Silcare, Rękawiczki bawełniane z wkładem żelowym

Silcare, Rękawiczki bawełniane z wkładem żelowym

Rękawiczki wykonane z bawełnianej frotte z wkładem żelowym.
Wzbogacone o naturalne olejki roślinne z lawendy, jojoby, oliwek oraz witaminę E. Sprzyjają odnowie naskórka, intensywnie pielęgnują, nadają dłoniom miękkości i delikatności.
-nawilżają i wygładzają
-zawierają hipoalergiczny żel
-zapobiegają twardnieniu naskórka
-nadają miękkość i delikatność
-produkt wielokrotnego użytku
-przystosowane do prania ręcznego
Przystosowane do prania ręcznego – produkt wielokrotnego użytku.

inne
Wykonanie
sztuczne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Kuracja suchych dłoni

Kupiłam te rękawiczki w momencie kiedy moje dłonie doszły do krytycznego stanu - potworna suchość, ranki na zewnętrznej stronie, szorstkość. Szukałam czegoś, co pomoże mi walczyć z moi problemem i znajoma poleciła mi ten produkt.

Rękawiczki od zewnętrznej strony wykonane są z milutkiej bawełny w różowym kolorze, bardzo przypominają zwykłe, zimowe rękawiczki. Od wewnątrz natomiast są żelowe, co fajne chłodzi.

Ja używam tych rękawiczek kiedy chcę zamienić dowolny krem do rąk w maskę na dłonie - nakładam większą ilość kremu na dłonie, a później nakładam rękawiczki. Sprawiają one, że działanie kremu jest spotęgowane, dowolny krem potrafi zdziałać cuda z tymi rękawiczkami. Dłonie po jednym takim zabiegu dostają porządną dawkę nawilżenia, są gładsze w dotyku, a ich stan szybciej się poprawia.

Po zdjęciu rękawiczek wystarczy obrócić je na drugą stronę i umyć pod bieżącą wodą z użyciem mydła. Dodatkowo nadają się do prania w pralce, więc wrzucam je do pralki co jakiś czas.

Ja swoje posiadam już pół roku i kompletnie nic się z nimi nie stało - są w idealnym stanie, oprócz ściągacza, który trochę się rozciągnął, ale nie jest to dla mnie problem.