bebeauty, Płatki kosmetyczne z ekstraktem z nagietka

bebeauty, Płatki kosmetyczne z ekstraktem z nagietka

Płatki kosmetyczne Be Beauty z ekstraktem z nagietka są przeznaczone do codziennej pielęgnacji i kosmetyki. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii 3 warstw płatki nie rozwarstwiają się, nie pylą i nie pozostawiają włókien. Zewnętrzne warstwy płatków składajw się ze 100% bawełny, co sprawia, że są wyjątkowo delikatne dla skóry.

płatki higieniczne
do oczu, do twarzy
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Design produktu: 5

Trzywarstwowe, a jednak cieniutkie bawełniane płatki kosmetyczne z ekstraktem z nagietka...

Nie mam w zasadzie żadnych wymagań co do płatków kosmetycznych - po prostu mają spełniać swoje zadanie, ot co! Do czego służą? Do demakijażu, zmywania lakieru do paznokci i czyszczenia kosmetyków z kurzu. Nie używam wacików do tonizowania skóry, bo szkoda mi tonika.

Te płatki zostały zakupione w Biedronce. Trzypak, cena promocyjna - bierzemy! Tego typu produkty na pewno się nie zmarnują. Klasyczne podłużne opakowanie naładowane wacikami, a na górze sznureczek do zawieszenia. Producent kusi klientów zapewnieniem o ekstrakcie z nagietka, który jest znany ze swoich właściwości łagodzących i pielęgnacyjnych, jednak prawda jest taka, że tego nagietka w akcesoriach kosmetycznych jest jak kot napłakał i naprawdę nie wnosi to zbyt wiele. Ot, dobry chwyt marketingowy i nic poza tym. Oczywiście, że im więcej pielęgnacyjnych i naturalnych składników, tym lepiej, ale już bez przesady. Płatki są w 100% bawełniane, delikatne, miękkie, gładkie, miłe w dotyku, nie rozwarstwiają się, rzeczywiście nie pozostawiły na twarzy lub dłoni ani jednego włókna! Jednak moim zdaniem są zbyt cienkie... Niby trzywarstwowe, a jednak przecieka przez nie zarówno płyn micelarny, jak i lakier.

Czy jestem zadowolona z płatków? Owszem, chociaż tak cieniutkie płateczki powinny być wzmocnione jeszcze jedną dodatkową warstwą. Niestety często muszę brać dwa płatki na raz, co czyni to akcesorium niezbyt wydajne. Mimo, że zużywam dokładnie każdy z nich i wykorzystuję aż do całkowitego, dwustronnego zabarwienia jednego białego płatka.

• Trwałość / wykonanie: 3
  • Design produktu: 3

Zwyklaczki

Płatki dostępne w Biedronce.
Trzypak można kupić w rozsądnej cenie.
Płatki nie wyróżniają się niczym szczególnym.
Nie różnią się też wiele od innych wersji, dostępnych w tym sklepie.
Jedyna różnica to napis na opakowaniu.
Są dosyć cienkie i czasami przemakają.
Raczej trudno zmywać nimi makijaż.
Używam do nakładania produktów pielęgnacyjnych.

• Trwałość / wykonanie: 2
  • Design produktu: 3

Nie odpowiadają mi

Kupiłam w Biedronce trzypak. Nie miałam ich nigdy wcześniej, więc nie wiem, czy od początku były takie cienkie, czy producent coś w nich zmienił. W każdym razie nie podobają mi się. Są dość trwałe, ale stanowczo za cienkie. Tonik się z nich wylewa. Zaraz po ich skończeniu wróciłam spowrotem do płatków z Lidla, bo są najlepsze. Wolałabym, żeby były parę groszy droższe, ale żeby były lepiej wykonane. A to taka kiepska taniocha.

Dobre i w niskiej cenie

Płatki dostępne w sieci Biedronka, kupione w 3-paku. Cena jest bardzo atrakcyjna. Jeśli chodzi o jakość to nie mam zastrzeżeń. Płatki są miękkie, nie rozwarstwiają się oraz nie zostawiają strzępków na cerze. Łatwo się wyciągają. Produkt wygodny w użytkowaniu - można zawiesić i korzystać bez problemu.

• Design produktu: 5

Nie mam co do nich jakiś większych zarzutów, chociaż nie są tak najlepsze, jak soft touch w różowej wersji Wyszukiwanie za pomocą aparatu

+ Tanie, a często do kupienia w 3-paku za około 6 złotych
+ Łatwo dostępne,
+ Nie rozwarstwiają się,
+ Nie sklejają się ze sobą
+ nie zostawiają kłaczków,
+ nie pylą się i nie kruszą

natomiast: - mogłyby być milsze w dotyku,
- mniej ostre,
- oraz delikatniejsze

• Trwałość / wykonanie: 4

Mogą być

Płatki kosmetyczne Be Beaty kupuję w Biedronce. Z racji ich dostępności korzystałam z nich dotąd najczęściej. Od lat. Gdybym napisała ich recenzję jakiś miesiąc temu, pewnie wystawiłabym im 5tkę. W międzyczasie trafiłam jednak na inne płatki, już przeze mnie zrecenzowane (Your Pure Beauty Expert), przy których biedronkowe wypadają duuużo słabiej.

Samo opakowanie płatków Be Beauty standardowe - plastikowy podłużny woreczek u góry zaopatrzony w sznureczki, które umożliwiają powieszenie opakowania, u dołu możliwość rozerwania folii i wydobywania płatków od dołu. Oczywiście można je także wyjmować od góry po udarciu zabezpieczającej folii.

Płatki mają 3 warstwy - pewnie z tego powodu piją dość sporo płynu, którymi są nasączane. Rzeczywiście są dość miękkie i przyjemne w dotyku.
Nie zgodzę się jednak z zapewnieniem producenta, że się nie rozwarstwiają. Już przy wyciąganiu ich z opakowania, gdy niewłaściwie je złapiemy - trzymamy w rękach rozwarstwiony płatek. Za to odejmuję gwiazdkę.
Generalnie spoko, pewnie będę z nich korzystać, zwłaszcza, że Biedronka zawsze po drodze i łatwo je kupić, ale jak wspomniałam trafiłam na płatki dużo bardziej mi odpowiadające, także Be Beauty nie będzie już moim pierwszym wyborem.

Spełniają swoją funkcję

Płatki kosmetyczne Be Beauty Care, dostępne są w Biedronce. Wykonane z bawełny. Są delikatne i miękkie, nie podrażniają skóry. Spełniają one swoją funkcję. Często wracam do tych płatków. Płatki nie pylą, a także nie rozwarstwiają się. Dobra jakość w niskiej cenie.

Bardzo dobry produkt

Kupiłam w 3 paku, z czego jestem zadowolona. Płatki mają wygodne opakowanie którą można zawiesić oraz ładna szatę graficzną. Płatki są delikatne i miękkie i nie podrażniają skóry. Są trwałe no i najważniejsze nie rozwarstwiają się co cenię. Dostępny w Biedronce i w atrakcyjnej cenie.

• Trwałość / wykonanie: 2
  • Design produktu: 2

Zbyt delikatne

Produkt taki jak płatki używam codziennie rano i wieczorem do zmycia makijażu i aplikacji toniku, na ogół nie wiele się od siebie różnią. Te natomiast już od pierwszego użycia niestety mnie nie zachwyciły. Nie są złe, bo nie rozwarstwiają się i nie pozostawiają żadnych włókien na twarzy ale dla mnie są zdecydowanie zbyt delikatne. Prawie nie wyczuwalne, dla kogoś może być to plus, ale ja przez to mam wrażenie zbyt słabego oczyszczania. Płatki wchłaniają każdy płyn jak gąbka przez co płyn zostaje w płatku,a nie wiele zostaje na mojej twarzy. Nie o taki efekt mi chodzi i to chyba pierwszy taki produkt tego typu który działa w ten sposób. Są tanie i mają dobry skład, ale zamiast pomagać mi aplikować produkty na twarz to one je "wypijają"

• Design produktu: 5

Płatki kosmetyczne to taki produkt, za który wolę nie przepłacać. Te konkretne zdarza mi się kupować w 3 paku, wówczas wychodzą najkorzystniej cenowo.
Nie są zbyt cienkie, nie rwą się podczas demakijażu, wykonane z bawełny, miękkie i delikatne, rozmiar również mi odpowiada. Płatek nie sypie się, ani nie rozwarstwia podczas demakijażu. Więcej chyba od produktu tego typu nie oczekuję, w swojej roli sprawdza się rewelacyjnie:)

• Design produktu: 4

Dobra jakość w niskiej cenie.

Płatki kosmetyczne marki BeBeuty goszczą u mnie bardzo często. Ich cena nie jest wysoka, a kupując w trójpaku wychodzi za pojedyncze opakowanie ok. 2 zł. I spokojnie mogą konkurować z markami "z wyższej półki" bo jakością nie odbiegają więc po co przepłacać? Najbardziej, i patrząc na opinie nie tylko mi, przypadła do gustu różowa wersja, ale chętnie korzystam także z pozostałych. Tym razem na tapetę wzięłam wersję z nagietkiem, na którą polowała dość długo, ale w końcu trafiłam.

Opakowanie jest standardowe jak na tego typu produkt, foliowe, ale wytrzymałe, podłużne i ze sznureczkiem, dzięki czemu można sobie je powiesić. Mieści w sobie 120 sztuk wacików i dla mnie jest to idealna ilość bo trochę posłużą i zaraz nie trzeba biec po następne. Szata graficzna nie odbiega mocno od pozostałych wersji, jest prosta, a jako, że głównym bohaterem jest nagietek to i mamy pomarańczowe akcenty kolorystyczne.

Płatki kosmetyczne standardowo są w kolorze bieli. Wierzchnia warstwa wykonana jest w 100% z bawełny. Jak dla mnie są idealnej grubości i nigdy mi się nie zdarzyło, aby płyn micelarny czy tonik przelewał się przez płatek. Z drugiej strony bardzo sobie je cenię za to, że nie wchłaniają/piją nadmiernie produktu, a czasem zdarzają się takie, że trzeba go więcej wylać. Wacik ma gładką strukturę i wzmocnione brzegi, dzięki czemu nie rozwarstwia się. Są miękkie więc ich używanie nie powoduje podrażnień i jest przyjemne. Wspomnę również, że nie pylą, a podczas przecierania skóry nie pozostawiają tych nieprzyjemnych "kłaczków" co bardzo mnie denerwuje zwłaszcza, gdy zmywam tusz i pozostają one na rzęsach. Tutaj tak się nie dzieje. Na koniec wypadałoby napisać coś o wyciągu z nagietka. Otóż jeśli on rzeczywiście jest obecny to ja nie zauważyłam jego działania. Z resztą jakoś ciężko mi sobie uzmysłowić, że waciki mogą mieć jakieś działanie pielęgnacyjne i bardziej jestem skłonna stwierdzić, że jest to jedynie chwyt marketingowy. Mimo wszystko jest to dobrej jakości produkt, który warto kupić.

delikatne

Od lat używam tylko płatków kosmetycznych marki BeBeauty, zmieniam tylko ich warianty w zależności od tego, które są aktualnie w promocji w 3paku. Kosztują zwykle 6-7 zł za 3 opakowania więc cena bardzo atrakcyjna. W jednym opakowaniu znajduje się 120 szt. płatków. Opakowanie klasyczne dla płatków kosmetycznych posiada sznureczek, dzięki któremu możemy je zawiesić. Wersja z ekstraktem z nagietka wyróżnia się niezwykłą miękkością i delikatnością dla skóry. Jest to chyba najlepszy wariant pod tym względem. Podczas demakijażu oka i twarzy płatek nie drapie, nie rozwarstwia się ani nie sypie. Dobrze wchłania płyn micelarny i "oddaje" go tyle i trzeba. Wersja płatków z nagietkiem jest gładka bez prążków, które są w innych wersjach i dla mnie to plus. Demakijaż tymi płatkami nie sprawia problemów.