Nails Company, Repair Base (Baza do przedłużania naturalnej płytki)

Nails Company, Repair Base (Baza do przedłużania naturalnej płytki)

Repair Base to wyjątkowa baza o trwałości żelu, odporna na uszkodzenia.

Mocna i bardzo twarda po utwardzeniu, idealna do przedłużania, rekonstrukcji naturalnej płytki i nie tylko!
Jest bardzo łatwa w opracowaniu.
Odpowiednia długość pędzelka zapewnia komfortową aplikację.
Nie mięknie pod wpływem wody.
Base Repair stworzymy naturalny Look paznokci, który razem z kolorem hybrydowym będzie utrzymywał się na płytce do 4 tygodni.
Nie jest szkodliwa dla naturalnej płytki i bardzo dobrze chroni paznokcie przed wszelkimi urazami.
Repair base posiada warstwę dyspersyjną (lepką) która wymaga przemycia cleanerem.
Z łatwością usuniesz ją w acetonie.
Produkt roku 2017 wg Beauty Award.
Pojemność: 6ml
Zalety Base Repair:

-do przedłużania naturalnej płytki nawet do 5 mm
-aplikowany bezpośrednio na wytrawioną płytkę preparatem typu Primer (kwasowym) lub Ultra Bond (bezkwasowy)
-do zabezpieczenia paznokcia tworzący krzywą C
-bardzo łatwa w opracowaniu
-usuwana removerem lub pilnikiem o gradacji 100/180
-utwardzana w lampie UV (2 min), UV/LED (30s.), LED (30s.)

ochronne, przedłużające trwałość lakieru
Efekt
naturalne
preparaty do przedłużania paznokci

Kupiony w: U konsultantki

Fenomenalna baza

Używam głównie baz Nails Company, baza z serii repair jest jedną z najlepszych jakie miałam. Sprawdza się genialnie jako wcierka pod żel jak i do stylizacji hybrydowej. Konsystencja jest średnio gęsta. Cena adekwatna do jakości

pięknie samodzielnie wygląda

Mam bazę w wersji Milky Pink Glam Silver. Jest to półtransparentny mleczny róż ze srebrnymi drobinkami. Jest tak piękny, że czesto noszę samą bazę plus top, bo szkoda mi przykrywać ją kolorowym lakierem.

Mam raczej miękkie paznokcie, które udaje mi się zapuścić jedynie dzięki hybrydzie
i baza nieco je utwardza, ale nie w takim stopniu na jaki liczyłam. Zwykle nakładam trzy cienkie warstwy i dopiero wtedy płytka jest w dobrze utwardzona. Z tego powodu baza będzie w moim przypadku mało wydajna. Nigdy nie próbowałam przedłużyć paznokci bazą na szablonie, więc nie wiem czy sprawdziłaby się w tej roli.

Konsystencja bazy jest dość gęsta, ale nie jest to najgęstsza baza jaką posiadam
i łatwo sie ją nakłada na płytkę, jednocześnie nie zalewając skórek. Pędzelek jest raczej z tych krótszych, płaski, dla mnie wygodny, choć wolę zaokrąglone na końcu,
a ten jest ścięty na prosto.

Raczej nie kupię drugi raz, bo na rynku jest ogromny wybór podobnych produktów, które chciałabym przetestować.