Versace, Crystal Noir EDT

Versace, Crystal Noir EDT

Woda toaletowa Versace Crystal Noir łączy w sobie niezwykle kobiece akordy kwiatowe z tajemniczym smakiem orientu, tworząc uwodzicielski zapach pełen klasy.

Głowa: czarna porzeczka, czarna figa, fiołek,
Serce: tuberoza, jaśmin, plumeria,
Baza: wanilia, heliotrop, drzewo sandałowe, drzewo kaszmirowe.

drzewne, kwiatowe, orientalne
Rekomendacja
na wieczór, jesień / zima
wody toaletowe

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

Kupiony w: Inna perfumeria

• Flakon: 5

Mój ulubieniec jeśli chodzi o perfumy

Perfumy damskie Versace Crystal Noir EDP kupiłam je po raz pierwszy bardzo ale to bardzo dawno temu i zostały moimi ulubionymi perfumami. Kupiłam perfumy w drogerii Rossmann.
Perfumy mają bardzo piękny zapach, zapach jest bardzo długo trwaly i długo się utrzymuje na ubraniach i ciele.
Zapach bardzo kobiecy, seksowy a nawet uwodzicielski. Zapach orientalny.
Nuty zapachowe: Nuta głowy: imbir, kardamon, pieprz
Nuta serca: piwonia, gardenia, kokos, kwiat pomarańczy
Nuta bazy: drzewo sandałowe, piżmo, bursztyn

Dużo osób często o moje perfumy.

Kupiony w: Perfumeria internetowa

• Flakon: 4

lubię

Ten zapach znam, ponieważ kilka lat temu kupiłam go mamie i niestety ale zapamiętałam go trochę lepiej. Ten dostałam niedawno i mam wrażenie, że jest inny. Doczytałam, że zmienił się lekko skład i faktycznie zapach jest mniej ciepły w odczuciu, ostrzejszy i mniej słodki. Faktycznie lekko wyczuwalny jest kokos ale w innym otoczeniu. Czasem gdy go użyję potrafi zmęczyć, więc w tym wypadku mniej znaczy lepiej. Jest bardzo trwały. Nie każdemu się spodoba ja go nawet lubię ale poprzednia wersja była znacznie lepsza.

• Flakon: 5

Zmysłowy zapach, długo zapadajacy w pamieci

Piękny, zmysłowy, seksowny zapach. Wieczorowy, na randkę, imprezę. Z pewnością zwróci uwagę płci przeciwnej. Nie można przejść obok obojętnie. Słodki, lecz nie duszący. Poniekąd, ja przynajmniej potrzebuje od niego co jakiś czas przerwy aby zatęsknic.
Jest bardzo wytrzymały, korzenny, orientalny. Kojarzą mi się z późnym latem - wczesna jesienią. Ubrania oraz włosy długo po nim pachną.

Jeszcze go nie kocham...

Uwielbiam go, ale jeszcze go nie kocham...
Mogę to powiedzieć o tym zapachu. Doskonale pasuje to również do wydarzeń na jakie można ten zapach nosić. Pierwsze randki...

Flakon niezbyt mi się podoba, jest nieporęczny. I ten wielki korek... Na szczęście z zawartością dużo lepiej.

Zapach jest intensywny, ciepły, świeży, zmysłowy i elegancki, ale nie na tyle elegancki bym nosiła go na wydarzenia typu ślub. Nie pasuje do długiej sukienki. Mimo wszystko bardzo dobrze się w nim czuję i chętnie nosiła bym go na co dzień, choć zdaję sobie sprawę że do pracy się nie nadaje. Raczej na wieczór, szczególnie jesienny bądź zimowy.

Coraz bardziej zakochuję się w tym zapachu, używam go nawet w domu (wcześniej będąc w domu nie używałam perfum, tylko na wyjścia). Pachnie jak druga skóra, uzależnia.

Kupiony w: Perfumeria Sephora

Zbyt ciężkie

Crystal Noir EDT od Versace to zdecydowanie nie moje perfumy. Są dla mnie zbyt ostre, pikantne, pachnące mocnymi przyprawami, piżmem, są zmysłowe, ale niekoniecznie w kobiecy sposób. Są zbyt orientalne i korzenne. Źle się w nich czuję i raczej po nie nie sięgam na wieczorne wyjścia. Na pewno nie pasują do nastolatek, czy nawet nie do każdej 20-kilkulatki. Uważam, że nawet trochę śmierdzą. Z kolei flakon, jak na Versace przystało jest bogaty i ekskluzywny, na pewno dobrze się prezentuje na toaletce.

Kupiony w: Inna perfumeria

Idealny zapach na jesień

Crystal Noir EDT to kwiatowa kompozycja od Versace. Jedne z najlepiej sprzedających się perfum od początku premiery, które totalnie pokonały wersję Crystal Noir EDP. Na czym polega ich fenomen? Co sprawiło, że stały się hitem?

Charakterystyczny flakon z olbrzymią nakrętką o kształcie czarnego kryształu skrywa przepiękną kompozycję. Mamy tu cudownie otulający niczym kocyk aromat pudrowego fiołku i drzewo kaszmirowe. Do tego odrobina białych kwiatów: jaśmin i moja kochana tuberoza. Nutą drzewną jest tu drzewo sandałowe, co w połączeniu z wanilią idealnie scala się w spójną całość. Producent deklaruje, że w gamie zapachowej jest również czarna porzeczka i czarna figa. O ile figa gdzieś tam majaczy się w tle, o tyle czarna porzeczka jest przeze mnie zupełnie niewyczuwalna.

Z tym zapachem nie ma mowy o jesiennej chandrze. To typowy "poprawiacz" nastroju. Jest ciepły, otulający i kojący. Przywodzi mi na myśl jesienny wieczór, gdy za oknem już chłodno, pierwsze przymrozki, a ja siedzę przy kominku pod ciepłym, pachnącym kocykiem z książką i rozgrzewającą herbatą w dłoniach.

Ten zapach nie ma wieku. Jest numerem jeden na jesień. Tak po prostu.

Trwałość: 4/5

Kompozycja: 5/5

Projekcja: 4/5

Cena: 5/5

Moja ocena: 5/5

Kupiony w: Perfumeria Douglas

• Flakon: 5

Elegancki zapach na jesienne wieczory

Bardzo zmysłowy, kobiecy zapach, który idealnie sprawdzi się na jesienne czy zimowe wieczory lub eleganckie przyjęcie.
W perfumach dominują orientalne tony, które zapadają w pamięć na długi czas. Są trwałe i niepowtarzalne. Prawdziwe perfumy z klasą.

Ciężki ale wspaniały

Jeden z bardziej intensywnych zapachów z tej serii, bardzo przyjemny i trwały na skórze. Doskonale sprawdza się na ubraniach oraz szaliku, ma pewną nutę tajemniczości zmysłowości - co sprawia że nie nudzi się nawet przy codziennym używaniu.

Piękny i niepowtarzalny zapach

Zapach jest śliczny i niepowtarzalny. Pozostaje na długo. Samo opakowanie dość duże i ciężko korek, dlatego do torebki lepiej wybrać mniejsza pojemność. Jak dla mnie najlepszy!!

Kupiony w: Perfumeria internetowa

mój zapach

Jeden z pierwszych zapachów kupionych w ciemno i niespodziewanie stał się "moim" na porę jesienną/zimową. Nie jest to kiler jak Angel ale to seksowny, elegancki i ciekawy zapach. Najlepiej go przetestować przed kupnem i patrz na to czy to wersja perfumowana czy toaletowa. (oba warianty to intensywne parapety)

Kupiony w: Perfumeria Sephora

Jestem oczarowana

Przy zakupach w jednej z drogerii otrzymałam próbkę zapachu i się zakochałam. Nie jestem specjalistką od zapachów, ale naprawdę mało który mnie tak zachwyca jak ten. Moim zdaniem pasuje pewnej siebie kobiety, zdecydowanej, z charakterem. Raczej do stosowania na wieczór niż na co dzień. Utrzymuje się na skórze do kilku godzin, ale zawsze można zakupić wodę perfumowaną a nie toaletową, aby zapach utrzymywał się jeszcze dłużej. Dla mnie hit, na pewno kupię pełnowymiarowy produkt.

Kupiony w: Perfumeria Douglas

• Flakon: 5

Ciepłe i bardzo kobiece perfumy

Versace Crystal Noir "chodziły za mną " odkąd przypadkiem psiknelam się w douglasie.W końcu po roku kupiłam i z racji tego że te same perfumy pachną na każdym inaczej zamieszczam swoje odczucia:
Zapach wcale nie jest ciężki i "burdelowy" jak to niektórzy określają, jest ciepły i głęboki,wyczuwalne pieprzowe nuty,fajny na wieczór ale też na codzień,kojarza mi sie z zimą ale nie powiedziałabym że zapach jest uwodzicielski-mój mąż twierdzi że równie dobrze mogłam się polać mydłem w płynie (na początku są wyczuwalne mydlane nuty ale po chwili się zmieniaja),jemu się nie podobają ????‍♀️Trwalosc jest świetna, po 10h dalej czuje je na skórze.na ubraniach nawet 3dni.Wersja edt różni się nieco od edp-edp mi nie podchodzi za to edt na pewno kupię jeszcze nie raz.