L'Oreal Paris, Double Extension Growth Serum (Tusz z bazą 2 w 1 stymulujący wzrost rzęs)

Pierwsza maskara, która stymuluje wzrost rzęs. Rzęs jest więcej i są pełniejsze już po miesiącu, a od razu 80% dłuższe.
Krok 1: baza z serum stymulującym wzrost. Stymuluje wzrost, wzmacnia, uzupełnia rzęsy
Krok 2: maskara ultra - wydłużająca.

Cena: 60zł / 2x7ml
/m/

o nieeeee

- baza przypomina mi po prostu silikon i tak się własnie zachowuje na rzęsach, po zaschnięciu jest gumowata
\\n- trudno pokryć bazę tuszem tak żeby nie zostały białe przeswity
\\n- tusz to całkowita masakra!
\\n- jest zbyt gęsty i tworzy na rzęsach nieestetyczne grudy
\\n- szczoteczka jest niewygodna, wole te z gumowymi włoskami
\\n- odcień czerni jest raczej szarawy
\\n- nieprzyjemny zapach, niestety mam juz takie zboczenie ze wszystko wącham
\\ndaje 2 gwiazdki bo co prawda tusz jest czystą tragedią ale baza przy uzuciu innego tuszu nie jest najgorsza, mogłaby być przezroczysta a tusz trochę rzadszy

Najlepszy tusz jaki miałam.

Nareszcie znalazłam tusz dla siebie, ile ja zużyłam tuszy różnych marek i nareszcie trawiłam na ten idealny.Mam bardzo krótkie rzęsy nigdy mi się nie udawało ich wydłużyć tak jak bym chciała a ten tusz robi to doskonale rzęsy są długie podkręcone i są bardzo czarne a nie jakieś szare. Nie rozmazuje się, nie osypuje w ciągu dnia nie trzeba go poprawiać. Jest dosyć wygodny w użyciu jedyny minus to taki że szczoteczka jest trochę za duża.

Dobry ale trzeba uważać

Dobry produkt jednak trzeba uważać co się kupuje.

1 szy raz kupiłam ze świeżej dostawy dosłownie przy mnie go rozpakowano i układano na półeczke wzięłam do domu i się zakochałam.
Biała baza ma robić za serum a tusz wiadomo.
Obawiałam się że może sklejać rzęsy ale nie robi tego - na szczoteczce nie ma grubej warstwy tuszu więc można uzyskać ładny efekt od naturalnego po troszke bardziej podkreślony w zależności od położonych warstw.
Nie osypywał się i nie tworzył pandy.
Rzęsy były miękkie jak przy żadnym innym tuszu.
Skończył się po 2 miesiącach codziennego (prawie) stosowania.
Zauważyłam że przy demakijażu lub pocieraniu swędzących oczu rzęsy nie wypadają lub jest ich mniej niż normalnie.
Gdy się skończył poszłam kupić kolejny i do domu wróciłam z tuszem i osobnym sreum do rzęs.
i tu
UWAGA!!!!
nowy tusz był beznadziejny obklejał rzęsy tworzył "owadzie nóżki" po 4 godzinach wiecej go było pod oczami niż na rzęsach - masakra.

Wydaje mi się że poprostu był stary leżał na półce bóg wie jak długo może był odkręcany itd.
Poszłam do sklepu go oddać zdecydowana zabrać pieniądze i kupić coś innego.

Pani zaproponowała wymiane na nowy z szuflady a nie z wystawki - niechętnie ale się zgodziłam i znowu jestem z niego zadowolona jak za 1szym razem :)

Także tusz naprawde jest dobry pod warunkiem że jest świeży i nie otwierany wcześniej wiec zawsze poproście o taki z szuflady a nie z wystawki (a już napewno nie z allegro...) a naprawde będziecie zadowolone z niego

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 całe w trakcie 2

tyle krzyku, a to jednak zwykły tusz.

Kupiłam z myślą o łagodniejszym makijażu moich rzęs, które ostatnio wypadają. Staram się ograniczyć ich tuszowanie, a jeśli już - to właśnie zależało mi na czymś, co jeśli nie pomoże, to chociaż nie zaszkodzi.

Dogrzebałam się do metki ze składem, cóż, nic powalającego w tym serum nie ma, no ale niech powiedzmy chroni przed tuszem właściwym.

Co do samego tuszu - uważam, że jest w porządku. Wystarczająco czarny, by pokryć białą bazę bez prześwitów, nieco pogrubić i wydłużyć rzęsy.
Na efekt teatralny nie liczę, po pierwsze dlatego, że moim zdaniem wygląda tandetnie, po drugie - na osłabione rzęsy nie mam odwagi pakować grubych warstw tuszu.

Szczoteczka gęsta, włosie miękkie. Nie mam jej nic do zarzucenia.

Szkoda, że tyle krzyku o tą odżywczą bazę, a w gruncie rzeczy żadnych aktywnie pielęgnacyjnych składników nie oferuje.

Rzęsy nie są posklejane, jednak są dość sztywne - dwie warstwy kosmetyku robią swoje.

Zawiodłam się na nim, ponieważ koniec końców okazał się zwykłym tuszem, w niezwykłej cenie.
Na szczęście kupiłam sprowadzony z Niemiec za połowę ceny polskiej.

Używam tego produktu od: 2 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Całkiem niezły.

Plusy:
- bardzo wydłuża, pogrubia
- nie skleja
- nie osypuje się, jest trwały

Minusy:
- w stosunku do ceny nie ekonomiczny, jest go mało, szybko wysycha

Ilość zużytych opakowań: 2 pełne opakowania

Tragedia

Zdecydowanie nie polecam kupna tego tuszu!
Byłam szczęśliwą posiadaczką czerwono-białej wersji, która była super. Dlatego skusiłam sie na ten tusz.
Podsumujmy:
- pierwszego dnia cały tusz spłynął prosto na policzki tworząc efekt pandy - okazało się, ze tusz mnie uczula,
- efekt pogrubienia i wydłużenia znikomy,
- mało wydajny,
- wysoka cena jak na taką jakość.

59 zl, które pójdzie do kosza...

Używam tego produktu od: m-ca
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte pierwsze opakowanie

nie dla mnie

Wcześniej używałam volume shocking,który niestety został wycofany z produkcji, musiałam wiec zdecydowac sie na inny tusz...i wybór padł na Double Extension Growth Serum. Niestety jestem zawiedziona, tusz dziwnie skleja rzesy, wdłuża ale raczej nie podgrubia przynajmniej nie w takim stopniu jak volumme shocknig.

kruszy się

stosuję ten tusz jakies 3 miesiace, niestety jest nie do wytrzymania poniewaz się osypuje zaraz po aplikowaniu, bardzo niekomfortowe to jest. Kupiłam go na allegro, dałam ok 25 zł i niestety pieniądze zle zainwestowane. nie polecam

Gorszy niż myślalam

Niestety wydawało mi się że to moja wina i lenistwo, ale jednak nie... Tak jak Carbon Black był świetny tak ten niestety się do niego nie umywa. Najgorsza wada to szczoteczka do serum bo jest o wiele rzadsza niż w Carbon Black i przez to uniemożliwia jakiekolwiek użyteczne zastosowanie bazy której działania i tak nie zauważylam... Nakłada się jej okropnie dużo i nie da sie tak modelować rzęs jak we wczesniejszym. No i jeszcze sie kruszy... I w ogóle to nie to co Carbon Black...

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

kiepski kosmetyk za wysoką cenę

Jak u przedmówczyni - baza się skleja, kruszy, oko wygląda jak ubabrane a nie podkreślone.
I nic mi - drogie Panie - nie urosło od tego tuszu. Chyba że poziom irytacji, że wydała 60 zł na tusz kompletnie tego nie warty.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 op. w trakcie i męce

Koszmar

Skleja rzesy!
Kruszy sie!
zle pokrywa biala baze!
jednym slowem masakra...
zaraz na nastepny dzien po kupnie tego tuszu bieglam do sklepu po inny.
Zdecydowanie nie polecam! Bardzo sie zawiodlam, poniewaz pieniadze przepadly ...

Taki sobie.

Mnie ten tusz raczej nie urzekł. Cena jest zdecydowanie zawyżona, bo tusz jest średni.
Nie zauważyłam poprawy stanu rzęs, ale kto wie może w minimalnym stopniu są jakieś efekty.
Rzęsy pomalowane tylko tuszem bez tej białej bazy są nijakie. Ta baza przygotowuje nasze rzęsy na tusz, ale zarazem rzęsy są trochę sklejone.
Zauważyłam że dość często tworzą się tzw. owadzie nóżki. I to trochę obniża moją końcową ocenę.
Najlepszą cechą tego tuszu jest jego trwałość - pod koniec dnia rzęsy nadal są uniesione i wydłużone.
Warto też wspomnieć, że tusz nadal mi służy, a używam go już ponad 3 miesiące. Jednak ogólnie tusz wypada średnio i raczej ponownie go nie kupię.

Używam tego produktu od:sierpnia