Bebe (Young Care), Soft Deo Balsam (Antyperspirant w sprayu)

Bebe (Young Care), Soft Deo Balsam (Antyperspirant w sprayu)

Antyperspirant zapewnia niezawodną 24-godzinną ochronę przed nieprzyjemnym zapachem. Posiada wyjątkowo delikatną formułę, idealnie nadaje się po depilacji.

Skład: Butane, Isobutane, Propane, Cyclopentasiloxane, Isopropyl Myristate, Aluminum, Sesquichlorohydrate, Phenyl Trimethicone, Perfum, Allantoin, Isopropyl Palmitate, Isopropyl Laurate, Disteardimonium Hectorite, Propylene Carbonate, Propylene Glycol, Aqua.

Cena: ok. 10zł / 150ml
/m/

przyjemny

Swego czasu był dostępny w sieci Carrefour i tam też go nabyłam. (ostatnio nie widuję) :)

Ma bardzo charakterystyczne i estetyczne opakowanie. Ładny, delikatny zapach. Nie lepi się.

Najważniejszy jest dla mnie fakt, że nie podrażnia skóry nawet po goleniu, a jego nadmiar nie waży się pod pachami.

Niestety sam w sobie, bez dodatkowego antyperspirantu (np. w kulce) nie wystarczył nawet na zwykły dzień, a nie pocę się mocno. O ile zatrzymał cały nieprzyjemny zapach, o tyle nie poradził sobie nawet z odrobiną potu.

Dla mnie to całkiem przyjemny produkt będący uzupełnieniem codziennej higieny.

Używam tego produktu od: jakiś rok temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

ulubiony dezo

Jestem od dawna wielbicielką tego dezodorantu. Pięknie pachnie, nie brudzi, blokuje nieco pocenie i tyle mi wystarcza (nie oczekuję cudów, gdyż pocę się jak mops:P).
To co ważne: nie jest agresywny dla skóry, nie ma wygórowanej ceny no i jest bardzo przyjemny w użytkowaniu, gdyż zapach dłuuuuuugo się utrzymuje.
Tyle ode mnie :-)
P.S. POLECAM!
Używam tego produktu od: dłuuugo
Ilość zużytych opakowań: parę sztuk

Naprawdę Polecam

Kupiłam, bo koleżanka mi poleciła. Zapach naprawdę cudowny, wszyscy znajomi mi mówią, że ślicznie pachnę :P Naprawdę bardzo dobrze działa, a muszę przyznać że miewałam problemy z poceniem. Teraz po umyciu nie muszę się martwić czy zaraz nie zabrudzę bluzeczkę potem. Bardzo, bardzo polecam :) To mój KWC

Używam tego produktu od:2 tygodnie

dosc dobry

deo ładnie pachnie, ma fajne opakowanie i właściwie tyle. Nie podrażnia po goleniu. Jesli chodzi o ochrone przed poceniem nie zauwazylam wiekszych zmian, aplikacje musze powtarzac pare razy w ciagu dnia, bo jednak nie hamuje pocenia nawet w jakims minimalnym stopniu. Ale najwazniejsze ze nie smierdze po nim, a poci sie kazdy z nas wiec jest to nieuniknione.

Używam tego produktu od:miesiaca