Essence, Stay All Day Make - Up (Długotrwały podkład w płynie (stara wersja))

Essence, Stay All Day Make - Up (Długotrwały podkład w płynie (stara wersja))

Kategoria
Marka

Nowy, trwały podkład w płynie marki Essence, tym razem z pompką która pozwala na wygodne wydobywanie produktu z opakowania. Obecnie dostępne 6 odcieni: 05 Soft Cream, 08 Soft Vanilla, 10 Soft Beige, 15 Soft Creme, 20 Soft Nude, 30 Soft Sand.

fluidy
normalna, sucha, mieszana
o przedłużonej trwałości, nawilżające
Krycie
średnie
z pompką

I tak i nie...

Podklad ma bardzo estetyczne i ladne opakowanie z praktyczna pompka.Dla mnie niestety odcien 40 soft honey jest narazie za jasny,moze jak opalenizna zejdzie wtedy bedzie dobry. Konsystencja jak najbardziej ok,ladne pudrowe wykonczenie ale jest jeden minus-wchodzi w pory i podkresla je.Moze byc ale nie jest to rewelacja.

Używam tego produktu od:tydzien

słaby

Ten podkład niestety do dobrych nie należy. Ma wprawdzie bardzo wygodne opakowanie z pompką i dobrą konsystencję, udało mi się też dobrać odcień, ale na tym się jego zalety kończą.
Od jakiegos czasu moja cera stała sie wymagająca, mam trochę krostek na policzkach. Podkład nie kryje tych niedoskonałości, mało tego przy mojej tłustej cerze rzadko widac jaka sucha skorke, a ten podklad potrafi ja znaleźć i podkreślić. Ponadto nie utrzymuje się wcale dlugo i nie matowi w ogóle. Ogólnie - tani, ale czy cena to wszystko? Lepiej dołożyć trochę grosza i kupić coś lepszego.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

Gdyby nie kolory, to KWC

Wiele osób zauważyło podobieństwo do "10 hour sleep effect" Bourjois, który jest ponad trzykrotnie droższy. Miałam obydwa, więc mogę powiedzieć, że mają identyczną trwałość, bliźniaczo podobny zapach dają kremowe wykończenie, efekt lekko porcelanowej buzi. Jednak SAD jest gęstszy, raczej dla niego na plus, bo nie cieknie po palcach przy nakładaniu. Jest chyba tak samo wydajny jak jego bliźniak.Niestety kolory są strasznie ciemne i muszę rozjaśniać pudrem(mam najjaśniejszy kolor. Wytrzymuje bez problemu i poprawek cały dzień na uczelni( niekiedy 14 godzin). Pokrywa wszelkie niedoskonałości i przebarwienia, nie podkreśla suchych skórek. Gdyby nie ubogi wybór kolorów dla bladolicych byłoby KWC.
Używam od kiedy wszedł i jestem bardzo zadowolona

Używam tego produktu od: od kiedy jest dostępny w Polsce

lubimy się

postanowiłam zaufać firmie essence, zawsze wolałam kupować podkłady firm.. wiodących, ale dałam szanse temu podkładowi.

jest wydajny, ma mało kolorów do wyboru, jako że kupowałam go na zimę wybrałam najjaśniejszy odcień- 10. nie jest on bardzo jasny, u mnie akurat ujdzie, ale bledsze osoby będą miały niestety problem..
bardzo podoba mi się efekt jaki daje.. trudno mi go opisać, ale skóra wygląda świeżo i bynajmniej nie robi maski.

trzyma się kilka godzin, nie należy z nim przesadzać! wtedy makijaż wg mnie wygląda jakoś ciężko..

na pewno jeszcze kupię!

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy? nie jestem pewna

za ciemny,jakość ok

polubiłam produkty essence, bo za bardzo niską cenę dostajemy niezłą jakość.
chciałam kupić podkład w musie,ale nie było i wzięłam ten. niestety mimo,że jest bardzo przyzwoity nie mogę go używać, bo jest zdecydowanie za ciemny. do wyboru mamy 4 odcienie, mam jasną cerę ,ale bez przesady i mimo to odcień 10(najjaśniejszy) mocno się od niej odcina....

poza tym podkład jest tak jak obiecuje producent długotrwały - mam na prawdę tłustą cerę (tłusta= po max 2 godzinach od umycia stosownymi kosmetykami świeci się jak wysmarowana olejem! więc dziewczyny jeśli po 8 godz w szkole świeci wam się lekko nos nie piszcie w deklaracjach,że macie "tłustą"!). na mojej twarzy ten podkład wytrzymał z 8h, oczywiście w międzyczasie musiałam przypudrować,ale jego trwałość i tak jest zadziwiająca.
nie robi smug, nie wałkuje się, mogę go spokojnie polecić posiadaczkom ciemniejszych cer. kosztuje 15zł, czyli mniej niż maybelline, rimmel i manhattan,a jako że przetestowałam je wszystkie mówi wam,ze ten jest najlepszy. gdyby nie ta kolorystyka.... niestety przez kolor dla mnie ten produkt jest na razie bezużyteczny. poczekam do lata.

Używam tego produktu od:kilka użyć
Ilość zużytych opakowań: kilka użyć

Zadziwiająco dobry

Podkład ten zakupiłam z ciekawości. Muszę przyznać , że kolejny raz kosmetyk z niższej półki pokonuje wiele produktów marek selektywnych. Podkład jest zadziwiająco dobry. Może nie najlepszy (przynajmniej dla mnie , bo znam lepsze) , ale faktycznie bardzo dobry. Ma dobrą konsystencję , dobrze się rozprowadza i dobrze kryje drobne niedoskonałości. Ładnie ujednolica koloryt skóry , ale nie robi efektu maski. Matuje , nie wysuszając skóry i nie robiąc efektu "płaskiego matu" , lecz raczej dając efekt satynowego wykończenia. Do tego całkiem dobrze i długo utrzymuje się na skórze. No i co dla mnie bardzo ważne , nie uczulił mnie! Szkoda tylko , że ma tak małą gamę kolorystyczną (musiałam go rozjaśnić białą bazą , ale to akurat dla mnie żadna nowość).
Uważam , że to dobry podkład , szczególnie dla młodych osób.

Używam tego produktu od:kilku dni-tak by go "sprawdzić"

daje radę

Podkład jest na pewno bardzo wydajny. No i opakowanie oraz konsystencja powodują bardzo dużą wygodę w używaniu. Szkoda tylko, że nie ma jeszcze jaśniejszego koloru niż 10. Jednak z tym sobie radzę mieszając go z kremem, wtedy efekt jest trochę bledszy. Nie powoduje u mnie zaczerwienienia ani nie zapycha. Zgodnie z obietnicą producenta długo się trzyma i nie "waży" na buzi.

te kolory...

Za podkład zapłaciłam 15.99. Jakość w stosunku do ceny zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie, ale niestety ten mały wybór kolorow(4)i wszystkie ciemne powoduje ze kosmetyk wiele traci...wybrałam najjasniejszy odcien (nr 10) który niestety po nalozeniu robi sie pomaranczowy:(
Poza tym podklad ma wiele zalet:
świetne opakowanie,
ładny zapach,
dobre krycie,
efekt zdrowej polmatowej cery (posiada drobinki rozswietlajace)
jak narazie nie zapchał mnie (a mam do tego duze skłonnosci)
no i jest naprawde trwały.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w polowiw 1

Rewelka z najniższej(?) półki.

Opakowanie podobne do Bourjois. Fajnie że z pompką. Świetna konsystencja. Nawilża, zaraz po nałożeniu czuję jak gdyby woda wsiąkała w skórę jak w glebę, szybko zmienia się konsystencja, na podobną troszkę do musu, jednak bardzo delikatną. Po rozsmarowaniu skóra jest gładka, napięta, nie podkreśla suchych skórek ani zmarszczek mimicznych. Dość dobrze kryje, również cienie pod oczami. Koloryt skóry zdecydowanie ładniejszy po nałożeniu podkładu, ale muszę zaznaczyć że mam ocień nr.3, a wszystkie kolorki są raczej z żółtym pigmentem niż z różowym, więc nie każdemu będzie pasowac. Polecałabym raczej do skóry suchej i normalnej, ja co prawda mam mieszaną i skóra na nosie o dziwo świeci mi się o wiele mniej niż po innych podkładach, odrobina prasowanego pudru i jest ok. Podsumowuję: za cenę 15 zł. podkład na prawdę BARDZO dobry. Może nie KWC, ale chyba kupię następny.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: niewiele

nie te kolory

no więc + to opakowanie
konsystencja
skóra jest po nim gładka utrzymuje się dobrze
cena to ok 15 zł
- i to wielki kupiłam odcień najjaśniejszy i po zastosowaniu jak pomarańcz jakiś nienaturalny kolor dla osób o jasnej karnacji nie polecam przez ten kolor

Używam tego produktu od:2 tygodnie