Eveline Cosmetics, Viva Organic, Intensywnie regenerujący krem do ciała i twarzy ` BIOolejek konopny + BIOawokado `

Intensywnie regenerujący krem do ciała i twarzy z BIO olejkiem konopnym i BIO awokado , odżywia i skutecznie wspomaga regenerację skóry. Szybko się wchłania i intensywne wygładza oraz chroni mikrobiom skóry. Zawiera 96 % składników pochodzenia naturalnego.

bogate
normalna, sucha
balsamy
regenerujące, nawilżające
zapachowa
w słoiku

Szybko się wchłania

Zacznę od opakowania, które jest w plastikowym pojemniku. Lubię takie rozwiązania ponieważ zawsze zużyje kosmetyk do końca.
Krem spisały się w mojej pielęgnacji na medal. Najbardziej przypadł mi do gustu ten z awokado i aż poczyniłam z nim zapasy. Wszystkie 3 mają piękne, delikatne zapachy, odczuwalne przez pewien czas. Ich lekka konsystencja bardzo szybko wchłania się w skórę pozostawiając ją przyjemnie miękką, nawilżoną. Kremy pozostawiają tak jakby warstwę ochronną na skórze. Na początku myślałam, że to taka lepkość, ale nie skóra w tych miejscach jest wyczuwalnie nawilżona i bardzo delikatna. Jedno opakowanie spokojnie wystarczy na miesiąc bądź dłużej, zależy od zastosowania. Jako, że bardzo dobrze się rozprowadza, nie pozostawia śladów na skórze, tłustego filmu uważam, że jest dość wydajnym kosmetykiem w dobrej cenie. Kosztują one coś koło 12zł.