My Secret, Lipgloss Eat Me! (Smakowy błyszczyk do ust)

My Secret, Lipgloss Eat Me! (Smakowy błyszczyk do ust)

Błyszczyki o kuszącym smaku, zamkniętym w estetycznej i uniwersalnej tubce. Bardzo wydajne - wystarczy tylko jedno pociągnięcie, by usta nabrały naturalnego piękna. Nadają delikatny ocień i oszałamiają blaskiem. Seria Eat Me! dostępna jest w smakach: Cappuccino, Bounty, Cola, Chocolate, Toffee.

Skład: PEG-3, Hydrogenated Castor Oil, Pertolatum, Octyldodecanol, Silica Dimethyl Silylate, Paraddin, VP/Eicosene Copolymer, Macadamia Terniflora Seed Oil, Aroma, Beeswax, Ethylparben, Calcium Sodium Borosilicate (and) Titanum Dioxide, Tocopheryl Acetate, PEG-8 (and) Tocopherol (and) Ascorbyl Palmitate (and) Ascorbic Acid (and) Citric Acid, [+/-] CI 77007, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77742, CI 77891, CI 12085, CI 15630, CI 15850:1, CI 15850:2, CI 15985:1, CI 45430:1. (21.08.2009)

Cena: 6,49zł / 10ml
/m/

fajny

Kupiłam bo mi się spodobał. Mam colę.
Na plus:
- cena
- fajny aplikator
- delikatny kolorek
- zapach
- gęstawa konsystencja ( nie lejący, ale też nie jakiś gęsty)
- nawet troszkę na tych ustach jest ( to jest zwykły błyszczyk, nie super trwała pomadka)

Na minus:
- obiecanego smaku nie ma

Moje wymagania spełnia, czego w końcu można żądać od błyszczyku za 6 zł?

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

Nic specjalnego, oszukany

Raczej gadżet dla nastolatek, w dodatku producent kłamie :/ Mam wersję toffi. Nie jest jakiś okropny, ale żałuję, że kupiłam bo w tej cenie naprawdę można kupić coś lepszego bell lub miss sporty
Zalety:
+ładny zapach jak cukierek krówka
+opakowanie trwałe i wygodne
+ładnie wygląda na ustach
+cena niewysoka
Wady:
-zapach czuję tylko w czasie nakładania, potem go traci
-producent zaznacza, że to smakowy błyszczyk do ust a tym czasem smaku brak! Ogromny minus

-raczej słaba trwałość
-brak testerów a opakowania na zafoliowanych blistrach więc kupuje się kota w worku
Zużyję bo mimo że produktem nie jestem zachwycona, nie lubię wyrzucać kupionych kosmetyków, poza tym nie jest tragiczny. Moim zdaniem jest to produkt dobry dla nastolatek. Nie kupię więcej bo nie lubię być oszukiwana przez producenta, a błyszczyk nie jest zgodny z opisem.

Używam tego produktu od:miesiąc

Baardzo przyjemny

Bardzo lubię ten błyszczyk, musiałam go kupić jako, że uwielbiam wszystko co kokosowe. Bałam się, że będzie chemiczny ale nie jest źle ;]Błyszczyk nie ma smaku, a szkoda jedynie pachnie kokosem, efekt jest śliczny, lekko rozświetla usta, wyjątkowo długo się trzyma- aż się zdziwiłam, nie wysusza ust i jest tani ;)
Myślę nad jakaś inna wersja smakową ale nie wiem, może kiedyś na razie muszę wykończyć to co mam :)

Używam tego produktu od: kilka tyg
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

ślicznie pachnie

Mam wersję :Bounty...kupiony teżzostał dla zapachu i...

jego główna zaleta okazała się prawdziwa.Śliczny kokosowy zapach.
Błyszczyk jest transparentny..troszkę rozświetla usta ale nie wiele..da się go używać w pracy:)
Nie klei się, nie spływa i nie zbiera w kącikach ust.
Pędzelek dobrze rozprowadza błyszczyk i odpowiednio dozuje..jednocześnie nie wylewa się nic.Noszę go w torebce i jest ok. Do tego cena-niska.
Nadaje się od tak..od czasu do czasu...No i polecam maniakom kokosu!
Aha..ważna informacja..Ku mej uciesze- mimo cudownego zapachu nie ma ten produkt smaku.nie lubię smakowych-słodkich błyszczyków.

Używam tego produktu od:tydzień..może dłużej

fajny

Używam od 2 tygodni. Całkiem fajny, nawilża, nie klei się, nabłyszcza, cudnie pachnie. Świetny aplikator, delikatny kolor, niska cena.
Czego chcieć więcej? No może jedna gwiazdka mniej, że nie ma smaku jak obiecuje producent, gdyż jest to raczej błyszczyk zapachowy.
Używam Coli, ale już czaję się na Toffi :)

Używam tego produktu od:2 tygodni

Błyszczyk jest gęsty, kremowy, pielęgnuje usta podobnie jak balsam, lekko natłuszcza (wosk pszczeli, olej z orzechów makadamia). Daje efekt tafli wody, wygładza i optycznie powiększa usta. Delikatnie koloryzuje (toffi) - zalecam aplikację z lusterkiem. Nie zawiera brokatu, jedynie drobne, niemigrujące iskierki.
Osoby, które liczą przede wszystkim na smakowity zapach, mogą poczuć się zawiedzione, gdyż jest on delikatny, wyczuwalny wyłącznie przy aplikacji. Smaku brak [dziwi mnie nazwa "Smakowy błyszczyk do ust"].
Przyjemny, niełysiejący aplikator w formie pędzelka, trwałość do 2h - tu mogło być lepiej.
W każdym razie sympatyczne to nowe dziecko Pierra Rene i nie wykluczam zakupu kolejnego wariantu zapachowego (może Bounty? ;) ).

Używam tego produktu od: hmmm... ok 2-3 tyg.
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

kwc

mam smak kokosowy
bardzo ladnie pachnie ale smak ma bardzo delikatny, olejku kokosowego, co mnie akurat odpowiada.
slicznie sie mieni, nawilza, nie zbiera w zalamkach ust, jest w kolorze niemal przezroczysty/lekko perlowy.
swietne opakowanie, przyjemny pędzelek.
nie wylewa sie.
nie czuc drobinek, nie są wielkie i nachalne, raczej jak połyskujący pyłek.
nie jest super trwaly za co odejmuje mu pol ocenki ale w koncu to tylko blyszczyk.
poza tym tani i bardzo fajny:)

edit:po dluzszym uzywaniu stwierdzam ze zdecydowanie nalezy mu sie pelna piąteczka!!!

Używam tego produktu od:3 tygodnie

Dobre mazidełko

Błyszczyk o zapachu Bounty kupiłam, ponieważ uwielbiam wszystko co kokosowe. Rzeczywiście błyszczyk ładnie pachnie, ale smakuje bardzo delikatnie. Nawilża, dość długo się trzyma, ładnie wygląda na ustach, delikatnie połyskuje drobinkami, troszkę się lepi, ale ja lubię ciążką konsystencję. Aplikator jest świetny, lubię pędzelki, a ten jest wyjątkowo dobrej jakości, nie gubi włosków, gładko sunie po ustach, nakłada błyszczyk równomiernie. Opakowanie jest poręczne, miękka tubka ułatwia aplikację. Błyszczyka jest całkiem sporo w opakowaniu, jednak nie jest zbyt wydajny.Cena jest niziutka, a jakość wysoka. Jako nawilżające mazidełko o ładnym zapachu jest rewelacyjny.

Niestety ciemniejsze błyszczyki nie kryją zupełnie. Mama kupiła sobie ten o smaku coli ze względu na świetny kolor w tubce. Na ustach jednak okazał się zupełnie bezbarwny.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

miły

mam właśnie toffi i jestem bardzo z niego zadowolona. błyszczyk dla mnie właściwie prawie nie ma wad. daje delikatny efekt, leciutko ozłoconych ust, przepięknie pachnie, lekko nawilża i ma aplikator, który bardzo lubię - tubkę z pędzelkiem. jakby jeszcze miał tak miły smak, jak ma zapach, byłabym zupełnie zachwycona :) za tę cenę jednak to fantastyczny produkt i z całą pewnością kupię następne, czaję się na czekoladę i kokos :)

Używam tego produktu od: półtora miesiąca