NeoNail, Flame, Frez diamentowy No.01/H

NeoNail, Flame, Frez diamentowy No.01/H

Kategoria
Marka

Frez diamentowy Flame 01 służy do oczyszczania powierzchni między paznokciem a wałem okołopaznokciowym. Zaostrzony kształt płomyka pozwala dokładnie oddzielić naskórek od płytki. Posiada standardowy nasyp diamentowy, oznaczony kolorem niebieskim.

Wykorzystasz go do zabiegów manicure oraz pedicure.

Średnica nóżki frezu wynosi: 2,35mm; średnica części pracującej: 1,8mm; a obroty wynoszą 7-10 tys. na sekundę.

Frezy posiadają uniwersalne wymiary i pasują do każdej frezarki do paznokci dostępnej w ofercie NeoNail.

inne

Produkt idealny.

Frez kupiłam zachęcona przez sprzedawcę i musze przyznać, że jestem mile zaskoczona akcesoriami z Neonail. Jest niewielki, odpowiednio wyprofilowany więc łatwo nim dotrzeć w każdy zakamarek paznokcia nie robiąc sobie przy tym krzywdy. Jest to frez średniej gradacji czyli nie za delikatny, ale też nie nadmiernie ostry. Jest w pełni bezpieczny dla początkujących, bo nie jest łatwo sobie nim zrobić krzywdę. Dobrze ściąga resztki lakieru, idealnie usuwa nabłonek i można nim obrobić skórki. Mam swój frez ponad pół roku, regularnie używam i nie zauważyłam, żeby się stępił. Do tego jest dość niedrogi jak na frezy, więc uważam, to za bardzo dobry zakup. Polecam go do użytku domowego jak i salonu. Na pewno wrócę po kolejny.

Frez kosztuje kilka złotych, a bardzo dobrze się sprawuje

Frez kosztuje kilka złotych, a bardzo dobrze się sprawuje i uważam, że jest solidnie wykonany. Używam go od ponad pół roku, w miarę regularnie i trwałość jest ok. W ogóle się nie stępił, a tego się najbardziej obawiam przy frezach.

+ bardzo wysoka jakość
+ super się sprawdza przy podnoszeniu skórek
+ stosunek ceny do jakości
+ nie jest zbyt ostry także mniejsze prawdopodobieństwo, że się nim skaleczysz

Świetna jakość

Frez kupiłam razem z innymi frezami podczas zakupu frezarki.

Frez jest diamentowy, ma srebrny kolor z niebieskim oznaczeniem (niebieski kolor oznacza średnią gradację). Jest przeznaczony do oczyszczania powierzchni między skórkami, a płytką. Ten frez jest niezbędny, kiedy chcemy malować paznokcie pod skórki.

Dzięki temu, że ma średnią gradację to nie jest za ostry i trzeba naprawdę się postarać, żeby zrobić sobie nim krzywdę. Idealnie usuwa nabłonek z płytki paznokcia i jakby oddziela przestrzeń skórki-płytka. Jeśli nauczymy się nim pracować - nie dość, że manicure zrobimy szybciej to na dodatek będzie estetyczniej wyglądał z idealnie usuniętym nabłonkiem.

Warto też wspomnieć, że usunięcie nabłonka jest konieczne - pomijając ten krok hybryda może szybko się zapowietrzyć, a my możemy nabawić się różnych chorób paznokci.

Ten frez posiadam od ponad roku i wciąż działa bardzo dobrze, nie "stępił" się. Jest świetny.