NeoNail, Simple, One Step Color Protein (Lakier hybrydowy 3 w 1 z odżywczymi proteinami)

vanitysklep.pl
Średnia ocena: 4.86/5

hairstore.pl
Średnia ocena: 4.80/5

Średnia ocena: 4.64/5

Pojemność 7,2 ml

Marzysz o pięknych paznokciach, ale myślisz, że hybryda nie jest dla Ciebie? Wydaje Ci się, że to zbyt trudne i nie wiesz od czego zacząć?
Poznaj przełomową hybrydę 3w1 SIMPLE od NEONAIL! To kompleksowy produkt, dzięki któremu stworzysz idealny manicure - baza, kolor i top w jednym, dodatkowo wzbogacony o proteiny. Malujesz, utwardzasz w lampie i gotowe! Z NEONAIL SIMPLE zyskujesz błyszczący manicure bez konieczności użycia topu oraz trwałość nawet do 2 tygodni. Sprawdź, jakie to proste! Po tym czasie łatwo usuniesz kolor, bez użycia dodatkowych narzędzi jak frezarka – wystarczy aceton.

lakiery hybrydowe
odżywcze

Świetne

Lakier charakteryzuje się wygodnym aplikatorem oraz bardzo dobrą konsystencją, która nie leje się dzięki czemu łatwo , stabilnie można pomalować paznokcia. Lakier ma bardzo dobre krycie i jest trwały. Lakier szybko się używa i co mnie cieszy. Paznokcie po zastosowaniu nie widać by były zniszczone więc jestem zadowolona. Produkt wydajny.

Lakier 3w1

Ten lakier jest wspaniały, ponieważ to jest 3 w1. Bardzo ekonomiczny i wspaniale się sprawdza. Wystarczy odtłuścić nawierzchnie paznkocia i pomalować lakierem, a następnie utwardzić pod lampą. Pięknie wygląda i utrzymuje się 3 tygodnie.

U mnie sprawdza się świetnie

Mam bardzo kruche i cienkie paznokcie a niestety nie jestem mistrzem ich stylizacji. Nie ukrywam, że lakiery hybrydowe ratują mnie w tym przypadku.
Zawsze zależało mi na tym aby moje paznokcie były mocne i estetyczne a jednocześnie nie chciało mi się poświęcać im zbyt dużo czasu.
Moja cała stylizacja to jedna warstwa bazy i jedna warstwa NeoNail w kolorze GRACEFUL. W efekcie otrzymuje mocne i naturalne paznokcie przy minimalnym wkładzie pracy i czasu :)

Często wykonuję hybrydy sama w zaciszu domowym. Nie zawsze jest na to tyle czasu ile bym chciała przez natłok codziennych obowiązków.
Lakiery 3 w 1 są moim wybawieniem.
Uwielbiam je ze względu na dużą oszczędność czasu.
Lakier ma bardzo ładny pigment. Konsystencja dość gęsta. Krycie zadowalające - ja używam dwie warstwy.
Pędzelek jest przyjemny i ułatwia aplikacje lakieru.
Utrzymywał się u mnie około 1,5 - 2 tygodnie. Zależnie od miesiąca i codziennych czynności.

Ciekawy produkt

Naprawde ciekawy produkt do szybkiego i trwalego manicure. O wiele szybciej mozna zrobic paznokcie preparatem 3w1 niz tradycyjna hybryda. No i jest to wygodne. Dla osob ktore nie lubia dlugo bawic sie z pancokciami na pewno przypadnie do gustu. Jesli chodzi o trwalosc to oczywoscie nie jest tak trwaly jal tradycyjna hubryda ale te 10-14 paznokcie wygladaja dobrze.

Dla mnie bubel

Paznokcie hybrydowe wykonuję samodzielnie od paru lat. Choć mam już niezłą wprawę, to cały proces ściągania lakieru i robienia nowego zdobienia potrafi mi zająć nawet dwie godziny.

Kiedy więc zobaczyłam, że NeoNail wprowadził do swojej kolekcji lakiery Simple One step color, których zadaniem jest przede wszystkim skrócenie czasu malowania paznokci, to wiedziałam, że muszę ich wypróbować. Łączą one w sobie bazę, kolor oraz top.

Zaczęłam od kupna klasycznej czerwieni - w odcieniu Loving. Pierwsze wrażenie były bardzo pozytywne, lakier nakładał się nawet wygodniej niż klasyczny, a pomalowanie wszystkich paznokci zajęło mi dosłownie 15 minut.

Niestety po kilku dniach lakier zaczął odpryskiwać. Na początku tylko delikatnie, na końcówkach paznokci, a później odpadał większymi kawałkami. Byłam więc zmuszona ściągnąć go już po niecałym tygodniu. I tu nastąpiło kolejne niemiłe zaskoczenie - moje paznokcie zabarwiły się od lakieru. Pomarańczowy odcień jaki na nich pozostał nie dał się zmyć żadnym specyfikiem i towarzyszył mi jeszcze przez kilka dni. ????????

Bardzo zniechęciło mnie to do kupna kolejnych kolorów, póki co zostanę przy klasycznych hybrydach z osobną bazą i topem.

Szybko, ale średnio z trwałością.

Produkt jest wielozadaniowy - zastępuje nam bazę, kolor i top. Kupiłam bez zawahania.

Jakie są plusy?
- ładne krycie
- piękna barwa kolorów
- wygodny pędzelek, aplikator
- szybkość robienia hybryd!

Minusy?
- trwałość….
Niestety u mnie paznokcie się trzymają około tygodnia, nie dłużej. Hybrydy same odrywają się „w całości”. Natomiast przy standardowym wykonaniu manicure hybrydowego wszystko mi się trzyma, dlatego uważam, ze jednak jest to kwestia produktu, a nie mojego wykonania.

Ogólnie - czy warto?
Warto. Ja korzystam z tego produktu, gdy muszę na szybko zrobić hybrydy. Ograniczenie czasu do minimum! Więc mimo wszystko polecam, a za gorszą trwałość odejmuję jedną gwiazdkę.

Rozczarowanie

Byłam nastawiona bardzo optymistycznie do tego lakieru, hybryda w moment. Niestety szybko się rozczarowałam, testowałam kolor honest, piękny pastelowy błękitny kolor.

Konsystencja gęstsza niż zwykłego lakieru hybrydowego, po utwardzeniu paznokcie bardziej miekkie niż z topem i bazą. Paznokcie zmatowiły się momentalnie i, co najbardziej mnie zdenerwowało, zaczęły się po prostu brudzić i z pięknego błękitu zrobiły się.. szare.

Nie polecam, przynajmniej tego koloru. Może z innymi kolorami jest inaczej, ale zraziłam się i nie będę próbować żadnego innego.

raz dwa i gotowe

Mój hit, troszkę lepszy od Semilac 5w1, głównie dzięki konsystencji, która nie jest aż tak gęsta jak w przypadku Semilaca. Wiadomo, że jest to kwestia preferencji.

Pozwala mi na ekspresowy i długotrwały pedicure. Może wołałabym większy wybór kolorów,ale nie jest źle.

masakra

Tak się cieszyłam na myśl o tej idei 3w1, że kupiłam na raz trzy kolorki w promocji i niestety myślę, że nadaje się tylko ewentualnie do pedicure. Niestety solo bez bazy i topu nie da sie go nosić, bo się nie trzyma i w ogóle nie ma błysku. Po użyciu tego lakieru jako kolor czyli z bazą i topem, błysk i kolor jest ładny, ale już po 5 dniach schodzi płatami, z kilku paznokci. Kolory sa ładne i nasycone, ale trwałość i błysk bardzo na minus..
kolor : "Magical"

Piękne kolory ale...

Lakiery mają standardowe buteleczki, w kolorze odpowiadającym ich zawartości.

Konsystencja lakierów jest gęsta, dzięki czemu produkt w bardzo łatwy sposób rozprowadza się po płytce, robimy to jak najcięższą warstwą, standardowo.

I... przyznam, że tak uprzedziły mnie opinie, o przebarwianiu płytek itp, że postanowiłam nakładać te lakiery tradycyjnie, choć zamysł jest zupełnie inny. Jestem w posiadaniu wielu tych lakieròw Simple bo dostałam je w koniursie, jednak nie chcę ryzykować.

Więc nie wiem jak z trwałością i efektami solo ale nakładam je na swoją sprawdzoną bazę, która wiem, że chroni moje paznokcie a na koniec top, który zapewnia dłuższy żywot mojego mani:)

Lakiery mają piękne odcienie i jestem zadowolona:)

na szybko może być

Nie jestem orłem cierpliwości i robienie hybrydy zawsze mnie przeraża ilością czasu jaką trzeba poświęcić na cały proces - choć oczywiście efekt jest wart zachodu. Malowanie klasycznym lakierem co 3 dni też kompletnie nie jest dla mnie. Dlatego nabyłam ten lakier w niezobowiązującym kolorze "cheerful" z nadzieją, że znajdę złoty środek.
Konsystencję ma dość gęstą, krycie fajne (starczają mi dwie warstwy). Pracuje się z nim przyjemnie choć niestety co dwa paznokcie muszę lakier utwardzać, bo spływa w kierunku środka paznokcia, pozostawiając jakby niedomalowane brzegi. Tak samo zresztą zachowuje się na drugiej warstwie.
Trwałość moim zdaniem jest w porządku. Nie jest to ten sam efekt co dobrze zrobiona pełna hybryda, ale w sumie po dwóch tygodniach miałam tylko niewielkie odpryski, przy codziennych pracach domowo - kuchennych :)
Zdejmuje się gorzej niż normalną hybrydę, trzeba aceton potrzymać dłużej i niestety na kilka razy.
Osobiście na początku przeszkadzał mi też troszkę fakt, że nakładając tylko dwie warstwy niestety płytka jest bardziej miękka, a ja przyzwyczajona do pełnej hybrydy na bazie proteinowej musiałam się przyzwyczaić, że moje paznokcie już nie są niezniszczalne.
Podsumowując jestem raczej zadowolona z tego zakupu i zapewne kupię jeszcze ze dwa inne kolorki z tej serii. Ten produkt zdecydowanie skraca cały proces z dwóch i pół do niecałej godziny. Już samo to jest dobrym powodem by przymknąć oko na to spływanie czy trudniejsze zdejmowanie. Tak więc będę zapewne stosować ten lakier na przemian z klasyczną hybrydą w zależności od tego ile uda mi się wygospodarować czasu na robienie paznokci.