Borghese, Milano, Multi - Bronzer (Puder brązujący)

Borghese, Milano, Multi - Bronzer (Puder brązujący)

Pojemność 9,3 ml

Perfekcyjna harmonia słonecznych kolorów ofiarowuje skórze naturalnie wyglądającą opaleniznę i rozświetlenie:
- satynowa, gładka tekstura pudru,
- można stosować samodzielnie lub z podkładem,
- odcień Spectra - 3 kolory: jasny brąz, jasny róż, nasycony brąz.

Wszystkie warstwy zawierają maleńkie złotawe drobinki, przy czym warstwa jasnobrązowa zawiera ich najwięcej.
Dołączony pędzelek w tubce.

Cena: 31USD / 9,3gr
/m/

Fajny:)

Wg mnie ten puder jest nie tylko fajny jakościowo, ale też można go różnorako stosować. Np. ja stosuję go jako cień do oka i jako ... puder do brwi:) Gdy chcę mieć jaśniejsze brwi, używam jasnego brązu, tego najbardziej złocistego - brwi wyglądają rewelacyjnie, a puder trzyma się cały dzień i dyskretnie połyskuje - fajny efekt. Gdy chcę przyciemnić brwi, mam ciemniejszy brąz. Najbardziej podoba mi się ten złocisty brąz - ładnie podkreśla zielone oczy, nie podrażnia powiek i jest trwały.
Jedyny mankament to słabej jakości wysuwany, mały pędzelek, którego w ogóle nie używam.
Puder jest wydajny, dlatego nie wiem, czy kupię ponownie, bo lubię nowości, ale polecam.
Zaznaczam jednak, że nie używam go jako bronzera, bo na mojej jasnej, piegowatej skóry wygląda nieco nienaturalnie.