Make Up For Ever, Lift Concealer

Make Up For Ever, Lift Concealer

Lift Concealer to więcej niż tylko korektor. Zawiera wyciąg z pszenicy, składnik odpowiadający za ujędrnianie skóry oraz witaminy A i E, które regenerują skórę. Ten produkt ukrywa wszelkie zasinienia i ciemne plamy, nie tylko w okolicach skóry oczu. Może być również wykorzystany jako rozświetlacz na bardziej widocznych częściach twarzy, takich jak płatki nosa czy czoło.

rozświetlające, kryjące
do twarzy
we fluidzie

Świetny

Na początku muszę wspomnieć, że nie używam tego prodkutku codziennie. Czasami mi się zdarza, że używam go raz w tygodniu albo rzadziej.

Więc nie wiem czy faktycznie ma działanie liftingujące czy nie. Po nałożeniu skóra jest jak gdyby napięta więc chyba coś w tym jest :)

Pięknie rozświetla oko, ładnie pokrywa moje zmęcznie po zarwanej nocy (raczej widocznych sińców nie mam).

Świetna konsystencja, łatwo się go nakłada. "Pozostaje na swoim miejscu" przez cały dzień. Mam nr 1. Idelany kolor do mojej jasnej cery.

Kupiłam go znacznie taniej (chyba za ok. 55-60zł) więc uważam, że jakość znacznie przewyższa cenę :)

Godny polecenia!

Dobry

Przede wszystkim bardzo wydajny, dla osób które nie nakładają tonę pod oko, a jedynie odrobinę dla rozświetlenia i przykrycia średnio widocznych cieni pod oczami.
+super rozświetla
+troszki kryje ale bez machy
+kupiłam w mega promocji za ok 35zł, więc jakość o wiele przewyższa cenę
+nawet używając codziennie wystarcza na bardzo długo (ja się tymczasowo wstrzymałam bo jest na tera za ciemny)
+/-faktycznie jest widoczny efekt liftingu - skóra pod okiem jest ładnie napięta więc dla kogoś starszego albo z wielkimi worami pod oczami super. ALE ja nie mam jeszcze zmarchy i u mnie mimo wszystko naciąga skóre przy codziennym stosowaniu a gdy przestane go stosowac musze bardzo odzywiac okolice oczu bo jest "sflaczała" po dlugotrwałym naciągnięciu. Nie obniżam za to oceny bo jest to concealer liftingujący, więc się tego można było spodziewać. Używam go np na większe wyjścia, mogę uzyskac efekt delikatnego, jednorazowego napięcia, po ktorym nie robią się wory pod okiem.

nie kupie następnego, bo chyba wycofali ten produkt z sephory;/

Używam tego produktu od: czasami od ponad roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszych 15 ml

nic specjalnego

Jest to kolejny korektor, który nie radzi sobie z moimi sińcami...

Na plus:

+ Ładnie rozświetla,
+ dosyć długo utrzymuje się na skórze,
+ nie zbiera się w załamaniach
+ wydajny

Na minus:
niestety, w moim przypadku za słabo kryje. Całe szczęście że kupiony w promocji (70 zł). Postaram się go zużyć mieszając z korektorem maybelline age rewind bo tylko wtedy efekt jest w miare przyzwoity.

Ogólnie świetny produkt dla osób które nie mają problemu z cieniami, tylko czy w takim wypadku jest sens wydawać ponad 100 zł na korektor?

Używam tego produktu od:miesiąca

Doskonały

Zgadzam się w 100% z opinią mojej poprzedniczki. Jest to jedyny płynny korektor, który może konkurować z Magic Concealler Heleny Rubinstein. Ma idealną, półpłynną konsystencję. Doskonale kryje, bardzo ładnie "rozświetla oko". Trwały, nie zbiera się w załamaniach skóry, nie wysusza. Wydajny, wystarczy jedynie odrobina. No i tańszy (nie dużo, ale zawsze) niż HR ;)

Używam tego produktu od: ok. miesiąca

Świetna jakość i działanie

Używałam już wszystkich korektorów dostępnych na polskim rynku z gamy tych najlepszych.Stawiam na równi: YSL, Helenę Rubinstein i niedawno odkryty Make Up For Ever.
Polecam ze względu na działanie liftujące,wygodę stosowania, jakość i wydajność.
Korektor ma gęstą, ale nie tępą konsystencję, jest lekki i doskonale się rozprowadza. Nawet odrobina doskonale kryje i rozświetla cienie pod oczami, może być stosowany na powieki, wokół całego oka. Na uporczywe cienie polecam odcień 1 Pink. Z opakowania nie wydostaje się więcej korektora niż potrzebujesz-co też jest dużym plusem. Kolejny plus za napinanie i wygładzanie skóry. Cena w stosunku do wydajności kosmetyku nie jest wygórowana. Jest to po prostu dobra inwestycja. Używam dwóch odcieni: 1 Pink, oraz 03 Neutral Beige(odecień pasujący do wszystkich rodzajów karnacji). Z czystym sumieniem bardzo polecam!
Na pewno kupię kolejne opakowania.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 pierwszych opakowań

Warto

Jestem posiadaczką korektora o referencji 1. Używam też nr 3 (próbka).

Oba korektory są jasne. Bardzo ładnie pokrywają cienie pod oczami. Kupiłam skuszona obietnicą napinania zmarszczek pod oczami i nie zawiodłam się. Wiadomo, że lifting to to nie jest, ale służy mi o wiele lepiej niż Magic Heleny R. (który bardzo podkreślał moje zmarszczki, osadzał się w nich) czy zbyt delikatny Quick corector z Clinique.

Korektor jest gęsty, treściwy. Doskonale przykrywa podkówki pod oczami. Ładnie się rozprowadza i grzecznie współpracuje z podkładem i pudrem sypkim.

Wydajny. Jego duża pojemność to dla mnie duży plus.