Phlov by Anna Lewandowska, Brushing Queen, Szczotka do masażu ciała

Phlov by Anna Lewandowska, Brushing Queen, Szczotka do masażu ciała

Poznaj niezawodną partnerkę w walce o cudownie miękką skórę bez rozstępów.

Szczotka do masażu na sucho BRUSHING QUEEN zatroszczy się o Twoje ciało tak, jak na to zasługujesz! Szczotkowanie ciała na sucho z użyciem BRUSHING QUEEN cudownie ujędrni, wygładzi i wzmocni Twoją skórę. Dzięki temu stanie się ona bardziej odporna na nadmierne rozciąganie i powodowane przez nie rozstępy. Masaż ciała z użyciem naszej szczotki dodatkowo usprawni przepływ limfy, wspomagając tym samym procesy detoksykacyjne organizmu. Zabieg ten poprawi także krążenie krwi w skórze, zapewniając jej dogłębne dotlenienie i odżywienie. A to wszystko w pakiecie z naturalnym zastrzykiem energii, odprężeniem i świetnym samopoczuciem.

Do stworzenia BRUSHING QUEEN użyto wysokiej jakości drewna bukowego i tampico – wegańskiego włókna roślinnego z agawy. Wyposażono ją także w wygodny uchwyt, który ułatwi masaż trudniej dostępnych miejsc, np. pleców. Szczotka została zapakowana w szary welurowy woreczek, który chroni włosie przed zabrudzeniem i uszkodzeniami.

szczotki do mycia
Wykonanie
naturalne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Bardzo prydatna rzecz w damskiej kosmetyczce

Lubię tą szczotkę, fajnie się sprawdza jeżeli regularnie wykonuje się szczotkowanie ciała. Dzięki temu, skóra jest napięta, bardziej gładka, a co najważniejsze ma mniej cellulitu.

Polecam każdej kobiecie, ja stosuję regularnie, czyli codziennie przed spaniem. Moja skóra znacznie się różni, jak wtedy zanim zaczęłam stosować tą szczotkę. Jak dla mnie rewelacja.

Można robić przyjemny masaż, jednocześnie upiększając ciało. Ja stosuję na uda, pośladki i brzuch.

• Trwałość / wykonanie: 3

Szczotka na rozstępy

Szczotka do masażu ciała jest umieszczona w ładnym woreczku z logo marki Phlov, co ułatwia jej przechowywanie. Co do samego produktu to efekty stosowania są bardzo widoczne już od pierwszych dni użytkowania.
Przy pierwszych dniach szczotkowania martwy naskórek schodzi w dużych ilościach, dlatego lepiej jest wykonywać samą czynność pod prysznicem. Przy regularnym stosowaniu skóra staję się znacznie bardziej wygładzona i jędrna.
Jednak najbardziej widocznym efektem dla mnie jest zaniknięcie rozstępów i cellulitu. Stosowana od razu po przebudzeniu daje efekt pobudzenia.
Cena szczotki, tak jak innych produktów marki Phlov, jest dosyć wysoka. Za produkt trzeba zapłacić 69 zł, ale często w sklepie internetowym marki pojawiają się promocje.
Szczotka jest wykonana z jakościowych składników. Jednak po kilku miesiącach stosowania zaczęły wypadać pojedyncze kosmyki umieszczone w szczotce.

• Trwałość / wykonanie: 5

The best!

Mój najlepszy zakup od dłuższego czasu. Używam tej szczotki kilka miesięcy i serio moja skóra jest w zdecydowanie lepszej formie niż kiedyś! Solidnie wykonana i ten włos ! Petarda. Nie dość że pięknie wygląda to jeszcze działa . Można by powiedzieć że każda szczotka by tak działa ale jednak ta ma coś w sobie. Cała ta otoczka , pakunek. Coś cudownego. Moja skóra dzięki niej jest gładsza i jedrniejsza. Jest pozbawiona martwego naskórka bez uszkadzania głębszych warstw skóry skóra właściwa jest nieuszkodzona. Łatwa w obsłudze i czyszczeniu