KWC LogobyWIZAŻ logo
Płyny do płukania jamy ustnej

Eludril Care, Płyn do płukania jamy ustnej przeciw płytce nazębnej

Kupi ponownie: 85% osób
    Magdalena1385
    17 czerwca 2022 o 21:23
    5 / 5
    Ta wersja sprawdza mi się zawsze po bardziej inwazyjnych zabiegach u dentysty lub przy nadwrażliwości dziąseł
    Obie są równie skuteczne,ale ta nie posiada alkoholu, a działanie jest równie dobre. Każdy kto poczuł moc alkoholowej płukanki w czasie gojenia się czegoś w buzi wie na pewno o czym mówię ;D. Oczywiście najpierw warto zapytać lekarza kiedy można go użyć i czy w ogóle jest potrzebny. Wersję klasyczną z alkoholem zazwyczaj stosuje kiedy ząb zaczyna niedomagać i przed wizytą chce sobie ulżyć w cierpieniu, ewentualnie kiedy dentysta stwierdzi,że po wizycie szkody nie zrobi. Kiedy mamy bardzo wrażliwe zęby i po prostu chcemy jej używać jako płukanki,to też wybrała bym wariant bez alkoholu. Jak ta wersja spełnia swoją podstawową funkcję ? Na usuwanie osadu,jako wspomagacz do mycia lub przepłukania kiedy nie mamy opcji umyć zęby sprawdza się bardzo dobrze. Rzeczywiście kiedy stosujemy go regularnie kamień osadza się wolniej,a jeżeli już mamy porządną szczoteczkę,to w ogóle bajka. Płyn odświeża, jest antybakteryjny,przeciwzapalny,ma mocno miętowy posmak,nie zauważyłam żeby barwił zęby,ale ja go rozcieńczam. W formie codziennego płukania stosuje go obecnie najrzadziej,wybieram inne. Sprawdził się na pewno po ekstrakcji zęba,kilka dni po,przynosił ulgę,hamował potencjalny stan zapalny,łagodził,również kiedy miałam problemy z dziąsłami i były nadwrażliwe. Może zabarwić umywalkę, także warto go od razu z niej spłukać. Ja nie płuczę nim na czysto, rozwadniam z wodą w proporcji 1 do 4 lub 1 do 3,nie jest wtedy za mocny w smaku i kolorze. Dla mnie więc to wydajny produkt. Ma u mnie 5 z minusem z ryzyko tego barwnika i mocny smak na czysto. Do codziennego użytkowania wolę mniej miętowe płyny do płukania.
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kupił/a w:Drogeria internetowa

30 osób uznało tą opinię za pomocną
    _inga
    21 listopada 2021 o 3:35
    3 / 5
    Płyn do płukania jamy ustnej przeciw płytce nazębnej, Eludril
    Płyn kupiłam na jednej z aukcji internetowych. Opakowanie to butelka o pojemności 500 ml zapłaciłam około 20 zł Płyn podobnie jak płyn Eludril classic ma czerwony kolor jednak płynu Erudril care nie trzeba rozcieńczać. Płyn daje uczucie świeżości i czystości,łagodzi stany zapalne, redukuje osadzanie się kamienia nazębnego, działa antybakteryjnie, jest wydajny Minus za ostry wyrazisty smak, bardziej intensywny niż Eludril classic. Podsumowując płyn daje uczucie czystości i odświeżenia jednak smak zupełnie mi nie dla mnie, więcej nie kupię.
    Zalety:
    • - uczucie świeżości i czystości
    • - działa antybakteryjnie
    • - redukuje osadzanie się kamienia nazębnego
    • - łagodzi stany zapalne
    • - nie trzeba rozcieńczać
    • - wydajność
    • - opakowanie
    Wady:
    • - ostry smak
    Kupił/a w:W serwisie aukcyjnym

19 osób uznało tą opinię za pomocną
    karolinap_
    22 sierpnia 2023 o 20:29
    5 / 5
    Jeden z lepszym, które stosowałam
    Od dłuższego czasu borykałam się z problemem nadmiernego tworzenia się płytki nazębnej, co prowadziło do nieświeżego oddechu i problemów z dziąsłami. Ten płyn okazał się być strzałem w dziesiątkę. Przede wszystkim, chciałabym podkreślić, że smak tego płynu jest niezwykle łagodny i delikatny. Często miałam obawy przed płynami do płukania ust, które potrafiły być zbyt intensywne lub ostrych smaków, ale Eludril Care jest zupełnie inny. Jego subtelna mieszanka smakowa sprawia, że korzystanie z niego jest przyjemnością, a nie obowiązkiem. Jednak to, co najbardziej mnie zachwyciło, to jego skuteczność w walce z płytką nazębną. Już po kilku dniach regularnego stosowania zauważyłam znaczną poprawę w stanie moich zębów i dziąseł. Moje zęby są odczuwalnie czystsze, a moje dziąsła przestały być tak wrażliwe i krwawiące podczas szczotkowania. Efekty były naprawdę widoczne, co tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że znalazłam idealny produkt dla siebie. Szczególnie zwróciłam uwagę na fakt, że płyn jest nie tylko skuteczny, ale także delikatny dla moich wrażliwych dziąseł. To dla mnie niezwykle ważne, ponieważ wiele produktów do pielęgnacji jamy ustnej może powodować podrażnienia i dyskomfort, zwłaszcza przy delikatnych dziąsłach.
    Zalety:
    • +Łagodny smak: Płyn ma delikatny i przyjemny smak, który sprawia, że korzystanie z niego jest przyjemne i nie powoduje uczucia dyskomfortu podczas płukania ust.
    • +Skuteczność w zwalczaniu płytki nazębnej: Produkt jest niezwykle skuteczny w redukcji płytki nazębnej i osadu, co pozwala utrzymać zęby w czystości i zdrowiu.
    • +Działanie pielęgnacyjne dla dziąseł: Eludril Care działa kojąco na dziąsła, zmniejszając podrażnienia i wrażliwość. To idealne rozwiązanie dla osób z wrażliwymi dziąsłami.
    • +Poprawa świeżości oddechu: Regularne stosowanie produktu przynosi ulgę w problemie nieświeżego oddechu, pomagając utrzymać długotrwałą świeżość.
    • +Bezpieczny dla wrażliwej skóry jamy ustnej: Formuła produktu została opracowana w taki sposób, aby minimalizować ryzyko podrażnień i reakcji alergicznych, co czyni go bezpiecznym dla wrażliwej skóry jamy ustnej.
    Wady:
    • brak
    Kupił/a w:Drogeria Super-Pharm

17 osób uznało tą opinię za pomocną
    apodiss
    29 grudnia 2023 o 14:06
    3 / 5
    Nie polubiłam go.
    To najsłabszy jak dla mnie płyn Eludril. Używałam oprócz niego Ortho i Sensitive. Ten jest najbardziej ostry, pozostawia nieprzyjemne "tępe" odczucie na zębach i w jamie ustnej a co najgorsze - zmienia smak. Jak zęby wypłukałam rano, tak jeszcze w południe, jedząc drugie śniadanie, miałam inny smak. Nie odpowiada mi "świeżość", jaką płyn pozostawia, jest to jakiś dziwny chemiczny i intensywny smak. Ja już do niego nie wrócę.
    Kupił/a w:Drogeria internetowa

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    aloiram231
    18 listopada 2023 o 1:08
    Po zastosowaniu poczułam ulgę,
    Po zastosowaniu poczułam ulgę, moja dziąsła są mniej wrażliwe, są doczyszczone, smak jest przyjemny. Świetnie radzi sobie z płytką nazębną, jest mocny, nie podrażnia, ma przyjemny smak, jest wydajny, Smak tego płynu jest niezwykle łagodny i delikatny. Moje zęby są odczuwalnie czystsze, a moje dziąsła przestały być tak wrażliwe i krwawiące podczas szczotkowania.
    Kupił/a w:Otrzymałam w prezencie

0 osób uznało tą opinię za pomocną