.

Pięknie zadbał o skórę wokół oczu.

Z serią Vegan Muesli marki Bielenda miałam okazję się poznać dzięki temu, że kupiłam od nich serum oraz krem do twarzy. Polubiłam się z nimi, więc postanowiłam zakupić również krem pod oczy z tej serii. Jest on w klasycznej dla kremów tubce, z której łatwo wydobyć produkt. Ma kremowo żelową konsystencję oraz szybko się wchłania. Nie utrudnia, ani nie roluje makijażu, a nawet jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie, że pomaga mu w lepszym utrzymywaniu się na skórze. Nie wyczułam żadnego zapachu. Nie podrażnił mnie, ani nie uczulił i pięknie zadbał o skórę wokół oczu.

Przeciętny - roi co ma robić, ale niczym szczególnym się nie wyróżnia

Krem ma dosyć rzadką konsystencję, łatwo wylewa się z tubki. Łatwo się go rozprowadza i szybko się wchłania. Nadaje się pod makijaż, nic się na nim nie roluje.
Całkiem dobrze nawilża, jednak przy suchej skórze pod oczami będzie zdecydowanie za słaby. Myślę, że dobrze się sprawdzi osobom z normalną, nie wymagającą mocnego nawilżenia skórą.
U mnie dobrze sprawdzał się rano i w okresie jesiennym, jednak w okresie zimy na noc jest zdecydowanie za słaby i czuć, że skóra nie jest w pełni nawilżona.