Wilkinson, Quattro for Women, Maszynka do golenia z wymiennymi wkładami dla kobiet

Wilkinson Sword Quattro for Women to maszynka niezwykle precyzyjna i wydajna. Cztery ostrza na ruchomej główce zapewniają idealnie gładkie golenie. Pasek nawilżający zawiera witaminę E oraz aloes, dzięki czemu czynią skórę gładką oraz miękką. Kratka ochronna na ostrzach chroni przed zacięciami, zaś pasek napinający skórę ułatwia dokładne golenie. Wygodna, gumowana rączka zapewnia precyzję ruchów.

maszynki do golenia dla kobiet

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Nie dla mnie

Maszynkę kupiłam podczas promocji. Nigdy nie używałam produktów tej firmy.

Niestety maszynka totalnie się u mnie nie sprawdziła. Włosy na nogach mam grubsze i maszynka słabo sobie z nimi radziła. Bardzo się zapycha , czyszczenie jest problematyczne. Żeby dokładnie ogolić nogi musiałam się namęczyć, czego przy innych maszynkach nie miałam.
Być może dla osób z cieńszymi włosami, mniejszą ich ilością będzie to dobry produkt. Ja jestem na nie.

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Przyjemne i szybkie golenie.

Bardzo dobra maszynka - największe zalety - dokładnie goli i nie podrażnia! Ze skóra na nogach nigdy nie miałam problemy, jednak pachy czy okolice bikini często były podrażnione po goleniu. Przy tej maszynce nie mam tego problemu.
Musiałam nauczyć się pracować główka maszynki w tych strefach, osobiście mniejszą główką lepiej mi się pracuje, ale z czasem udało się to opanować.
Maszynka skutecznie goli.