Pollena-Malwa, Szampon do włosów normalnych i ze skłonnością do przetłuszczania się oraz łupieżu `Czarna rzepa`

Naturalny ekstrakt z czarnej rzepy, bogaty w witaminy i mikroelementy wzmacnia cebulki włosowe, zapobiega przetłuszczaniu się, charakterystycznemu dla łupieżu. Włosy odzyskują zdrowy wygląd i połysk.

Super, najleprzy szampon

Najleprzy szampon jaki miałam, wracam do niego zawsze. Cudo za grosze.

Włosy miałam zniszczone, rzadkie, wypadające, cienkie, słabe, przetłuszczone.
Ten szampon uratował moje łosy, a próbowałam też innych (gliss kur, garnie, shauma, elsev itp)

efekty:
-Po ok 2 tyg włosy przestały tak wypadac
-Włosy stały się bardzo błyszczące, grubsze, mocne i pełne energi
-Po miesiącu zauważyłam że wyrasta mi mnustwo nowych włosów, włosy zaczęły szybciej rosnąc
-Po ok 5 miesiącach mam 2 razy tyle włosów na głowie, są bardziej odporne, nie wypadają
-Troche mniej się przetłuszczeją

Plusy
+ Polski produkt
+ Bardzo naturalny, brak silikonów i zbędnej chemi
+ Niska cena
+ Widoczne rezultaty
+ Włosy wyraźnie wypielęgnowane, wzmocnione
+ Fajny zapach rzepy (bardzo mi ten zapach pasuje)

Bardzo polecam!!!!!!!!!

Jako dodatkowy szampon

Bardzo fajny szampon, ale do używania co jakiś czas.
+ prosty, ładny skład
+ polski produkt
+ bardzo niska cena
+ dokładne oczyszczanie
+ wzmacnia włosy, przy myciu nim wypada tylko kilka włosów

Plącze i trochę wysusza, ale np Kallos mleczny załatwia problem, później włosy wyglądają bardzo dobrze i błyszczą. Zapach mi nie przeszkadza

Używam tego produktu od: w sumie paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Dobrze oczyszcza i zmniejsza prztłuszczanie

Dobry szampon za śmieszne pieniądze (ok. 3 zł w Rossmanie). Bardzo dobrze oczyszcza włosy, jednak bez odżywki może być ciężko je rozczesać. Odejmuję za to jedną gwiazdkę. Włosy po użyciu tego szamponu mniej się przetłuszczają. Nie przedłuża ich świeżości o kilka dni, ale o parę godzin na pewno. Średnio się pieni i nie jest super wydajny, ale przy takiej cenie to nie jest duży problem. Zapach specyficzny, jednak mi nie przeszkadza.

Polecam każdemu, kto ma problemy z tłustymi włosami.

świetny jest

Uwielbiam ziołowe szampony !
Kupiłam bo miałam łupież i chciałam na początek cos łagodnego.
Polubiłam go za przezroczystą ,żelowatą konsystencję,bardzo przyjemną w użyciu ,a że włosy myję często -ma to dla mnie znaczenie.
Kolejny atut to niewiarygodna cena jak za tak dobry produkt !
Dobrze usuwa zanieczyszczenia. Dobrze się pieni, lubię duzo piany
Oprócz tego po umyciu ( i łatwym spłukaniu ) wyraźnie odczuwa sie efekt świeżości.
Butelki nie musiałam rozcinać aby wydostać resztę szamponu ,odwróciłam ją do góry nogami i już
Gwiazdkę zabiorę za ewentualne splątanie (nie zawsze się zdarzało) ale odzywka rozwiązała ten mały problem.
Zapach mi nie przeszkadza w końcu to czarna rzepa ważne,że włosy mniej się przetłuszczają i nie mam juz łupiezu !

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu

Taki sobie

Od dawna używam już szamponów ziołowych, bez silikonów i nadal szukam ideału. Ten mnie niestety zawiódł.
Świetnie oczyszcza włosy z brudu, środków do stylizacji, olejów itd. i to jego jedyna zaleta. Liczyłam przede wszystkim na to, że przedłuży świeżość moim włosom. Tymczasem przetłuszczają się nadal i muszę myć je codziennie. Mam wrażenie nawet, że nasila przetłuszczanie.
Jest rzadki, mało wydajny, pieniący się tak sobie. Oczywiście plącze włosy jak każdy szampon bez silikonów, ale tego się nie czepiam, bo w końcu od czego są odżywki.
Zapach specyficzny, można się przyzwyczaić.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 300 ml

ŚWIETNY,PORZĄDNY SZAMPON :)

Używałam go z przyjemnością i w porównaniu ze sztucznym składem szamponów typu pantene czy garnier jest to szampon idealny :)
Włosy po umyciu nim są ŚWIEŻE a nie jak nawoskowane.
Szampon ma fajną żelową konsystencję,przyjemny zapach mimo że to rzepa ;)
Daje mi też górę piany - lubię to ;) bo piana łatwo się spłukuje .
Włosy dobrze się rozczesują ,lśnią ,błyszczą i ładnie pachną a nie są obciążone :)
Nie elektryzują się i są puszyste. :)
I jeszcze plus za cenę i wydajność - bardzo wolno go ubywało !

Używam tego produktu od: jesienią

Geniusz:)

Muszę przyznać, że mimo iż mam przetłuszczające się włosy, bardzo często wybierałam szampony pielęgnujące, do włosów zniszczonych itd., przepełnione różnymi odżywczymi składnikami i niestety silikonami. Chciałam po prostu mieć jedwabiste piękne włosy:) Jednak po ostatniej przygodzie z szamponem Pantene proste i gładkie moje włosy stały się przyklapnięte, jakby w ogóle bez życia, stwierdziłam, że muszę przerzucić się na coś mniej chemicznego. Wybrałam Czarną rzepę. I to był strzał w dziesiątkę. Moje włosy stały się puszyste, odzyskały życie:) Już nie są obciążone i przyklapnięte. Teraz pięknie się błyszczą.
Oczywiście, szampon ma pewne minusy: chociażby zapach. Ale jakoś bardzo się nie czepiam, w końcu to szampon z czarną rzepą, więc czym ma właśnie pachnieć jeśli nie rzepą;)? poza tym słabo się pieni, przez co jest niewydajny, ale z drugiej strony jest tani jak barszcz, więc to żaden problem.
Dochodzę do wniosku, że szampon ma oczyszczać, a nie obciążać:) Polecam czarną rzepę;)

przyjemny

w końcu znalazłam szampon, który jest świetną alternatywą dla tych przepełnionych silikonami badziewi, po których moje włosy wyglądają jak olej rzepakowy.

a tu proszę: prościutki skład, bezbarwny, przyjemna konsystencja, dobrze się pieni, dobrze myje, mnie zapach bardzo sie podoba (chociaż wiadomo że rzepa nie każdemu odpowiada), dobrze się spłukuje nawet chłodną wodą, no i cena marzenie :)
rzeczywiście lekko spowalnia przetłuszczanie się włosów, oraz nie uczula.

jedyną jego wadą jest to , że plącze włosy, ale specjalnie mi to nie przeszkadza, bo moje włosy mają do tego tendencję od zawsze.

Ilość zużytych opakowań: 6-8

Fajny

Dobrze się po nim układają włosy, są gładkie, miłe w dotyku i bardzo błyszczące. Nie mam łupieżu, kupiłam go z powodu chęci wzmocnienia moich cienkich włosów. Dobrze oczyszcza i nadaje objętości.

Muszę powiedzieć również, że ciut pomógł na przetłuszczanie. Z pewnością będę wracać do tego szamponu. Używam go co jakiś czas, bo lubię zmieniać szampony.

Ogólnie, bardzo dobry ;)

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

Spełnia swoje zadanie

Dla mnie szampon na proste zadanie - oczyścić włosy nie czyniąc przy tym krzywdy im i skórze głowy.
I ten to robi.
Konsystencję ma glutkowato-żelową, ale pieni się dobrze.
Odżywka konieczna, ale u mnie to norma.
Śmiesznie tani i łatwo dostępny.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę trzecie

co jakiś czas

Na wstępnie zaznaczam, że myję nim włosy co 3-4 dni, na co dzień używam delikatniejszych szamponów. Moja skóra głowy potrzebuje co jakiś czas porządniejszego oczyszczenia, także włosy traktowane jedwabiem (silikony!), moim zdaniem szampon jest idealny do tego celu. Dobrze usuwa zanieczyszczenia, fajnie się pieni, ładnie pachnie. Jest wydajny i tani. Polecam, ale jako szampon do "zadań specjalnych". Używanie go codziennie może nieźle wysuszyć włosy.

Genialny za taką cenę!

Uważam , że szampon ten jest niemalże doskonałym produktem:D. Moje włosy po nim są lśniące, mniej się przetłuszczają i ogranicza on ich wypadanie. Kupuję go za nie całe 3zł w Rossmanie. Zużyłam już kilkanaście opakowań. Po za tym, wiem,że to śmieszne, ale używam go również do mycia twarzy zamiast żelu. Świetnie działa na moją skłonną do występowania trądziku, kapryśną i mało tolerancyjna na kosmetyki cerę. Mogłabym się przyczepić do wydajności, ale w sumie myję głowę niemalże codziennie i dochodzi do tego jeszcze codzienne mycie buzi, więc chyba sobie to czepialstwo daruję:). Dla mnie BOMBA!:D Polecam! Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: dużo