L'Oreal Paris, Translucide (Puder sypki z witaminą C)

L'Oreal Paris, Translucide (Puder sypki z witaminą C)

Puder sypki o beztłuszczowej formule, która zapewnia gładkość i transparentny makijaż. Nie zawiera talku. Połączenie olejków i ultra - delikatnych pudrów sprawia, że jest on niezwykle łatwy i komfortowy w aplikacji. Komleks witaminowy (witamina E, A i C) odżywia cerę. Zawarte w formule cząsteczki o silnych właściwościach odbijających światło sprawiają, że skóra jest gładka i rozświetlona, a jednocześnie matowa przez cały dzień.

Skład: nylon-12, ptfe, dimethicon, acrylates copolymer, magnesium stearate, isocetyl stearate, boron nitride, phenoxyethanol, cetyl dimethicone, lauroyl lysine, isopropyl titanium triisostearate, trimethylosiloxysilicate, methylparaben, tocopheryl acetate, magnesium ascorbyl phpsphate, ethylparaben, butylparaben, parfum/fragrance, isobutylparaben, propylparaben (+/- mica, ci 77491, ci 77499, ci 77492 /iron oxides, ci 77120/barium sulfate, ci 77891/titanium dioxide, ci 77163/bismuthoxychloride, ci 15850/red 7, ci 73360/red 30, ci 75470/carmine, ci 77288/chromium oxide greens, ci 77289/chromium hydroxide green, ci 77510/ferric ferrocyanide, ci 77742/manganese violet, ci 77007/ultramarines, ci 19140/ yellow lake, ci 42090/blue lake)

Cena: ok. 62 zł

Przeciętny

Kupiłam zachęcona bardzo dobrymi recenzjami w Sephorze za 66 zł (zgroza!) i powiem szczerze, że spodziewałam się czegoś więcej. Co prawda jest delikatny, ładnie się rozprowadza i matuje na długo, ale efektu rozświetlenia nie zauważyłam...Za to zgubił mi sie puszek, który był w pudełku :( przez co wysypało mi się dużo do środka i teraz strasznie dużo się go nabiera :(
05.05.04 Do tej pory nie przekonałam się do niego, więc ląduje w moich "zapomnianych kosmetykach" a to dlatego, że zostawia smugi :(

bardzo w porządku

Kupiłam go świeżo po pudrze Yves Rocher i jest o niebo lepszy,dłużej matuje i moja twarz(może nie całydzień ale kilka godzin na pewno!) sprawia wrażenie rozświetlonej.Uczciwie mówię jednak ,że używam też podkładu z tej serii i może razem maja takie spektakularne działanie.......osobiście polecam...

dobry

Jest dobrym produktem.

Nie ma zadnych smug, nie klei sie do twarzy i daje sie rownomiernie rozprowdzic za pomoca oryginalnej gabki.

Dobry na krem dla zmatowienia i rozswietlenia twarzy.
Wydajny.

trwały mat

Lekki, choć nie do końca pyłkowy, czasem zbiera się w grudki i na pędzel też nabiera się grubszą warstwą. Dobrze się rozprowadza, niestety, nałożony na krem albo podkład robi smugi i ciemnieje, trzeba się nauczyć go nakładać. Najpiękniej wygląda nałożony na krem matujący, delikatnie rozświetla i sprawia, że buzia wygląda po prostu ładnie. Naprawdę dobrze i na długo matuje. Wydajny. Niestety, nie mogę mu wybaczyć, że trudno go używać na filtry albo podkład i za to jedna* mniej, bo za efekt na kremie matującym byłoby 4*.

:))))))))))

Kupuje kosmetyki raczej z sredniej polki:)Ten puder sypki okazal sie b.udanym zakupem.wczeniej mialam puder sypki z YR.Kochane!nie ma porownania!Loreala nadaje buzce taka swiezosc,bardzo dobrze matuje,wyrownuje kolory skory,jest delikatny,.nie nadaje efektu ciezkosci.swietna gabka,taka mieciutka:)az przyjemnie jest nakladac ten puder:)uwielbiam go!

Minusy, jedyny, to cena, dość wygórowana, 65 zł, za to pudru jest dość sporo. Plusy: pieknie się rozprowadza, nie warzy sie na różnych podkładach, idealnie sie do nich dopasowuje, wtapia wręcz, nie widać go na twarzy, pomimo że mam raczej rozszerzone pory, nie podkreśla tego, nie zbiera się w załamaniach, matuje na długo, cera wygląda promieniście, jest to puder rozświetlający, ale bez złotych drobinek, twarz nie wygląda na szarą, ziemistą, zmęczoną, nie postarza, dobrze wygląda w każdym świetle. ...

bardzo dobry

Ma u mnie 4 ****, ponieważ ładnie i trwale matuje, nie postarza twarzy, jest lekki, transparentny (mam kolor 02 Clair/Light Beige) i niewidoczny na twarzy. Nie zbiera się w załamaniach twarzy, lekko rozświetla buzię.Ilość zużytych opakowań: 1 - końćzę