MYLAQ, My Sounds, UV Gel Polish (Lakier hybrydowy świecący w ciemności)

MYLAQ, My Sounds, UV Gel Polish (Lakier hybrydowy świecący w ciemności)

Niepowtarzalna kolekcja lakierów My Sounds to doskonały wybór dla wszystkich dziewczyn, które lubią wyróżniać się z tłumu, którym zależy na przygotowaniu oryginalnej stylizacji, na co dzień lub specjalną okazję.
Każdy z nich charakteryzuje się doskonałymi właściwościami kryjącymi, głęboką barwą i zdolnością do przechwytywania energii świetlnej za dnia, tak by oddać ją po zmroku. Prezentowane produkty to lakiery świecące w ciemności! To idealny wybór na specjalne okazje, takie jak zabawy sylwestrowe, różnego rodzaju imprezy towarzyskie, koncerty w klubach czy dyskoteki. Dzięki prostej aplikacji, głębi koloru i możliwości uzyskania jedwabiście gładkiej powierzchni paznokci nasze produkty pomogą w ich efektownej dekoracji.
Dostępne w 3 kolorach: żółtym, zielonym i niebieskim.

lakiery hybrydowe

Efekt WOW!

Zamknięty został w szklanej buteleczce o pojemności 5ml. Butelka czarna z białą nazwą marki, odkręcana. Na górze, oraz po środku dookoła widnieje nalepka przedstawiająca kolor - tak niewiele, a tak pomocne (doceniane zwłaszcza jak się ma lakiery bez tego udogodnienia), bo można od razu sięgać po właściwy kolor bez kombinowania który to...
Pędzelek dość długi, ścięty na prosto, miękki, ale niepodatny na odkształcenia. Idealnie dociera do skórek, ale ich nie zalewa, bardzo łatwy do perfekcyjnego pomalowania paznokci. Puszczony lekko jest zwarty i dokładny, ale dociśnięty tworzy szeroki wachlarz do idealnego wygładzenia warstwy lakieru.

Konsystencja z tych gęściejszych, ale nie gęstych. Nie rozlewa się na boki czy skórki. Nie ucieka z brzegu, nie kurczy się, nie znika, na spokojnie można pomalować całą dłoń przed utwardzeniem w lampie, a lakier pozostaje na swoim miejscu. Do idealnego pokrycia płytki wystarczą 2 warstwy.

Wybrałam kolor M112 My Soul Music i jestem nim oczarowana! Za dnia jest pięknie żółty, głęboki, ale jednocześnie normalny, stonowany (na tyle, na ile żółty kolor można tak nazwać), a nie jakiś neonowy i rzucający się w oczy. Za to w nocy świeci i z daleka go widać. Mam mega frajdę, gdy wchodzę do ciemnego pomieszczenia i tylko one są widoczne! A reakcja mojego faceta gdy się położyliśmy i zaczęłam mu nimi manewrować przed oczami, biedak nie wiedział co to za kryptonit :D Próbowałam to ukazać na zdjęciach, ale niestety wyszło słabo, więc wstawiam jak jest i uwierzcie na słowo, że na żywo jest pierdyliard razy lepiej ;)

Nakładałam go zarówno z produktami NeoNail jak i HiHybrid i w obu przypadkach dobrze współgrał, nie sprawiał żadnych problemów.
Lakier wytrzymuje u mnie ponad 2 tygodnie w nienaruszonym stanie - żadnych obić, odchodzenia od płytki czy czegokolwiek. Nie wiem jak by było dalej, bo jednak po tym czasie już odrosty mnie za bardzo denerwują i muszę zmienić kolor ;)

Łatwo mi się z nim pracuje, są wytrzymałe i współgrają z innymi firmami, a efekt nocą mnie rozwalił na łopatki! Szkoda tylko, że tak mało kolorów do wyboru...

Lakiery hybrydowe mylaq kuszą swoją niska cena. Sama się skusilam i kupiłam nie tylko kolor ale bazę i Top również. Plus za opakowanie. Nie jest duże także w sam raz dla osób które kupują na własny użytek. Ładnie się rozprowadza.bardzo wydajne opakowania starcza naprawdę na długo.