Oeparol, PL, Pomadka ochronna (stara wersja)

Oeparol, PL, Pomadka ochronna (stara wersja)

Jest przeznaczona do zabezpieczania ust przed wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych: wiatru, mrozu i słońca. Zapobiega pękaniu i wysychaniu ust. Odżywia je, regeneruje i łagodzi podrażnienia. Zawiera olej z wiesiołka.
Dostępna także w wersji z filtrami (faktor 12).

Skład: petrolatum, paraffinum liquidum, ricinus communis, cera alba, cera microcristalina, lanolin, paraffin oenothera paradoxa, isopropyl myritstate,
parfum theobroma cacao, tocopherol, propylparaben, bha.

Cena: ok. 4zł

wiosna,lato,jesień,zima... :)

Posiadam wersję z filtrem. Zakupiłam produkt w aptece nad morzem, mam nadzieję, że i w mieście gdzieś ją dostanę:) bo przyznam, że polubiłam. Za: wydajność... mam jeszcze ok 40% , a pomadka ma już +/- 9 miesięcy,stosowałam intensywnie zarówno latem, podczas kąpieli słonecznych, jak i zimą na stoku narciarskim. i sprawdza się świetnie w różnych warunkach atmosferycznych. Ochrania? ochrania:) jeśli będziemy stosować regularnie unikniemy problemów, pękania, spierzchnięcia itd. Ślicznie pachnie, tylko konsystencja jakaś taka licha... jak w tanich pomadkach owocowych z kiosku;p zdecydowanie przyjemniejsze w aplikowaniu są te kremowe. Ale to może dlatego, że to produkt naturalny. Jeśli tak to wybaczam:-)

po dłuższej analizie składu odejmuję gwiazdkę za parafine i wszystkie możliwe produkty uboczne otrzymane w procesie odparafinowania rozpuszczalnikowego parafiny... bleeee

Tak więc każdemu polecam tą pomadkę jako codzienny element pielęgnacji ust .

Jestem bardzo zadowolona z tej pomadki. Szybko przynosi ukojenie moim popękanym ustom. Bardzo ładnie pachnie, nie skleja ust. Doskonale je nawilża. Minusów nie dostrzegam.

szybko pomaga

pomadka szybko przynosi ukojenie i nawilzenie spierzchnietym ustom.Stosuje ja zawsze w zimie,gdy sa wyszuszone i szorskie,pomadka pomaga im- nawilza,wygladza,regeneruje, nie oblepia.
Pomadka ma delikatny zapach i neutralny smak

Używam tego produktu od: 2lata

dobra ochrona ust

Higieniczna aplikacja, konsystencja nieprzyjemna, gęsta, trochę lepka, posmak taki sobie, ale nawilża, wygładza, szybko regeneruje spękane usta, zabezpiecza przed mrozem i wiatrem, nadaje się pod szminkę.
Ogólnie rzecz biorąc robi to, do czego został stworzony.

Używam tego produktu od: codziennie przez ostatnie trzy miesiące

ech, niestety nie

Skusiłam się na tę pomadkę ponieważ natknęłam się w jednym z czasopism rekomendował ją jeden z wizażystów twierdząc, że "naprawdę odnawia". Echem..........Kupiłam dwie - pierwsza zapsuła mi się po tygodniu używania, zacieła się i nie ruszy ani w jedną a ni w drugą stronę. dałam szansę drugiemu opakowaniu i jestem w połowie - już zaczyna ciężko się odręcać. Poza mankamentami technicznymi nieprawda, że odnawia. Po nałożeniu utrzymuje się na ustach delikatny film, ale "śliski", który, przynajmniej u mnie, nie wchłania się i nie dziala w żaden sposób na skórę ust, a tym bardziej nie jest ona odnowiona, co powtórzę. Cóż, poszukowania godnego balsamu do ust będą dla mnie trwać nadal nieprzerwanie od kilku już lat..... :(

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: praktycznie w trakcie drugiego

Nuda...

Za cenę 7,50 oczekuję większej wydajności, zarówno w działaniu jak i w stosowaniu. Dosyć szybko się "zjada", chroni średnio na jeża - nie różni się od Neutrogeny i Adosa, które są na pewno bardziej wydajne. Zapach może i ładny, ale akurat nie dla zapachu ją kupiłam.
Na pewno nie kupię ponownie,bo po co?

Super nawilżenie i ochrona ust

Jak dla mnie pomadka ta ma same plusy!! Super na zimę. Stosowałam ją jak byłam mała bo od dziecka miałam popękane usta i zawsze mama kupowała mi ją w aptece. Teraz znowu do niej wróciłam i muszę przyznać, że ona naprawdę chroni usta. Zapach boski, może dlatego, że kojarzy mi się z dzieciństwem ;) opakowania faktycznie nie rewelacyjne ale nie o to w niej chodzi, żeby ładnie wyglądała

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 2 i wcześniej kilka

KWC

Pomadka jest rewelacyjna. Jestem od niej uzależniona, fantastycznie nawilża i natłuszcza usta, chroni je przed wiatrem i mrozem, jest wydajna, nie trzeba się nią smarować co 5 minut jak mam w przypadku innych pomadek. Zapobiega pękaniu i wysychaniu ust. Jeśli mam bardzo bardzo spierzchnięte usta to tylko ona może je uratować. Polecam! Świetnie też się sprawdza przy suchych skórkach przy paznokciach:)

REWELACYJA!!

Plusy:
+dobra cena, około 8zł
+starcza na długo
+bardzo ładnie pachnie
+praktyczne opakowanie ( może nie najładniejsze, ale to nie jest przecież takie ważne ;) )
+pozostawia tłustą warstwę na ustach
+dobrze nawilża i natłuszcza
+zawiera wyciąg z wiesiołka

Ja noszę tą pomadkę cały czas ze sobą, nawet w domu. Jestem od niej całkowicie uzależniona ;)

Bardzo polecam! Jest dużo lepsza niż pomadki z Nivea(Nivei?)!

Używam tego produktu od: września 2010r.
Ilość zużytych opakowań: ojj... około 10 ? ;))

REWELACJA

Rewelacja na zimę, skusiłam się pozytywnymi opiniami i mogę szczerze powiedzieć, że przy niej wymiękają nivee i inne droższe pomadki
plusy:
-zapach
-długo się utrzymuje
-jest tłuściutka i pięknie nawilża moje spierzchnięte wargi
-nie zjadam jej tak szybko jak inne ;)
-niska cena

A minusów narazie brak

Mój KWC

Miałam już wiele pomadek ale właśnie ta jest dla mnie najlepsza. Moim zdaniem słynne Tisane przy tej jest kiepskie.

Plusy:
-dłuuugo nawilża
-usta już po 1 użyciu stają się miękkie
-wspaniałe uczucie delikatnych ust
-cudowny zapach (bym powiedziała że jakiś owoców, malinki? ) :D
-opakowanie, jak na pomadkę to może być. W końcu pomadka jest do ochrony a nie do pokazywania.
-neutralny smak

Ja bym jeszcze w nią wprowadziła jakiś pyszny smak, powinny być dwie wersje Jedna smakowa, Druga zwykła, ale to nie jest konieczne.

Mój KWC !!!

Używam tego produktu od: Nie pamiętam

Lubie:)

Naprawde dobra pomadka.Zabrałam mamie a potem gdzies zniknela i nie zuzylam jej calej.Ma fajna konsystencje i ciekawy zapach jakis taki owocowy.Genialnie natluszcza,usta sa miekkie i blyszczace :)Bardzo dobra na zime jednak latem raczej sie nie sprawdzi.
Polecam wszystkim:)

Używam tego produktu od: kiedys tam
Ilość zużytych opakowań: niecale 1