Pharmaceris, F, Delikatny fluid intensywnie kryjący SPF 20

Średnia ocena: 4.86/5

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

zobacz więcej ofertzwiń

Polecany do stosowania dla każdego rodzaju skóry (również skóry problemowej i wrażliwej) w celu ukrycia jej niedoskonałości (przebarwienia, rozszerzone naczynka, blizny potrądzikowe, cienie wokół oczu, trądzik różowaty) oraz zapewnienia jej naturalnego, jednolitego kolorytu. Nie zawiera konserwantów i parabenu, bezzapachowy. Przebadany i dobrze tolerowany przez skórę wrażliwą. Działanie: Fluid dobrze maskuje niedoskonałości skóry (94%badanych). Dzięki lekkiej, kremowej konsystencji i zastosowaniu systemu kryjącemu nie obciąża skóry i nie powoduje efektu maski, a rezultat kryjący utrzymuje sie ok. 10h. Fluid nie zatyka porów i nie pozostawia plam na ubraniu (83% badanych). Zawarte w recepturze mikrokapsułki filtrów mineralnych chronią przed wpływem promieni UVA i UVB. Po 2 tyg. stosowania u 94% osób zanotowano wzrost elastyczności skory i poprawę jej nawilżenia o 15%.
Dostępny w trzech odcieniach:
01 Ivory-Kość słoniowa
02 Sand-Piaskowy
03 Bronze-Brązowy

mineralne, fluidy
wrażliwa
o przedłużonej trwałości, kryjące, ujednolicające
bez parabenów, hipoalergiczna
Krycie
mocne
z pompką

Bardzo dobry podkład z tej półki cenowej. Mam raczej problematyczną cerę, wrażliwą, naczynkową ze skłonnością do wyprysków i ten produkt dosyć dobrze sobie z nią poradził. Świetnie kryje i ładnie wygląda na buzi. Zgadzam się z wcześniejszymi recenzentkami, niestety cera po jego zastosowaniu bardzo się błyszczy. W moim przypadku nawet suche partie skóry wymagały po nim przypudrowania. Reasumując, za te cenę (ja zapłaciłam 29,99)warto spróbować. Mam najjaśniejszy odcień ivory i jest idealny,dobrze stapia się ze skórą.

Używam tego produktu od:tygodnia

Dobry

Pierwszy puder, który idealnie stapia się kolorystycznie z moją jasną cerą. Nie mam za dużo do ukrywania, ale wydaje mi się, że kryje całkiem nieźle, na pewno ładnie wyrównuje kolor całej buzi. Ma jednak jeden duży minus, mam tłustą cerę, a po nałożeniu tego fluidu od razu się święcę i muszę kombinować z pudrem. Ale tak ogólnie jest ok, mógłby tylko matowić cerę.Używam tego produktu od: miesiąc

Lubimy się :)

Mam problemową cerę z rozszerzonymi naczynkami i innymi niespodziankami... Wcześniej używałam Vichy Dermablend odcień 25 Nude, ale był on dla mnie troszeczkę za ciemny no i niestety choć wspaniale ktył, to tworzył maskę :( Na szczęście wpadł mi w ręce ten oto specyfik, który kryje tak samo dobrze, jak vichy i tak, jak obiecuje producent- nie ma efektu maski. Jedyny minus, to taki, że po jakiś 2-3 godz. zaczynam się świecić, ale wtedy wystarczy użyć pudru matującego i wszystko jest ok ;) Używam koloru 02 Sand i jest on odpowiedni dla dziewczyn o jasnej karnacji z ciepłym zabarwieniem. W porównaniu z Dermablendem 25 jest jaśniejszy- idealny dla mnie :)) Szczerze polecam!

Używam tego produktu od: tygodnia

Delikatny ale kryjący

Mam suchą skórę, i ostatnio dwa podkłady poszły do kosza, bo ściągały i tworzyły maskę!
W aptece zaopatrzyłam się w ten i jestem baaaardzo zadowolona!
Jest kremowy, dość gęsty, ładnie kryje niedoskonałości-takie plamy z piegów, jest bardzo wydajny, i co najważniejsze nie wysusza i nie podkreśla suchuch skórek.Trzyma się całkiem dobrze-ale trzeba go przypudrować bo się troszkę świeci!
Dla normalnej i suchej skóry-świetny!Używam tego produktu od:miesiąca

No i znalazłam w końcu podkład, który mi odpowiada.
W porównaniu z LRP /Unifiance, Toleriane/ jest o niebo lepsze- przede wszystkim nie tworzy takiej maski jak wyżej wymienone- i kosztuje połowę mniej.
Mam kolor Sand, mimo, ze jestem blada- sprawdza się idealnie, nie ściara się, wygląda naturalnie i trzyma się kilka godzin bez poprawek.
Polecam jak najbardziej - będę do niego wracała.

Używam tego produktu od:3 tygodni

nie miałam lepszego

Podkład bardzo mi się podoba. Kolor, nie byłam pewna jaki wybrać, ogólnie jestem blada jak mąka ale ostatnio po wakacjach troszkę zbrązowiałam, kolor 02-Sand jest wręcz idealny i to nie tylko dla mnie, znajome próbowały i tez im pasuje. Podkład ładnie kryje,długo sie trzyma i nie jest widoczny, tzn nie robi efektu maski, który często mnie spotyka przy mocno kryjących fluidach:) Istotna cechą jest to, że nie występują po nim żadne krostki, pryszcze itp.
Jestem bardzo zadowolona:)
Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: w trakcie czwartego

jest ok

Używam go od 2 tygodni dopiero, ale mogę spokojnie coś napisać, po pierwsze to, co mi sie w nim podoba to jasny kolor, ponieważ zawsze cięzko mi dobrać odpowiedni kolor. Dobrze sie rozprowadza, ma miły zapach. Jedynym problemem jest to, ze po 3 godzinach zaczynam sie swiecic, ale to u mnie i tak normalne, gdyż mam mieszana cere.Ogólnie jest delikatny, nie czuć ze ma się coś na twarzy, no i bardzo dobrze kryje według mnie!!

Używam tego produktu od:2 tygodni

Bardzo dobry!

Jestem mile zaskoczona tym fluidem,ostatnio bardzo ciężko bylo mi dobrać coc dla mojej kapryśnej skóry. Używam go od nie całego tygodnia dlatego dałam 4 gwiazdki, jak bedzie sie dalej tak dobrze spisywał,bede skłona dać mu 5 gwiazdek:)

Zalety:
- dobrze kryje a mam wiele niedoskonałóśći typu: przebarwienia,blizny potradzikowe itp.
- Ładnie trzyma się na skórze,nie spływa
- wygładza skóre
- naprawde daje delikatne wykończenie,nie widać go na skórze
- nie podrażnia
- nie czuć że ma się coś na twarzy
- nie ściąga skóry
- nie zapycha,przynajmniej jak narazie,czuć że skóra oddycha

Wady:
- mógłby bardziej matowić skóre,bo jest w tym średni,ale wystarczy nałożyc baże matująćą i jest całkiem ok:)

Podsumowując napewno warto kupić.

Używam tego produktu od:tygodnia

niezły ale nie najlepszy

Pokład ten kupiłam pod wpływem reklamy w gazecie i nie żałuję. Naprawdę nieźle kryje jak obiecuje producent, nie tworzy maski, ale może podkreślać suche skórki i troszkę włazi w pory. Nie jest to tak widoczne ale jednak... Trochę może być ciężko z rozprowadzaniem gdyż zastyga co jest chyba normalne u podkładów kryjących. Nie jest to podkład matujący więc cudów nie zdziała ze świecącą się cerą. Mam kolor ivory który będzie idealny dla bladziochów ale nie jest on "kredowy" jak określiła to poprzedniczka. Na mojej twarzy wygląda naturalnie, tak jakby porcelanowo? i po pewnym czasie stapia się z twarzą. Zazwyczaj nie opalam się i nie chodzę do solarium więc zawsze beżowe podkłady trochę odróżniały się od szyi i dekoltu. Z tą przedłużoną trwałością to producent przesadził :) Suma sumarum warto wypróbować bo to nawet udany produkt, ale wiadomo, że każda cera jest inna.

Używam tego produktu od:tydzień

dobry

Jak na swoją cenę dobry, używałam z tej grupy cenowej bardzo wielu podkladow roznych firm kosmetycznych i ten wypada najlepiej w efekcie koncowym.
` Krycie tak, jak przedstawia producent - bardzo dobre i tu najwyzsza ocena. Mam sklonnosc do wypryskow i pokrywaja je jedynie dwa razy drozsze podklady. Pharmaceris jest w tej kwestii porownywalny z tymi z wyzszej polki. Cala twarz ujednolicona.
` Bez efektu maski. Tutaj rowniez trzeba przyznac racje producentowi. Sprawdzil sie swietnie. Nalozony podklad wyglada naturalnie, rozprowadza sie jak krem i nie ma efektu jakby ktos posypal sie talkiem. Zadnej maski. Wlasciwie niewidoczny poza faktem wyrownania kolorytu skory.
` Co do matowienia. To glebsza kwestia. Efekt osiagam kiedy po nalozeniu podkladu odczekuje chwilke, az troszke wchlonie i "zjedna się" z cera, nastepnie odciskam twarz chusteczka. Zbiera sie nadmiar, skora nie blyszczy i rzeczywiscie jest mat. Wtedy efekt - rewelacja. Jezeli tego nie zrobie - swiece sie (mam sklonnosci do blyszczenia skory), nie wiem jak dlugo, bo od razu matowie.
` Utrzymuje sie kilka godzin, jak praktycznie każdy ze wszystkich innych firm, dlatego nie dajcie sobie wmowic nigdy efektu matu przez caly dzien z jakiejkolwiek firmy! Zawsze trzeba to odswiezac chocby odciagajac nadmiar wytworzonego sebum chusteczka, badz przypudrowujac pudrem w kamieniu.
` 3 kolory. Uzywam najciemniejszego (braz) i jest on odpowiednikiem naturalnych badz beży z innych firm. Wole nie myslec jakie sa jasniejsze. Numer jeden zapewne kredowy. Jezeli ktos jest mocno opalony, podklad bedzie zbyt jasny. Ja uzywam dodatkowo pudru brazujacego w kamieniu.
` Właściwości leczniczych nie umiem okreslic. Moze zabyt krotko go uzywam. Mam mniej wypryskow, ale stosuje tak wiele kosmetykow, ze pojecia nie mam, ktorego to zasluga. Moze zabiegow mojej kosmetyczki?

Reasumujac: produkt dobry, zwlaszcza za te cene. Przy Umiejetnym jego nalozeniu - rewelacyjny. Nie daje najwyzszej oceny, bo na nią musialby byc objawieniem. Jest bardzo dobry, ale te kilka kwestii trzeba samemu dopracowac.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Polecam - lepszego w tej cenie nie mialam.