Douglas Collection, Mini Glam Palette (Paleta do makijażu)

Douglas Collection, Mini Glam Palette (Paleta do makijażu)

Multifunkcyjna paletka do makijażu.
Pełna paleta do makijażu, w której możesz znaleźć wszystko to czego potrzebujesz, aby stworzyć wymarzony makijaż! Od cienia do powiek, rozświetlacza, bronzera i szminek, dzięki Mini Glam Palette możesz naprawdę stworzyć wymarzony makijaż!

Praktyczny mini zestaw.....

Dostałam ten zestaw na gwiazdkę.
Opakowanie to czarna kula ze złotym napisem Douglas, oraz złotym wizerunkiem przedstawiającym postać kobiety, całościowo wygląda bardzo elegancko, estetycznie i przyciąga wzrok.
Paleta wykonana jest z plastiku dobrej jakości.
Po jej otwarciu naszym oczom ukazuje się paletka z dość praktycznym lusterkiem , dodatkowo w środku znajduje się plastikowe zabezpieczenie ochronne.
W zestawie znajdziemy 15 cieni do powiek, 15 błyszczyków,
3 róże, 2 pudry,1 rozświetlacz, mini tusz do rzęs, mini pędzel do pudru, aplikator do cieni oraz pędzel do ust.
Paletka jest rozsuwana na boki, co jest na plus i pozwala nam zabrać ją wszędzie ze sobą gdyż zajmuje mało miejsca w kosmetyczce.
Jest bardzo uniwersalna i poręczna a kolorystyka produktów jest na tyle zróżnicowana, że możemy jej używać praktycznie przez cały rok.
Paleta jest bardzo fajna , mam jedynie zastrzeżenia do tuszu który skleja rzęsy jak i mini pędzelków które jak dla mnie są za małe i nie poręczne.

Prezent - rewelacja!

Paletkę do makijażu z Douglasa otrzymałam jako prezent świąteczny, Okazał się naprawdę wyjątkowo przydatny i praktyczny.

Rozmiar paletki jest bardzo wygodny, a jej zawartość jest zorganizowana w bardzo dobry sposób. W skład zestawu wchodzi: 15 szt cieni do powiek, 15 szt błyszczyków, 3 róże do twarzy, 2 szt. pudru, 1 szt rozświetlacz, małe opakowanie tuszu do rzęs, pędzelek do pudru, aplikator do cieni, mały pędzelek do ust. Wszystkie te elementy umożliwiają wykonanie naprawdę fajnego makijażu, a poręczne opakowanie daje szansę zabrania paletki wszędzie - do pracy lub na wycieczkę.