Clinique, Anti Blemish Solutions Spot Treatment Gel

Clinique, Anti Blemish Solutions Spot Treatment Gel

Zawiera kwas salicylowy, który wysusza wypryski i przyspiesza ich gojenie. Potrafi usunąć z twarzy nawet najbardziej zatwardziałe i uparte niespodzianki. Dziala silnie, ale to jego zaleta, jeżeli ktoś ma naprawdę trądzikową skórę lub chce w ciągu 1 nocy usunąć ogromnego pryszcza.

nie rozumiem go, ale lubię

Zakupiłam kiedyś, korzystałam, ostatnio po odstawieniu tabletek hormonalnych dostałam wysypu i jest pomocny.
Kiedyś myślałam że wyciąga wszystkie syfki na wierzch, teraz jest zupełnie odwrotnie.
Jak czuję, że szykuję się coś większego, smaruję tym i po 2dniach nie ma śladu. Po \'dojrzalszych\' niespodziankach pozostają jednak ślady.
Nie zauważyłam, żeby podrażniał. Czasami trochę szczypie ale to jest do przetrwania.
Podoba mi się opakowanie, jest wygodne i higieniczne.

Nie taki zły

Dostałam ten żel punktowy od siostry z Londynu około rok temu,po kilku pierwszych użyciach bylam zalamana,ze tak dobra firma moze oferowac cos takiego. Uzywalam go na nieduze wypryski,typowe przy tradziku pospolitym. Skora byla sucha,czerwona,wrecz zaogniona. Do tego zamiast leczyc wypryski stawaly sie one jeszcze gorsze i widoczne. Zostawilam go więc na półce z kosmetykami. Przez ten czas pozbylam sie trądziku,jedynie wychodza mi pryszcze hormonalne przed okresem-ogromne! Nic nie pomagalo,wiec w desperacji sięgnęlam po zakurzony żel z Clinique. W trzy dni pozbylam sie trzech najwiekszych w zyciu pryszczy,ktorych nie dalo sie wycisnać,a wygladalo to jakby mnie użarło jakies owadzisko:) Dlatego polecam na wypryski hormonalne! Podoba mi sie rowniez ta powłoczka ktora zostawia ten zel. Nie ma szans zeby preparat wtarl sie w poduszke. Owszem wysusza skore na około zmiany ale przy dobrym nawilzeniu to nic. Zapach alkoholowy,ale mnie to nie przeszkadza. Cena za wysoka stanowczo,ale ja go dostalam w prezencie dlatego nie narzekam:)

bez rewelacji

mam cerę mieszaną, może bardziej tłustą często przesuszoną od kosmetyków i co rusz mi coś wyskakuje ( głównie na policzkach)

preparat ten niestety nie okazał się cudotwórcą..
czasami daje radę, czasami nie

chyba raczej nie poleciłabym go, bo za taką cenę oczekiwałam czegoś więcej

duży plus za wydajność

siekiera conajmniej.

Emulsja ta, a raczej nijaki klej ma okropny zapach, jakby sam alkohol ( bez obrazy nie sposób jej używać na całą twarz, bałam się zaryzykować. Nakładałam tylko punktowo, zmniejszał wypryski o stokroć. Jednocześnie niemiłosiernie wysuszał skórę wokół. Jednak z odrażający zapach i klejącą konsystencje ujmuje.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jendo

Edit: zabieram dwie gwiazdki

Trudno mi ocenic ten produkt, trudno odniesc sie do innych tego typu kosmetykow bo normalnie ich nie uzywam. Ten kupilam kiedy na mojej twarzy pojawil sie wielki, bolacy, pulsujacy babel i Clinique poradzil sobie z nim dosc szybko. W moim przypadku dziala tylko na tego typu niespodzianki, wiec pewnie nie zuzyje go i w 10 lat. Cena problematyczna. Edit: przebarwia skore! A zaskorniki na ktore zaaplikowalam zel nie zniknely, tylko \\\'przyczaily" sie pod skora, ktora jest czerwona i przesuszona, a zel trzeba na sile zrywac paznokciem, zadne toniki, zele do mycia twarzy ani micele nie pomoga!!!

to jest to!

Działa dokładnie tak jak jest napisane:szybko i skutecznie! wiadomo,że pryszcze od razu nie znikną i trzeba preparat często nakładać, ale efekty widać już po kilku dniach.Nie miałam nic lepszego na wypryski!:D

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:połowa pierwszego

Działa błyskawicznie.

Kiedy moją ukochaną emulsję spf 50+ Lancaster zdradziłam na chwilę z barwionym kremem Vichy, dorobilam się dwóch bolesnych gul na żuchwie. Vichy wylądował pod palmą, tzn. w koszu na śmieci, a ja gul pozbylam się momentalnie dzięki temu preparotowi Clinique.
Wygodny, higieniczny dziubek i błyskawiczne, skuteczne działanie. Po dwóch dnia po niespodziankach nie było śladu. Nie ma wad.
Nie wiem, co więcej mogę napisać, działa jak mało który specyfik:)Bardzo polecam.

Używam tego produktu od: półtora tygodnia.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

nie do końca

Gdybym wystawiała recenzję w 2 tygodnie po zakupie to żel dostałby wyższą notę lub może kwc.Byłam zachwycona ,żadnych wad nie widziałam i czułam ulgę ,że odkryam genialną broń na tego typu okropieństwa....Teraz wiem ,że cudów nie ma....Owszem z grubsza działa ,czasem poradzi sobie w jedną noc a czasem dużo dłużej i gdyby to był koniec skakałabym z radości...Ale gdy w wiekszości przypadków muszę nałożyć go kilka nocy z rzędu okazuje się ,że to bardzo agresywny ,siejący spustoszenie kosmetyk.Czasami ,owszem ,piecze ale nie to mi przeszkadza...Strasznie przesusza skórę,do tego stopnia, że podwyższa się ryzyko powstawania przebarwień,naskórek się łuszczy i trudno dojść do stanu normalnego...Bardzo wydajne

Używam tego produktu od:jakiś czas

Naprawdę pomaga!

Dostałam go jako mini opakowanie z okazji zrobionych zakupów i w sumie nie byłam zachwycona kiedy zobaczyłam, że ma w składzie alkohol, ale pomyślałam, ze najpierw wypróbuję a potem będę oceniać.
I długo na okazję nie czekałam - zrobiły mi się 2 duże, bolesne zaskórniki,a z doświadczenia pamiętałam, ze takie najgorsze, bo rosną, bolą i długo schodzą, no to potraktowałam je tym żelem i ... po 24 godzinach nie było po nich najmniejszego śladu!!!! Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Normalnie bez tego żelu to z tydzień by mi te paskudztwa schodziły.
Tak czy siak, od tego czasu każde problematyczne zaczerwienienie traktowałam tym żelem na noc i rano i po 12 h śladu nie było po "problemie".
Produkt bardzo godny polecenia. Na dodatek nie robi krzywdy skórze, wcale jej nie wysusza mimo obecności alkoholu, ani nie podrażnia.
Jak tylko to malutkie opakowanie mi się skończy, pójdę kupić pełnowymiarowe.

Nie zawiodłam się

Naprawdę warto jest mieć coś takiego pod ręką. Skusiły mnie recenzje, chociaż trochę się obawiałam, bo są i bardzo negatywne... Ale nie zawiodłam się. Celowo czekałam z wystawieniem tj opinni jakieś 1,5 miesiąca, chciałam mieć pewność, że będę jej pewna. Do rzeczy: produkt jest naprawdę skuteczny, z niektórymi wypryskami naprawdę rozprawia się bardzo szybko. Dla mnie nie jest za "ostry", troche czasem drażni po jego nałożeniu, ale jak sie wchłonie to nakładam na niego humektan (krem nawilżający) i nie zauważyłam, żeby mi wysuszał twarz. Najważniejsze jest dobre nawilżenie, bo bez niego ten preparat może naprawdę wyszuszyć skórę. To na pewno nie tylko dzięki temu produktowi, ale w ostatnim miesiącu naprawdę zauważyłam OGROMNĄ poprawę mojej skóry. POlecam osobom, którym od czasu do czasu wyskakują pewne niedoskonałości. Co do wydajności to nie zachwyca mnie tak, jak inne wizażanki używającego tego cuda, mimo to gorąco polecam:).Używam tego produktu od:1,5 mies.

Po dłuższym stosowaniu tego produktu zauważyłam ogromne wysuszenie mojej skóry, dlatego przerzuciłam się reduktor trądziku punktowy z ziaji, który okazał się równie skuteczny, a zdecydowanie łagodniejszy.

skuteczny

Produkt bardzo wydajny.
Ponieważ mam próbkę, więc używam oszczędnie i mnie nie podrażnia.
Wypryski wyskakują mi co jakiś czas ale wg mnie produkt Clinique jest najskuteczniejszy z kosmetyków, chociaż czasami muszę stosowac maści i żele z antybiotykiem.
Na pewno kupię opakowanie pełnowymiarowe

Ilość zużytych opakowań: 1 próbka 5 ml.

Po długiej konsultacji z Panią z Clinique skusiłam się na zakup tego specyfiku i muszę powiedzieć, że się nie rozczarowałam :)
Nałożyłam na noc na moje nie doskonałości żel i powiem szczerze, że pryszczyki się zmniejszyły ;) niektóre zniknęły, a te większe niestety zostały, ale znacznie mniejsze. Na takie większe trzeba powtórzyć minimum 2-3 razy by się zagoiły. Przyznam, że żel troszkę piecze, ale przez to jest skuteczny :) nie jest to pieczenie strasznie mocne ;) więc da się wytrzymać;) Żel szybko zasycha pozostawiając powłokę pod którą pryszcze szybciej się goją. Nałożyłam żel na stare blizny po wcześniejszych pryszczach i niektóre poznikały ;) za to duży plus :) Ponadto żel nie podrażnił mojej wrażliwej i suchej skóry, skłonnej do pękania naczynek.
Jednak aby wszystkie niedoskonałości zniknęły trzeba aplikację kilka razy powtórzyć ;) tak jak we wszystkich kosmetykach, najlepszy efekt jest widoczny gdy używa się produktów systematycznie i jest się cierpliwym.

Z racji ceny i mocnego działania radzę przed zakupem tego specyfiku skonsultować się w Douglasie czy Sephorze z konsultantką, żeby później nie narzekać:)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania