Kryolan, Eyebrow Powder (Puder do brwi)

Kryolan, Eyebrow Powder (Puder do brwi)

Pojemność 3,5 g

Eyebrow Powder to prasowany puder do stylizacji brwi, o delikatnej aksamitnej konsystencji i świetnej trwałości. Pięknie podkreśla łuk brwiowy i może być stosowany na sucho lub na mokro (dla mocniejszego efektu). W połączeniu z produktem Cake Eyeliner Sealer staje się jeszcze bardziej odporny na rozmazywanie.

paletki do brwi

Używam od kilku lat

Oceniam odcień Medium.
W opakowaniu wydaje się bardzo chłodny, ale niestety na brwiach wybijają się czerwone tony. To do zniesienia. Ale mój mąż widzi, że mam pomalowane brwi. A jak on widzi to znaczy że to zauważalne z bliska.

Konsystencja sucha i zbita. Po nabraniu na pędzel produkt nie kruszy i pyli się w opakowaniu.
Ładnie się nim maluję. Ma duży pigment. Pigment ten utrzymuje się cały dzień jeśli nie pocieramy brwi.
Dzięki odpowiednio dobranemu pędzelkowi można nim zrobić naprawdę piękne wyrysowane brwi, a mozna je tylko naturalnie wypełnić.
Opakowanie niezwykle poręczne. Małe. Lekkie. Kwadratowe.
Używam tego produktu od 5 lat? Wracam czasami do niego, kiedy mam ochotę użyć czegoś innego niż kredki. W moim produkcie widać już duże denko. Może za kolejnych 5 lat go zużyje. :)
Lubie go póki nie zużyje nie kupię w tej kategorii nic nowego. Uważam że ten produkt jest niesamowicie udany.
Cena wysoka. Choć jeżeli kupuje się go na wieki jeśli nie jest się wizażysta to sama nie wiem