L'Oreal Paris, Lip Spa, Scrub Twist (Peeling do ust)

L'Oreal Paris, Lip Spa, Scrub Twist (Peeling do ust)

Loreal Paris Spa Lip Scrub Twist to cukrowy peeling do ust o pysznym, zniewalającym zapachu soczystych brzoskwiń. Produkt zawiera formułę wzbogaconą masłem shea, dzięki czemu Twoje usta staną się odżywione i wypielęgnowane na długi czas. Peeling rozpuszcza się na ustach i zapewnia, że suche usta znikną i staną się przyjemnie gładkie. Ciesz się pysznie miękkimi ustami z Loreall Paris Spa Lip Scrub.

peeling do ust
regenerujące
w sztyfcie

Swietny produkt w niskiej cenie

Świetny produkt w niskiej cenie i w dodatku genialny skład. Czego chcieć więcej. Teraz gdy zrobiło się cieplej aż chce się malować usta na żywy kolor a ta pomadka świetnie przygotowywuje usta pod taką szminkę;) usta są wygladzone, nawilżone i lśniące każda pomadka w intensywnym kolorze wygląda świetnie po jej zastosowaniu.

Zakochałam sięq

Zakochałam się! Pomadka z peelingiem, to coś czego moje usta potrzebowały. Przy aparacie ortodontycznym przesuszanie towarzyszyło mi bardzo często.. Dzięki temu produktowi, ten problem idzie w zapomnienie!

Mocny

Zdecydowanie lubię takie konkretne peelingi, również na ustach. Bardzo wygodna forma aplikacji i miły zapach. Można nim faktycznie zrobić dobry peeling ust, także must have jeśli ktoś kocha matowe pomadki :) jeden z najlepszych peelingów do ust jaki miałam. Kończę właśnie pierwsze opakowanie, wiec dla mnie wydajny. Niestety średnio z dostępnością tego cudeńka.
Mimo mocnego peelingu nie wydaje mi się aby ktoś zrobiłby sobie nim krzywdę. Cena jak to Loreal, warto polować na promocję.

Ukochany <3

To mój ukochany peeling do ust, szkoda, że tak ciężko dostępny... Ma w sobie wszystko to, co ideał powinien mieć.

Przede wszystkim: duże, naprawdę dobrze peelingujące drobinki. Nie ma tu efektu miziania, a dobrego tarcia. Daje efekt taki sam jak typowe peelingi do ust zamknięte w słoiczku, ale jest zdecydowanie łatwiejszy w użyciu dzięki sztyftowi. Można go używać bez użycia wody. Ma piękny, brzoskwiniowy zapach. Nie klei się i nie pozostawia nieprzyjemnego filmu na ustach, który jest często obecny przy słoiczkowych odpowiednikach.

WIdziałam jeszcze inne wersje zapachowe, ale do tej na pewno będę wracać :) Przez to, że ma takie duże zdzieraki, jest może ciut mniej wydajny, niż np. taki peeling Nivea, ale jest naprawdę dużo lepszy w działaniu.