L'Oreal Paris, Serum Re - Activant Cils (Serum reaktywujące rzęsy)

L'Oreal Paris, Serum Re - Activant Cils (Serum reaktywujące rzęsy)

Serum do pielęgnacji rzęs o innowacyjnej formule, opartej na koncentracie składników czynnych stosowanych do tej pory w pielęgnacji włosów: argininie, prowitaminie B, serynie i kwasie glutaminowym. To unikalne połączenie ma za zadanie reaktywować `śpiące` rzęsy, wzmocnić je, odbudować i zmniejszyć ich wypadanie. W rezultacie, po czterech tygodniach regularnego stosowania, rzęsy stają się dłuższe, gęstsze, mocniejsze i mniej podatne na wypadanie przy demakijażu.

Działa ale nie zachwyca.

Produkt kupiłam bo nadarzyła się okazja. Niska cena bo chyba ok 15 zł. Pomyślałam: jak za darmo :) stosowałam tylko na rzęsy. O brwiach jakoś zapomniałam.

+ ładnie pobudza włoski do porostu, ale nie jakiegoś spektakularnego
+ wydobywa i podkreśla kolor rzęs i brwi

- pachnie bardzo chemicznie
- zostawia białą powłoczke która nieładnie wygląda
- moje oczy łzawiły jeśli chociaż odrobina dostała się do środka

dobra odżywka

Jest to moja pierwsza tego typu odżywka, ale jestem bardzo zadowolona.
Moje rzęsy z natury są bardzo cienkie, delikatne i raczej krótkie a to serum bardzo je wzmocniło.
Odnoszę też wrażenie, że jest ich więcej i są ciut dłuższe. Nareszcie dobrze się prezentują umalowane tylko tuszem:)
Minusik za nieporęczny aplikator.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

wiele hałasu o nic

Kupiłam bo rzęsy mi się osłabiły, a to akurat wchodziło na rynek. Pomyślałam iż taka firma bubla nie wypuści ale się strasznie pomyliłam.
Żadnej różnicy nie zauważyłam (nie tylko ja bo moje 2 znajome również!!!). Nakładanie tą hmmm szpatułką jest niewygodne ale gdyby był efekt nie narzekałabym.
Jedyny plus to, że zapłaciłam grosze ponieważ ktoś mi to z Francji przywiózł.
Teraz używam serum do przeczesywania i układania brwi za pomocą szczoteczki. Do tego tylko się nadaje.

Używam tego produktu od: ponad 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Miałam przedłużane rzęsy metodą 1:1. Po zdjęciu moje były niestety w kiepskim stanie - bardzo króciutkie i cieniutkie. Kupiłam sobie serum i przy regularnym stosowaniu naprawdę poprawiły mi się rzęsy - są nawet lepsze niż przed przedłużaniem. Serum sprawia,że stają się dłuższe, grubsze, nawilżone a co za tym idzie bardzo elastyczne i błyszczące. Aplikator co prawda jest trochę dziwny i zostawia gulki,ale da radę się przyzwyczaić, bo warto :)

Używam tego produktu od: 3miesięcy

Zdecydowanie polecam

Miałam krótkie rzęsy :-/ Odkąd zaczęłam używać tego serum, zrobiły się grubsze i trochę urosły:-). Nie wypadają. Bardzo wygodnie się go nakłada. W sam raz na noc. Jedynym minusem jest biała "powłoka" która się robi na rzęsach czy bardzie na ich końcówkach, zresztą stosując go na noc nie robi to żadnego problemu. A kupiłam go dość tanio na allegro za 20 zł :-)

Używam tego produktu od: 2-óch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 6 ml

najlepszy

Kupiłam w internecie za 26zł w rossmannie czy naturze kosztuje aż 65zł :O
Plusy:
-rzęsy są mocniejsze i nie wypadają tak jak wczęśniej, mi po 2-3 rzęsy dziennie teraz to 2-3 co 5dni!
-są gęstrze
-rosną szybciej :)
-są faktycznie dłuższe ^^
-pieknie sie podkręcają samodzielnie,to oznaka że rzęsy są zdowe i odżywione :D
-wydajność :D
Napewno kupię jeszcze jedno opakowanie,to najlepsza odżywka jaką miałam do tej pory a było ich ok.6

Używam tego produktu od: 5 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania

Producent zapewnia, że po 4 tygodniach od stosowania rzęsy będą dłuższe,mocniejsze i nie będą wypadać. Z racji, iż nie jestem posiadaczką pięknych, długich rzęs, postanowiłam wypróbować to cudeńko, z nadzieją, że chociaż trochę będą ładniejsze. No i cóż mogę na temat tego kosmetyku powiedzieć...
Może gdybym była bardziej systematyczna, to by było lepiej. Najdłuższy czas jego regularnego stosowania to 2 tygodnie, ale mimo to zauważyłam, że przy zmywaniu makijażu rzęs wypada mniej i po prostu wyglądają korzystniej. Efektu sztucznych rzęst to nie da na pewno.
Fakt - zostawia kluchy, ale przecież stosujemy go na noc, a z rana i tak myjemy oczy, więc nie uważam to za jakiś minus.

Gwiazdkę odejmuję za cenę. Jak dla mnie jest ona nieco zbyt wygórowana.

Używam tego produktu od: Tak ok. 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Super ;)

Używam tego produktu od dwóch miesięcy dwa razy dziennie i jestem nim zachwycona ;)
Plusy:
-fajne opakowanie i aplikator
- super konsystencja
-rzęsy rzeczywiście podrosły i to sporo ;D
- widzę kilka nowych krótkich rzęs ;)
- ja używam go również do brwi i również sprawdza się - rzeczywiście mniej wypadających rzęs przy demakijażu ;)

Jedynym jego minusem jest fakt, że po kilku godzinach się ściąga, taka cieniutka warstwa, ale myślę, że można go stosować również jako bazę pod tusz;) no i ta cena trochę spora, ale myślę że wart ;)
Polecam;)

Ładnie wydłuża lecz...

Ładnie wydłuża i odżywia rzęsy (nawet przy pierwszej aplikacji), lecz przy jej stosowaniu a zwłaszcza dłuższym rzęsy wypadały jedna, dwie a nawet trzy przy zmywaniu jej - nigdy tak nie miałam jak już ją skończyłam moje rzęsy bardziej gęste się zrobiły jak i znacznie mniej wypadają.

Plusy:

+ Wydłuża bardzo mocno rzęsy
+ Dobra jako baza pod tusz
+ Wydajna
+ Dobra konsystencja

Minusy:

- Przy jej stosowaniu dośc regularnie wypadały rzęsy przy zmywaniu zawsze minimum jedna rzęsa wyszła a czasami nawet 3

Używam tego produktu od: Około 2 lat
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Dobra

Cena jest dość wysoka, ale chyba działa najlepiej spośród tych, które do tej pory miałam :)

Może ktoś poleci coś innego? ;)

Ogólnie rzecz biorąc stosując ją systematycznie, wieczorem, zauważyłam, że rzęsy mniej wypadają i są bardziej elastyczne.

Ktoś pisał, że pozostawia białe kluchy, jak się rano wstaje ;)... to prawda, ale ja to po prostu zmywam, nie stosuję pod maskarę bo te używam tylko wodoodporne ;)

polecam :)

Produkt jest bardzo skuteczny, ale tylko w przypadku kiedy nie używa się go z innymi kosmetykami. Prawdę mówiąc kiedyś narzekałam, że niepotrzebnie wydałam pieniądze, ale przez pewien okres się nie malowałam tylko stosowałam to serum na noc i w ciągu 2 tygodni moje rzęsy zrobiły się dłuższe i ciemniejsze. Co do opini, że rzęsy wypadają to niezauważyłam żeby było to aż tak znaczne, ale na miejsce tych straconych odrastały nowe i mocniejsze. Polecam.

Odradzam

Kupiłam odżywkę z nadzieją ,że po wakacjach moje rzęsy będą wachlarzami . Zraziłam się do niej gdyż moje rzęsy zaczęły wypadać .Nigdy wcześniej ,nie miałam z nimi problemu . A tak po nocy budziłam się z kilkoma rzęsami na poduszce. Zdecydowania odstawiam i nie wierzę w tą chemię .