Clean & Clear, Głęboko oczyszczająca pianka do mycia twarzy (stara wersja)

Clean & Clear, Głęboko oczyszczająca pianka do mycia twarzy (stara wersja)

Efekt: zauważalnie czysta, swieża i piękna skóra. Pianka głęboko oczyszcza skórę nie powodując podrażnień. Zawiera składnik skutecznie zwalczający pryszcze. Głęboko oczyszcza skórę dokładnie usuwając zanieczyszczenia, tłuszcz i makijaż. Konsystencja delikatnej pianki sprawia, że jest odpowiednia do wszystkich typów cery i doskonała do codziennego stosowania.

Demakijaż i oczyszczanie skóry za jednym zamachem

Zakupiłam ,ponieważ chciałam spróbować czego nowego, a pianki do mycia twarzy nie używałam nigdy. Zachęciły mnie, również pozytywne opinie, iż radzi sobie dobrze ze zmywaniem makijażu. Dla mnie to plus, ponieważ zawsze muszę najpierw użyć preparatu do demakijażu, a dopiero później na uprzednio oczyszczoną twarz stosowałam dodatkowo kosmetyki do mycia twarzy. Teraz mogę stosować tylko tę piankę. Jednym zdaniem -nie zawiodłam się :)

Zalety:

*delikatna konsystencja pianki,

*wygodna, higieniczna aplikacja,

*przyjemny zapach,

*bardzo wydajna(wystarczą dwa naciśnięcia pompką , aby umyć całą twarz),

*nie podrażnia i nie uczula,

*radzi sobie super z makijażem twarzy i oczu,

*nie wysusza,

*doskonale oczyszcza twarz,

*cena,

*opakowanie jest dosyć estetyczne

Gorąco polecam :)

Całkiem fajna

Postanowiłam zmienić swój kosmetyk do oczyszczania twarzy, a że pianka akurat była na promocji to pomyślałam - czemu nie? Ciekawa byłam efektów, ponieważ nigdy wcześniej nie miałam produktu z tej firmy. Po 2 miesięcznym stosowaniu mogę stwierdzić, że:

+ jest bardzo wydajna - stosuję codziennie, od 2 miesięcy i ledwo przekroczyłam połowę
+ lekka, fajna konsystencja
+ przyjemny, nie drażniący zapach
+ dobrze oczyszcza
+ nie podrażnia oczu (co jest dla mnie wielkim plusem)
+ nie wysusza skóry

Podsumowując, całkiem fajny kosmetyk w dobrej cenie. Z chęcią kupię go ponownie.

nawet nawet

Kupiłam ją, bo akurat w rossmanie kosztowała 9,99 a mi właśnie skończył się żel do buzi. Jak dla mnie to taka sobie, nawet dobrze zmywa makijaż ale rewelacji nie było. Skóra po umyciu lekko wysuszona. Podoba mi się ta konsystencja pianki, wystarczyła jedna pompka i już buzia czysta, jednak kiedy miałam dużo makijażu musiałam używać jakieś 2-3 a nawet 4 pompki. Jak dla mnie nawet nawet aczkolwiek nie wiem czy zdecyduję się na ponowny zakup. Chyba pozostanę przy mojej ukochanej ziaji :)

Ilość zużytych opakowań: prawie całe jedno

Bardzo dobra!

Normalnie bym tej pianki nie kupiła.
Zachęciła mnie promocja, że jak ją kupię to dostanę tonik gratis :D

Plusy:
+bardzo wydajna- a się nie wydaje. Używam jej prawie 2 miesiące
+bardzo dobrze zmywa makijaż- to jest jego największa zaleta
+fajna formuła- delikatna pianka:D
+łatwo dostępny produkt.

Minusy:
- lekko ściąga

Używam tego produktu od: kilka tygodni

przeciętniak

Kupiłam ta piankę, tylko dlatego, że gratis był tonik. Jest to mój 3 produkt do twarzy tej firmy i z tej trójki sprawdził się najlepiej. Mimo wszystko i tak uważam, że ogólnie jest przeciętny. Ale do rzeczy:

+zapach neutralny (dobrze, że nie jest taki cuchnący alkoholem jak pozostałe produkty firmy)
+pianka bardzo łagodna
+oczyszcza dość dobrze
+nie pogarsza stanu skóry
+wygodna pompka, nie zacina się, wystarczą dwa małe naciśnięcia
+konsystencja rzadka, nie jest to taka mega puszysta piana jak np pianka lirene do twarzy

Jak widać pianka ma dużo plusów i jest całkiem okey, można znaleźć dużo fajniejszych produktów. Ja nie wiem czy jeszcze kupię.

Używam tego produktu od: ok miesiąc

szału nie ma...

Kupiłam ją tylko dlatego, że to była jedyna pianka jaką dojrzałam na półkach w Rossmannie, a że mi sie spieszyło, nei mialam czasu szukać dalej. Dermatolog zaradził mi piankę, bo niby mniej wysusza niż np. żele.

No nie wiem...

Co prawda jedocześnie z pianka zaczęłam stosować płyn na receptę, po którym łuszczy się skóra, ale mam wrażenie, że ta pianka dorzuca swoje 3 grosze i wysusza dodatkowo moja skórę (kiedyś juz używałam tego płynu i aż tak mi sie skóra po nim nie schodziła jak teraz). Raz użyłam przed zaczęciem kuracji płynem i czułam ściagnięcie na twarzy, czyli wysusza.

Niestety, faktycznie jest wydajna...

Co do oczyszczania - chyba niezła, ale nic porządnego. Jednak trudno mi osądzić, jesli mam trądzik, bo zaskórniki i wypryski to "moja specjalność" więc nie wiem na ile to wina trądziku samego w sobie, a ile wina niedoczyszczenia.

W każdym razie po tej firmie spodziewałam sie czegoś lepszego...

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

paskudna

Nic a nic nie pomaga, wyskakują po niej potworne wypryski, pory sie zatykają, powstają paskudne wągry. Do tego nie ładnie pachnie. grrrr. Jedyny plus to, fakt, ze jest bardzo wydajna.

Używam tego produktu od: z przerwami od kilku miesięcy (żeby wykończyć buteleczke)

Idealnie oczyszcza twarz

Kupiłam ten produkt w sumie z ciekawosci co to w ogóle będzie, a że był na promocji to długo się nie zastanawiałam:) Jestem w trakcie uzytkowania tej pianki. Jak dla mnie jest rewelacyjna. Mam normalna cere, ani tłusta ani sucha itp. Bardzo, bardzo dobrze się pieni - no w końcu jest to pianka:) , nie trzeba jej dużo dozowac dzieki czemu starcza na długo:). Pozostawia kapitalne uczucie czystosci - chyba rzeczywiscie głęboko oczyszcza twarz. Jestem z niej zadowolona :) w związku z czym polecam ten produkt!

na lato idealna

Produkt poleciła mi dawna znajoma, więc postanowiłam go wypróbować. Co prawda dziwnie czułam się nie mogąc rozetrzeć w dłoniach kosmetyku w celu spienienia, bo przecież piankę już na dłoniach miałam. :) Dziwne uczucie.
Pianka delikatnie myje opaloną (spieczoną) przez słońce twarz, tym samym nie podrażniając jej. Nie wiem, jak sprawdziłaby się teraz, w warunkach zimowych, ze swojej strony mogę dodać, iż piankę kupuję kiedy odstawiam swoje żele do mycia, jest to moje koło ratunkowe.
Trudno mówić o głębokim oczyszczeniu, gdyż najpierw oczyszczam twarz tonikiem, następnie sięgam po produkt do mycia.
Niestety uczucie czystości, odświeżenia nie trwa zbyt długo, a mam mieszaną cerę, wręcz tłustą, niemniej jednak sięgnę po ten łagodny kosmetyk jeszcze nie raz.

Najlepszy produkt do mycia twarzy z tych nie-aptecznych.
Polecam do cery tłustej trądzikowej.
Daje miłe uczucie całkowicie oczyszczonej twarzy. W porównaniu do innych clean&clearów, under20 i tych podobnych u mnie spisuje się najlepiej.

nie zadowala

+wydajna
+krótkotrwałe uczucie świeżości

-nie oczyszcza za bardzo
-nie pomaga w zmyciu makijażu
-nie zwalcza nie doskonałości
-pompka się zacina
-lekko wysusza

Używam tego produktu od: wakacje 2011
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

wysusza i naciąga skórę

Używałam tej pianki do mycia twarzy i pleców przed kuracją Aknenorminem, był to mój pierwszy produkt do oczyszczania twarzy i wtedy byłam z niego zadowolona. Postanowiłam powrócić po kilku latach, ale już nigdy więcej tego nie zrobię.

Plusy:
+ mega wydajna, szkoda mi wyrzucać kosmetyki, więc wymęczyłam się z nią do końca opakowania, przez jakiś rok...
+ pompka jest świetna, chociaż pod koniec lubiła się zacinać

Minusy:
- wysusza i bardzo naciąga skórę, konieczne było po niej zastosowanie kremu głęboko nawilżającego,
- miałam wrażenie, że nie do końca zmywa makijaż,
- nie zauważyłam, żeby zmniejszyła trądzik,
- jeśli przez przypadek dostała się w okolice oczu- skóra piekła i była zaczerwieniona

Szczerze nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 2 zużyte opakowania