Ajeden, Szczotka do masażu ciała na sucho

Ajeden, Szczotka do masażu ciała na sucho

Zgodnie z założeniami medycyny wschodu masaże odblokowują przepływ energii w organizmie, co stymuluje pracę organów wewnętrznych oraz broni przed chronicznym zmęczeniem czy depresją. Podczas zabiegu ścierany jest martwy naskórek, co pozwala pozbyć się zanieczyszczeń ze skóry oraz sprzyja odnowie komórkowej skóry. Pozbawiona zanieczyszczonej warstwy skóra dużo szybciej i głębiej wchłania dobroczynne składniki kosmetyków nawilżających, a ponadto, odblokowane w ten sposób pory przywrócą skórze możliwość oddychania. Im bardziej dotleniona jest skóra tym młodziej i bardziej promieniście wygląda. Regularne szczotkowanie skóry zapewni także wyrównanie kolorytu i struktury, sprawi że będzie ona bardziej napięta i gładka.
Wegańska, naturalna szczotka przeznaczona do masażu ciała na sucho. Oprawa doskonale dopasowuje się do dłoni, umożliwiając wykonanie precyzyjnego masażu ciała. Mocny, bawełniany pasek gwarantuje wygodne użytkowanie i zapobiega wyślizgnięciu się z ręki. Oprawa z drewna bukowego nabita została roślinnym włóknem tampico, pozyskiwanym z agawy rosnącej na terenie Meksyku.
W celu utrzymania czystości produktu, należy przemyć szczotkę pod bieżącą wodą, aby usunąć pozostałości martwego naskórka oraz środków myjących. Szczotkę należy odwiesić w suche oraz przewiewne miejsce do wyschnięcia, z dala od grzejników i kaloryferów, nie należy także wystawiać produktu na ostre słońce.

Wykonanie
naturalne
inne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Poprawa kodycji skóry

Odkąd zaczęłam moją przygodę ze szczotkowaniem ciała, zaopatrzyłam się już w ponad 4 różne szczotki. Ta bez wątpienia jest moim faworytem. Włosie jest idealne, nie za miękkie i nie za twarde. Po mniej więcej tygodniu regularnego szczotkowania mogłam zobaczyć na mojej skórze efekty w postaci jej wygładzenia. Zauważyłam również, że cellulit na udach stał się mniej widoczny.

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Szczotkowanie ciała na sucho to rytuał, który przynieść może naszej skórze same korzyści.

Mimo wielu wątpliwości niedawno postanowiłam zaopatrzyć się w szczotkę do szczotkowania na sucho. Bałam się, że przy mojej suchej skórze skończy się to podrażnieniami. Użyłam jej już kilka razy i jestem mile zaskoczona. Włosie szczotki nie należy do najdelikatniejszych, jednak przy odpowiednim użytkowaniu nie ma obawy o podrażnienia. Cały proces masowania ciała nie należy do najtrudniejszych i jest zaskakująco przyjemny i relaksujący. Używam szczotki od niedawna, więc nie mogę się jeszcze wypowiedzieć o jej pozytywnym działaniu na skórę. Myślę, że zaprzyjaźnimy się i szczotka będzie moim codziennym towarzyszem i po jakimś czasie podzielę się swoją opinią na temat tego zabiegu i jego efektów. Szczotka jest starannie wykonana z naturalnego drewna bukowego, włosie jest naturalne, z włókna z kaktusa. Już po pierwszym użyciu widać pierwsze efekty. Skóra jest gładka, ujędrniona, delikatna, lepiej ukrwiona. Szczotka jest poręczna, masaż nią jest bardzo przyjemny, nie podrażnia skóry i nie uszkadza jej. Masaż jest relaksujący i zmniejsza stres. Można wykonać rano lub wieczorem.