Borghese, Crema Straordinaria Sapone (Nawilżające mleczko do czyszczenia cery)

Borghese, Crema Straordinaria Sapone (Nawilżające mleczko do czyszczenia cery)

Nawilżający preparat do czyszczenia skóry. Dzięki formule luksusowego kremu łączącej delikatne oczyszczanie z biologicznymi procesami, skóra jest doskonale czysta, nawilżona i chroniona przed oznakami starzenia się. Delikatnie usuwa wszelkie ślady makijażu i innych zanieczyszczeń skóry nadając jej świeży, nawilżony wygląd.
Zapobiega ściąganiu się skóry i dodaje jej energii. Utrzymuje naturalny poziom lipidów i optymalne nawilżenie.

Cena: 110zł / 200ml
/m/

Dziwny

Słowo "dziwny" dobrze opisuje ten produkt. Ma on bowiem baaaardzo nietypowy, trudny do opisania zapach, choć na pewno niezwykle mydlany. Konsystencja jest bardzo gęsta, trochę przypomina peeling, ale taki... kremowy. Ma też w sobie pomarańczowe i białe drobinki.
Dobrze oczyszcza z makijażu, ale jest jednocześnie dosyć mocny i moim zdaniem nie powinno się go stosować codziennie. Mimo że konsultantka w Douglasie zapewniała mnie, że można nim zmywać również makijaż oczu - ODRADZAM! Nigdy nie doświadczyłam takiego bólu, swędzenia, ż a r u oczu!
Z niedoskonałościami sobie nie radzi.
Dobra wydajność (ale zapewne przez to, że nie stosujemy go codziennie).
Mam zastrzeżenie do tuby - łatwo nalewa się weń woda...

Raczej nie polecam.

Używam tego produktu od: używałam przez kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 klasycznej wielkości