My Secret, Lipgloss Eat Me! (Smakowy błyszczyk do ust)

My Secret, Lipgloss Eat Me! (Smakowy błyszczyk do ust)

Błyszczyki o kuszącym smaku, zamkniętym w estetycznej i uniwersalnej tubce. Bardzo wydajne - wystarczy tylko jedno pociągnięcie, by usta nabrały naturalnego piękna. Nadają delikatny ocień i oszałamiają blaskiem. Seria Eat Me! dostępna jest w smakach: Cappuccino, Bounty, Cola, Chocolate, Toffee.

Skład: PEG-3, Hydrogenated Castor Oil, Pertolatum, Octyldodecanol, Silica Dimethyl Silylate, Paraddin, VP/Eicosene Copolymer, Macadamia Terniflora Seed Oil, Aroma, Beeswax, Ethylparben, Calcium Sodium Borosilicate (and) Titanum Dioxide, Tocopheryl Acetate, PEG-8 (and) Tocopherol (and) Ascorbyl Palmitate (and) Ascorbic Acid (and) Citric Acid, [+/-] CI 77007, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77742, CI 77891, CI 12085, CI 15630, CI 15850:1, CI 15850:2, CI 15985:1, CI 45430:1. (21.08.2009)

Cena: 6,49zł / 10ml
/m/

lubię go

posiadam wersję toffi

plusy:
-ma nawet ładne opakowanie, uwielbiam aplikator z pędzelkiem (choć przyznam się, że trzeba się nauczyć go używać)
-ładny kolor, błyszczące drobinki też są ok, dobrze wygląda na ustach. Nadaje delikatny odcień, idealny na lato do opalonej cery
-nie schodzi z ust, nie rozmazuje się i nie wylewa
-delikatnie nałuszcza i nawilża
-długo trzyma się na ustach

Bardzo ok, godny polecenia :)

Używam tego produktu od: 5 mies (na zmianę z innymi)
Ilość zużytych opakowań: 1/3

Nie podoba mi się

Smaku to on nie ma żadnego, zapach też coś nie bardzo. Na ustach wygląda nawet ok, chociaż kolor mnie nie powalił (mam toffi) Niestety nieprzyjemnie się lepi i jest b. gęsty, co mi się akurat nie podoba. Aplikator też do mnie nie przemawia. Niestety widzę same minusy i więcej bym się na niego nie skusiła.

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

beznadziejny

Kupiłam wersję bounty tego błyszczyku,mając nadzieję na przyjemny kokosowy zapach.Niestety się zawiodłam- aromat nie ma nic wspólnego z kokosem,jest chemiczny i po prostu nieładny.Nie pasuje mi aplikator,zawsze z pędzelka wycieka za dużo kosmetyku.Błyszczyk ma gęstą,lepką konsystencję,ciężko się rozprowadza.Przy poświęceniu dłuższej chwili efekt na ustach jest całkiem ładny,ale przy tylu minusach więcej go nie kupię.
Lepiej dopłacić kilka złotych i kupić coś porządnego.

Używam tego produktu od: grudzień 2010
Ilość zużytych opakowań: trochę z 1 tubki

To żart?

Wydawał się bardzo obiecujący w opakowaniu.
Niestety...

Mam wersję czekoladową, której po prostu nie jestem w stanie używać, bo nie mogę patrzeć na efekt.

Błyszczyk barwi usta na kolor, który, niestety, kojarzy mi się z wymiocinami/błotem na ustach.
Słowem dla mnie usta pomalowane nim wyglądają baardzo nieestetycznie.

W dodatku aplikator jest strasznie niewygodny, błyszczyk z każdym ruchem ust się przesuwa i robi warstwy, przez co po prostu niemożliwe jest się nim równomiernie pomalować.
Ciągle \'warstwa błotna\' wędruje w te i wewte...

Podejrzewam, że te wersje smakowe, które nie barwią będą dużo lepsze, ale cóż, trudno, ja oceniam felerną czekoladę. Nie polecam nikomu.

Ilość zużytych opakowań: ciągle mam jedno

Odradzam

Posiadam wersję toffi.Radocha była wielka przy 1 użyciu.Jednak za taką cene [ chyba 7 zł ? ] można kupić lepsze produkty.

+ opakowanie
+pędzelek
+kolor na ustach

- wydajność ;//
- zapach tylko przy nakładaniu
- za gęsty
- nie smakowy ;//
- pozostawia po zniknięciu dużo brokatu ;/

Nie wyrzucam , ale będe używać z niechęcią :)

Używam tego produktu od: pół miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 2/5

Całkiem ok

Błyszczyk kupiłam zachęcona obietnicami producenta, a mianowicie kokosowym smakiem i pięknym zapachem. Niestety, troszke sie przeoczyłam. Zapach- faktycznie jest, kokosowy- jak baton bounty. Niestety po jakimś czasie trochę się zmienia- na gorsze.
Pachnie dziwnie, powiedziałabym odrzucająco, nie zachęcająco.
W opakowaniu jest go całkiem sporo, przy codziennym użyciu myślę, że spokojnie wystarczy na 2-3 miesiące.
Jest transparentny, a migoczące drobinki świetnie wyglądają.
Co do smaku- nie ma żadnego. Jest to dla mnie duże rozczarowanie, bo w sumie głównie dla niego kupiłam błyszczyk.
Cena zachęca do wypróbowania, nawet jeśli (jak w moim przypadku) po pewnym czasie straci swoje właściwości, a produkt bedzie się nadawać do kosza.
Nie wysusza ust,
Podsumowując- calkiem fajny błyszczyk w przystępnej cenie, a w dodatku ładnie pachnący.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1 opakowanie.

Bardzo go lubię :)

Mam kokosowy już od pół roku i bardzo go lubię. Prawie nie nadaje żadnego koloru, ale pięknie błyszczy, podkreśla usta. Długo się trzyma, wygodny w użyciu. Pięknie pachnie, nie drażni.Tak bardzo przypadł mi do gustu, że zamierzam zakupić kolejny błyszczyk, tym razem pewnie Cappuccino.

Raczej nie

Kupilam go aby wyprobowac smak poniewaz uwielbiam kosmetyki o zapachu Toffi.Blyszczyk faktycznie pachnie bardzo apetycznie i czuc jego slodki smak dosyc dlugo.Jednak nie podoba mi sie kolor jaki daje,usta sa jakby brazowo sine i ma za duzo brokatu ktory bardzo mi przeszkadza.Nie wroce do niego nigdy wiecej moze kiedys uda mi sie skonczyc moje pierwsze i ostatnie opakowanie tego kosmetyku.

Używam tego produktu od:dawna

+ nawilża
+ nadaje piękny połysk
+ nie klei się
+ CUDOWNIE PACHNIE!!!

Osobiście mam toffie. Polecam :)

dość słaby

Mam 2 smaki: bounty i toffi.

Zapachy przepiękne, aż chce się zjeść. Niestety smak dość chemiczny i sztuczny, nie wiem, czemu nazywane są smakowymi.

Bounty nie zostawia kolorku na ustach, jedynie delikatną mieniącą się poświatę, toffi natomiast daje taki złoto-lekko brązowawy kolorek, niezbyt mi się podoba. Drobinki nie migrują na szczęście po twarzy.

Co do trwałości - bez jedzenie i picia u mnie się trzymają się niecałą godzinę, czyli niezbyt długo.

Nie schodzi ładnie, tak jakby zbija się i zostawia nieestetyczną kreskę na ustach.

Pędzelek do nakładania bardzo ciekawy, ale mało praktyczny, za dużo błyszczyka się z niego wyciska.
Można w tej cenie mieć coś lepszego. A dla samego zapachu raczej nie kupie.

Bleeeh

Ostatnio skusiłam się na ten błyszczyk (czekoladowy), co okazało się straaaaasznym błędem.
Jego jedyną zaletą jest to, że ładnie pachnie i nic poza tym.
Natomiast wadą jest ten tragicznie brązowy kolor ust(wyjątkowo postarzający). No i ta dziwna lepiąca konsystencja...brrrr!
Odradzam!

Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

czekoladowy dramat

Od dwóch tygodni mam błyszczyk o zapachu czekolady i przez ten czas usiłowałam znaleźć jakieś jego zalety. Znalazłam dwie: ładnie pachnie i nawilża usta. Poza tym to porażka.
- Niewygodne opakowanie. Zawsze wyłazi nieodpowiednia ilość kosmetyku: za dużo lub za mało.
- Klei się.
- Jest gęsty i ciężko go rozprowadzić.
- Kolor! Podobnie jak jedna z recenzentek myślałam, że będzie bezbarwny, a on jest szaro-bury! Efekt jest naprawdę paskudny.
- Zbija się w grudki.

Kupiłam go z ciekawości i uważam, że był to wyjątkowo nietrafiony wybór. Szczerze odradzam.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni