Egyptian Magic, All-Purpose Healing Skin Cream (Wszechstronny krem pielęgnacyjny)

Ten niewiarygodny krem posiada wiele właściwości od leczenia blizn, wszelkich niedoskonałości, egzemy przez nawilżenie rąk, stóp do nawilżającej odżywki do włosów. Stworzony tylko z naturalnych składników. Uwielbia go m.in. Madonna, Karolina Kurkova, Eva Mendes, Kate Hudson i wiele innych sław.
Dostępny w internecie

nawilżające, przeciwzapalne, regenerujące, łagodzące
uniwersalne
w słoiczku
bogate
> 100ml

SUPER, SUPER

Faktycznie coś wspaniałego - używam do wszystkiego na włosy, do twarzy, na suche dłonie i kolana. Jeden z najlepszych kremów jakie spotkałam. Wart swojej ceny. Polecam z czystym sumieniem.

Najlepszy krem jak spotkałam

Rewelacja. Kupiłam go bo słyszałam, że bardzo popularny. Na lovelula miał same najwyższe oceny od klientów dlatego musiałam spróbować. I spróbowałam. Nic tak nie nawilża i odżywia mjej suchej cery jak ten krem. Wcześniej po nocy budziłam się z wysuszoną, papierową skórą. Pierwsze co to biegłam nałożyć krem lub olejek na twarz. A teraz nie - budzę się z nawilżoną, super skórą. REWELACJA.
Podobno działa też na blizny - ale na szczęście ich nie mam. Krem nie tani ale wart swojej ceny. W dużym opakowaniu. 118g. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam !!!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Nie rozumiem zachwytów na youtube

Zachęcona bardzo pozytywnymi swojego czasu recenzjami produktu na anglojęzycznym youtubie, postanowiłam zakupić ten krem. Krem zamknięty jest w dość tandetnym, plastikowym opakowaniu, ale za tę cenę jest to wybaczalne - ma on działać, a nie dobrze wyglądać. Niestety w moim przypadku nie działa. Ma on konsystencję gęstej maści, która w kontakcie z ciepłem skóry zmienia się w gęsty olej. Stosowałam Egyptian Magic jako balsam do ciała, na przesuszone miejsca na ciele, jako krem do rąk - w każdym z tych przypadków dzieje się to samo. Krem zostawia tłustą powłokę, śmierdzi dość intensywnie i nie robi nic - mam wrażenie, że w ogóle nie wsiąka w skórę tylko siedzi na wierzchu. Na drugi dzień skóra tak jak była przesuszona tak jest nadal, jego właściwości lecznicze również włożyłabym między bajki. Jedyny plus - jest bardzo wydajny i dlatego nie mogę go zużyć.
Nie polecam nikomu - strata pieniędzy.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: wciąż w tracie pierwszego