Clean & Clear, Głęboko oczyszczająca pianka do mycia twarzy (stara wersja)

Clean & Clear, Głęboko oczyszczająca pianka do mycia twarzy (stara wersja)

Efekt: zauważalnie czysta, swieża i piękna skóra. Pianka głęboko oczyszcza skórę nie powodując podrażnień. Zawiera składnik skutecznie zwalczający pryszcze. Głęboko oczyszcza skórę dokładnie usuwając zanieczyszczenia, tłuszcz i makijaż. Konsystencja delikatnej pianki sprawia, że jest odpowiednia do wszystkich typów cery i doskonała do codziennego stosowania.

Dobry produkt.

Mam mieszane uczucia. Dobrze radzi sobie ze zmywaniem tuszu do rzęs, lecz z podkładem już nie. Trzeba dodatkowo użyć płynu micelarnego bądź do demakijażu. Nie podrażnia. Posiada przyjemny zapach. Cena też nie jest zła. Nie zauważyłam spektakularnych efektów, ale chętnie do niej wracam.

Może być, ale zbyt wysusza.

Jak w tytule. Miało być super, wyszło nie najgorzej. Dobrze oczyszcza, jednak lekko wysusza moją mieszaną cerę. Nie usuwa niedoskonałości. Wygodne i ładne opakowanie, dozuje odpowiednią ilość kosmetyku (2 pompki). Myślę że do bardzo tłustej cery bez niedoskonałości będzie ok. Wydajna, ale ja już więcej nie kupię.

Lubię

Przyjemna pianka, którą bardzo fajnie się używa.
Wygodna w trzymaniu, z dozownika wylatuje odpowiednia ilość pianki, aplikacja jest bardzo fajna.
Dobrze oczyszcza twarz z zanieczyszczeń, myślę, że trochę też oczyszcza pory, reguluje sebum(ale niestety nie w maksymalnym stopniu może tak w 40% co i tak jest dość ok), niestety wysusza, wągry po niej nie znikają, białych pryszczy tworzy się może trochę mniej.

Ot taka przyjemna w aplikacji pianka, która trochę lepiej dba o nasza buzię niż kosmetyki beznadziejne, ale wysusza i czasami nawet krem nie pomaga.

Zaznaczyłam, ze kupię ponownie, ale tylko wtedy kiedy mojego ulubionego zelu nie będę mogła kupić i jak nie znajdę czegoś lepszego od niej.

Muszę jeszcze zaznaczyć, że Clean and Clear za bardzo siebie wychwala, bo wcale nie tworzy kosmetyków dzięki, którym nastolatki z wysypem na twarzy mogą wrócić do idealnego stanu swojej twarzy, czasami nawet mocny skład zawary w tych kosmetykach może pogorszyć stan cery!
Ja mam już 19 lat i teraz te kosmetyki mi nie przeszkadzają jak byłam młodsza i miałam duzo krost, ropnych, mega błyszcząca cera to Clean and Clear w ogóle mi nie pomagał, jedynie sprawiał, że cera była w jeszcze gorszym stanie i zapychał pory!

Także jest to pianka jedynie dla cer w miarę w porządku, nie problematycznych.

przeciętny kosmetyk o przeciętnym działaniu

Do niedawna używałam tej pianki cały czas i uważałam, że naprawdę jest to bardzo fajny kosmetyk za bardzo małe pieniądze. Tak było do czasu, aż napotkałam na swojej drodze żel Avene Cleanance. Stosując Avene, wreszcie przejrzałam na oczy i dostrzegłam wady pianki C&C, a mianowicie:
-chemiczny zapach,
-uczucie ściągnięcia po umyciu,
-pianka nie myje dokładnie mojej twarzy, nie radzi sobie ze zmyciem tuszu do rzęs(pod oczami zostają czarne obwódki),
-silnie wysusza moją skórę,
Plus: niesamowicie wydajna.
Niestety od kiedy kupiłam żel Avene, już z niej nie korzystam i raczej nigdy do niej nie wrócę.

Ilość zużytych opakowań: trzy

bardzo wydajna

Jak dla mnie pianka jest niezła, ma delikatny zapach, konsystencja jest przyjemna, cena rozsądna, i przede wszystkim pianka jest bardzo wydajna.
jedno opakowanie wystarczyło mi na kilka miesięcy.
jest dobra, ale nie do codziennego stosowania, bo może wysuszać.
poza tym nie oczyszcza tak głęboko skóry... nie wiem czy kupię ponownie, ale warto spróbować, ze zmywaniem makijażu sobie poradzi, do stosowania co drugi dzień jak najbardziej.

Używam tego produktu od: ponad roku

Bardzo fajna ale nie do regularnego stosowania!

Pianka faktycznie oczyszcza, ma przyjemny zapach, jest milusia, jej stosowanie sprawia przyjemność,ale niestety wysusza! nie nadaje się do regularnego stosowania! raz na jakiś czas jest spoko:) Kiedyś może się jeszcze skuszę.

Używam tego produktu od: jakiegoś roku
Ilość zużytych opakowań: półtora , 150ml

Jak dla mnie bardzo delikatny i najlepszy

Jak na moją skórę , jest fajny i łagodny . Bardzo delikatny , zawsze dobrze zmywa mi makijaż i nie ma śladu po fluidach i pudrach . Ani razu nie wysuszył mi skóry , nie miałam podrażnień , ani nowych wyprysków . Fajny , jak dla mnie , jak na razie najlepszy . Dobrze i przyjemnie myje na dodatek nie czuć aż takiej wielkiej chami w nim . Polecam żeby sobie przetestować.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: dużo

Nawet, nawet

Piankę kupiłam przez przypadek, chciałam tonik, a że było płynne to wzięłam przeczytałam, że nie przesusza i kupiłam (byłam tak zmęczona, że nawet nie zauważyłam dozownika). Dopiero w domu okazało się, że to pianka.
Plusy
* dobrze oczyszcza
* wydajna
Minusy
* rodzaj mojej skóry to skóra sucha, jednak na trądzik cierpię jak większość nastolatek ;) pryszcze wychodzą tak czy siak może trochę mniej (przed użyciem wychodziły mi po 10-11 teraz po 6-7);
*i niestety ta oto pianka wysusza moją skórę, więc kremu używam od razu po umyciu twarzy;

Używam jej i tak, bo nie lubię szperać wśród kosmetyków. Mogę używać później kremu robiłabym to tak czy siak ;)

O nie!

Mój pierwszy i ostatni kosmetyk do twarzy z tej serii - oprócz plusów w postaci opakowania i konsystencji pianki, cała reszta to wielkie nieporozumienie jeśli chodzi o moją cerę. Wysuszył ją okropnie, a po 2-3 użyciu na mojej twarzy (policzki), powstały czerwone, przesuszone plamy.
Stanowczo odradzam tym z cerą wrażliwą lub suchą.

Używam tego produktu od: Kupiłąm ok. 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: Jedno nie całe

bardzo lubię

+ bardzo dobrze oczyszcza
+ delikatna, nie podrażnia, mnie nie wysusza
+ odświeża
+ wydajna
+ fajna w aplikacji

Producent deklaruje też działanie antytrądzikowe, ale tego nie zauważyłam, choć z pewnością nie jest też gorzej :) Nie jest to może jakieś cudo, ale bardzo solidny kosmetyk, do którego ciągle wracam.

Ilość zużytych opakowań: kilka

robi, co ma robić

Piankę kupiłam, bo skończył mi się mój żel do mycia twarzy, a preparatami typu 3w1 nie da się zmyć oczu (da się, ale wiadomo drobinki peelingu).
A więc tak:
+dobrze oczyszcza
+zmywa makijaż, nie stosuję płynów/chusteczek do demakijażu, zmywam oczy żelem, a on zmywa cienie, tusz (nawet wodoodporny), podkład, puder, róż, no wszystko
+nie podrażnia oczu, a noszę kontakty
+tani
+raczej wydajny
+dość przyjemnie się go używa :)

-może wysuszyć skórę, ale mi to nie przeszkadza, mam cerę mieszaną, chyba nawet w kierunku tłustej

Używam tego produktu od: już jakiś czas, miesiąc, może 1,5
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1, już końcówka

na dłuższą metę wysusza skórę

Kupiłam przypadkiem, bo skończył mi się żel do mycia twarzy. Pomyślałam, że pianka to może jest wydajniejsza i się nie myliłam. :)

Plusy:
- cena, w promocji po 10zł
- wydajna, dzięki swojej formule pianka
- dokładnie zmywa makijaż, nawet tusz. ale wodoodpornego nie
- jak się dostanie do oczu, nie podrażnia ich, a noszę soczewki kontaktowe
- delikatna dla skóry
- przyjemnie się myje twarz ;p taka \\\'miękka\\\' dla twarzy
- fajnie się ją dozuje, praktyczna pompka
- zużywa się ją do końca. nie ma sytuacji, że coś zostaje na dnie

Minusy:
- wysusza skórę, muszę po niej stosować krem do twarzy, bo inaczej czuję jak mi ciągnie skóra na policzkach, a zimą to w ogóle horror
- nie likwiduje jakichś wyprysków

UWAGA !!
22-02-2012 Nie wiem, jak to się stało, ale po użyciu tej samej pianki w nowym opakowaniu, stwierdzam, że nie wysusza ona tak skóry. Nie wiem, czy zmienili coś w składzie, co raczej jest niemożliwe, ale naprawdę jestem pozytywnie zaskoczona !! (:

Używam tego produktu od: jesieni 2009
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania po 150ml (stare opakowanie), 1 opakowanie 150ml (nowe)