Long4Lashes, Brow Microblading Precision Eyebrow Pen (Precyzyjny pisak do brwi)

Long4Lashes, Brow Microblading Precision Eyebrow Pen (Precyzyjny pisak do brwi)

Średnia ocena: 3.50/5

Precyzyjny pisak idealnie modeluje oraz zagęszcza brwi, zapewniając wyjątkowy efekt jak po zabiegu microbladingu!

Ultra-trwała formuła gwarantuje utrzymanie doskonałego makijażu przez cały dzień.
Specjalnie zaprojektowany aplikator z cienkimi końcówkami, imitującymi 3 linie włosków, pozwala na precyzyjne wypełnienie przestrzeni pomiędzy brwiami.
Pisak przyciemnia brwi oraz nadaje im idealny kształt, jak spod ręki profesjonalisty.
Naturalny efekt bez przerysowania.

Dostępne kolory:
01 Medium Brown i 02 Dark Brown

kredki do brwi, pomady do brwi

Jestem bardzo zadowolona

Spodobała mi się taka forma pisaka do brwi, ale innej firmy był dla mnie za słaby i szybko się zapchał, więc skusiłam się na tę markę, bo była akurat dostępna w Rossmannie w dobrej cenie i to był dobry wybór. Pierwsze wrażenia nie były idealne, bo nie mam wyrazistych i gęstych brwi i potrzeba wprawy, czasami tuszu było gdzieś za dużo, nierówno, ale pododnie jak przy maskarach do rzęs warto dać sobie chwilę na ocenę ;)

Teraz to dla mnie najwygodniejsza, najszybsza i dająca najbardziej naturalny, ale i wyrazisty efekt metoda malowania brwi.

Pisak jest bardzo trwały, nie rozmazuje się, ale łatwo zmywa.

Opakowanie dobrej jakości, zatyczka na klik.

Nie zapycha się innymi kosmetykami, wydajny. Ładny kolor - mam ciemny brąz.

Końcówka podzielona na 3 części, ja jednak też często rysuję włoski pod kątem tylko jedną, co daje możliwość jeszcze lepszego modelowania.

Super produkt. Na pewno kupię ponownie.

Okropny

Na początku wydawał się OK — łatwa aplikacja, całkiem przyjemny kolor. Jednakże bardzo łatwo nałożyć go za dużo, przez co kolor wydaje się bordowy/czerwony. Jednak najgorsze jest to, że w połączeniu z potem/deszczem, nawet lekkim, tworzą się plamy i przebarwienia. Po pół godzinnym spacerze i powrocie do domu, moje brwi były ZIELONE. Po prostu zielone. Nie polecam zdecydowanie, zmarnowane 30zl.

Żałuję, że nie zrobiłam zdjęcia, bo to naprawdę hit, żeby wypuścić produkt do twarzy, który po czasie zmienia kolor na zielony.

Moje brwi jeszcze nigdy nie były tak super podkreślone :)

Produkt kupiłam za 19.99 zł w Rossmannie na promocji. Wybrałam odcień Dark Brown, ponieważ mam dość ciemne włosy.

DESIGN PRODUKTU
Pisak jest standardowych rozmiarów, wąski, dobrze trzyma się w dłoni. Łatwo jest nim manewrować nawet przy nie do końca wprawionej w malowaniu ręce. Posiada potrójną końcówkę, co własnie daje ten wymarzony efekt :)

TRWAŁOŚĆ I KOLOR
Kolor jest bardzo intensywny, ciemny, wyrazisty, ale absolutnie nie wpada w czarny (tego się bałam). Kolor nie rozmazuje się i utrzymuje się na brwiach przez cały dzień. Produkt zmywam z brwi płynem micelarnym z olejkiem arganowym - bardzo fajnie schodzi.

EFEKT
Produkt daje efekt podkreślonych, nie przerysowanych brwi, które wyglądają bardzo naturalne. Dokładnie takiego efektu oczekiwałam. Brwi wyglądają jak po zabiegu microbladingu lub hennie pudrowej.

WYDAJNOŚĆ
Używam pisaka od 2 tygodni, więc narazie nie jestem w stanie powiedzieć nic o jego wydajności. Jest dobrze zamykany, więc mam nadzieję, że szybko nie wyschnie.