Sther, Lorys, Snake Oil, Szampon do włosów zniszczonych

Sther, Lorys, Snake Oil, Szampon do włosów zniszczonych

Wzbogacony krzemem szampon Snake Oil został opracowany, aby odbudować zniszczone farbowaniem włosy. Krzem tworzy na włosach warstwę ochronną, która pomaga im odzyskać zdrowy wygląd.

średni na jeża

plusem niewatpliwie jest cena jesli chodzi o dzialanie nie wyróżnia się za specjalnie jest to sredniej jakosci szampon który nie zaszkodzi ani nie poprawi jakosci wlosów. Ladnie pachnie tak ,,szamponowo" nie obciąza włosó nie zauważyłam platania sie włosów ale nie wplywa na to ze sa super gladkie.

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

pozytywne zaskoczenie

Kupiłam ten szampon przypadkiem w promocji w Auchan za chyba 2,99zł. Okazał się pozytywnym zaskoczeniem! Z chęcią kupiłabym ponownie, ale już go nie widziałam. Na początek mała korekta: szampon nie jest z żadnym olejkiem z węża :D tylko daje "snake oil effect" - czyli włosy są błyszczące i śliskie w dotyku. Oba te obiecane efekty sprawdziły się. Uwielbiałam dotyk moich włosów po zastosowaniu tego szamponu. Bardzo wygładzał, dobre oczyszczał, włosy były dłużej świeże (mam przetłuszczające się). Kurczę, same plusy! No i ta promocyjna cena!

Używam tego produktu od: używałam przez miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 - 350 ml

Taki sobie

Kupiłam ten szampon, bo "wężowa" odżywka Lorysa jest genialna. Natomiast szampon to totalna porażka.
- Słabo się pieni
- mało wydajny
- ma dziwny metaliczny zapach
- trzeba myć włosy dwukrotnie żeby poczuć się naprawdę świeżo.

Raczej nie kupię go ponownie. Wolę łączyć odżywkę z innymi szamponami.