L'Oreal Paris, Double Extension Growth Serum (Tusz z bazą 2 w 1 stymulujący wzrost rzęs)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Pierwsza maskara, która stymuluje wzrost rzęs. Rzęs jest więcej i są pełniejsze już po miesiącu, a od razu 80% dłuższe.
Krok 1: baza z serum stymulującym wzrost. Stymuluje wzrost, wzmacnia, uzupełnia rzęsy
Krok 2: maskara ultra - wydłużająca.

Cena: 60zł / 2x7ml
/m/

DOBRY

Nigdy nie kupiłabym sobie Double Extension, bo pozostałe wersje tej maskary mnie uczulały (baza). Ale maskarę dostałam, więc postanowiłam spróbować. I o dziwo, nie uczula. To duży plus. Serum - według mnie przereklamowane, nie zauważyłam niesamowitych efektów i aktywacji wzrostu:). Moje rzęsy są takie same jak poprzednio.
Raczej nie zakupię ponownie, bo nie lubię tuszy z bazą. Baza z jednej strony pogrubia rzęsy, ale z drugiej strony są one bardziej obciążone i dlatego zapewne po kilku godzinach "opadają", nie są tak ładnie podkręcone.Używam tego produktu od: 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)

dobry

Witam serdecznie jestem posiadaczką tego tuszu od tygodnia i oto moja opinia:
Baza jest naprawdee dobra po jej uzyciu rzęsy są ładnie rozdzielone i oko staje się wyrażniejsze. Tusz tez radzi sobie całkiem nie żle tylko tu jest jeden minus szczoteczka od tuszu to kompletna porażka gdyz nabiera sladowe ilosci tuszu co nie pozwala na dobre pokrycie rzęs. Tuszu praktycznie na niej nie ma.Gdyby tusz pokrwywał tak rzęsy jak baza to byłby idealny. Jest dość trwały po całym dniu nie widze jakiś ubytków czy oznak kruszenia. Ogólnie bardzo fajny produkt...teraz będę obserwować działanie bazy czy rzeczywiscie reaktywuje rzęsy.

Używam tego produktu od:tygodnia

Najlepszy jak na razie

Już od dawna szukam bardzo dobrego tuszu.W ciągu kilku miesięcy stałam się posiadaczką 17 mascar,ale niestety żadna z nich nie dawała efektów jakie daje tusz Loreal Double Ext. z serum.
Po pierwsze wydłuża,po drugie podkręca,po trzecie pogrubia,a po czwarte daje efekt gęstych rzęs!
Ja osobiście mam długie,ale proste jak drut rzęsy.Gdy maluję kredką oczy rzęsy poza kredkę nie wystają i są niewidoczne.A teraz dzięki temu tuszowi moje rzęsy są zauważalne od razu!POLECAM!!
Mimo,że jest on tak dobry to nie daję mu 5 gwiazdek,gdyż niestety rzęsy po ok. 6-8h robią się troszkę sztywne i zaczynają opadać (co jednak jest ważne,jeśli idziemy na jakąś imprezę).

Ilość zużytych opakowań: w połowie 1

POLECAM - WARTO !!!

Do tej pory używałam przez lata rownież maskar Loreala Double Extension. Przetestowałam różne, ale zawsze wracam do Duble Extension ponieważ ma doskonałą szczoteczke i tusz (a nie mam oka łatwego do malowania).
Ten tusz jest bardzo dobry. Baza doskonale się nakłada, co w efekcie pogrubia i zagęszcza rzęsy, tusz także wydłuża.
Na razie nie tworzą się grudki, czasem tusz skleja rzęsy, ale szybko rozczesuję i jest w porządku.
Na pewno ponownie go kupię.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 niecałe

bardzo dobry

Świetny tusz. Może nie mój faworyt, bo jednak skłaniam się ku temu że czego by się nie dotknąć i tak podkręcający 2000 kalorii reprezentuje fenomenalny stosunek jakości do ceny, to można od czasu do czasu trafić na perełkę. To jest perełka. Baza bardzo mocno wydłuża rzęsy i je pogrubia. Od razu nakładam tusz- nie czekam na wyschnięcie bazy bo wtedy nie zostawia żadnych grudek i rzęsy się nie sklejają. Tusz sprawia że rzęsy są piękne, długie do nieba i idealnie rozdzielone co w tego typu maskarach rzadko się zdarza. Daje efekt naturalnie wyglądających rzęs długich jak firanki. Czasem troszkę się osypuje i zdecydowanie zaczyna być lepszy po kilku dniach od pierwszego użycia (początkowo może zawieść). Użytkuję od miesiąca i wydaje się że starczy jeszcze na dość długo. Cena raczej wysoka (60zł) na umówmy się średniej klasy kosmetyk, jednak nie liczy się marka, liczy się efekt a tego w tym wypadku mogą pozazdrościć dużo bardziej luksusowe firmy kosmetyczne.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Świetna baza, dobry tusz.

Tusz ten dostałam od siostry, ona sama zachwycona tym produktem postanowiła i mnie uszczęśliwić ;)

Biała baza jest świetna - wspaniale współpracuje nie tylko z tuszem z kompletu ;) Rzęsy nią pokryte od razu są długaśne i grube. Po pomalowaniu ich tuszem sięgają nieba, są czarne i grube.
Trwałość przeciętna raczej, tusz lubi się sypnąć pod koniec dnia. Demakijaż trudnawy, kilka wacików trzeba zużyć ;)

Podsumowując: baza 5*, tusz 3*.

Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze

jestem na tak

Tusz świetny. Biała baza naprawde wydłuża kolosalnie rzęsy, nie wierze że nie działa to na każdej z nas. Baze nakładam dużą ilość. Czarny tusz ładnie pokrywa rzęsy, co ważniejsze nie skleja. Nic wogóle.
Sprawia mi troszke trudności na lewym oku, gdzie mam rzęsy różnej długości i wogóle nijakie, ale efekt końcowy na tak.
Jak się chce to i pogrubi mniej lub bardziej.
Martwi mnie jedynie fakt, że pojemność 6ml tuszu napewno na długo nie wystarczy (jeszcze przy moim paćkaniu).
Wzrostu dotychczasowych rzęs narazie nie zauważyłam ale wydaje mi się że zagęściło się tu i ówdzie. :)

Używam tego produktu od:prawie miesiąć
Ilość zużytych opakowań:1 cały czas

godny polecenia!

Jest extra!
Maksymalnie wydluza, sprawia, że rzęsy wygladają cudownie. Baza doskonale pokrywa całe rzęsy i nie sprawia trudności w nakladaniu tuszu. Czekam jeszcze na efekt tej odzywki, mam nadzieję, że trochę ochroni moje wloski.

Używam tego produktu od: tygodnia

Rzęsy do nieba ;)

Jestem w lekkim szoku po przeczytaniu poniższej recenzji... Ten tusz nie wydłuża? Czy aby na pewno chodzi o ten sam produkt? ;).

Najpierw maluję rzęsy białą bazą; dokładnie dozuję ilość, by nie mieć później problemów z jej pokryciem i prześwitami. Następnie uważnie nakładam tusz. Przeciągam 2-3 razy po zewnętrznych kącikach, a delikatniej wewnątrz. Tusz maksymalnie wydłuuuża rzęsy, dlatego wykonuję te wszystkie czynności bardzo ostrożnie. Lubię długie rzęsy, ale bez przesady, a o przesadę w wydaniu tego tuszu nie trudno ;). To czego nie lubię w tuszach Loreala, to predyspozycje do pozostawiania grudek, dlatego daję 4 gwiazdki. Powtarzam - predyspozycje :)! Reasumując - świetny tusz!

ok

hmmm tusz jak sam tusz całkiem ok,bardzo ładna głęboka czern,ładnie pokrywa baze(nie wychodzi z pod tuszu),nie skleja,ntomiast czy rzesy sa dłuzsze??? nie powiedzialabym, co do dzialania serum to w moim przypadku rowniez srednio działa.ogolnie nie mialam jakis wielkich oczekiwan od tego produktu.jedynie co mnie denerwuje to wydaje mi sie ,ze niweluje :)działanie zalotki.pomimo jej uzycia po wytuszowaniu rzesy juz nie sa tak samo wywiniete.ze wzgledu na ogromna ilosc dostepnych tuszy na rynku raczej nie zakupie ponownie.ogolnie jednak nie jest zły moze moje rzesy sa poprostu bardziej wymagające

Do Shazney:)niestety kochana to jst ten sam tusz:)nie pomyliłam sie:)i u mnie naprawde nie wydłuza:):)

kolejny edit:)dziewczyny a wiec po dłuzszym stosowaniu beznamietnym,dwa dni temu doznałam szoku!!!!rzesy sa bardziej zageszczone i pełniejsze czyli wynika z tego,ze serum jednak działa.dzisiaj tuszowałam rzesy z wieksz uwaga,niz kazdego dnia o 6.30 rano:)i dochodze do wniosku,ze faktycznie z takimi rzesami to faktycznie wydłuza:)wiec dodaje gwiazdke :)kondycja moich rzes uległa poprawie!!

Używam tego produktu od:kilku tygodni