Miss Sporty, Studio Lash Instant Volume (Tusz pogrubiający do rzęs)

Miss Sporty, Studio Lash Instant Volume (Tusz pogrubiający do rzęs)

Maskara pogrubiająca, separująca i unosząca rzęsy. Aplikator `Studio ArtBrush` - dwa rodzaje ząbków, krótsze które perfekcyjnie pokrywają i pogrubiają rzesy, dłuższe które idealnie separują i unoszą.

Efekt
pogrubiające, podkręcające
niewodoodporne
Szczoteczka
z włosia

Bardzo niepozorny, ale watro spróbować

Ten tusz kosztuje grosze, a jest na prawdę jednym z lepszych jakie kiedykolwiek używałam.
Bardzo ładnie rozczesuje i wydłuża rzęsy, pogrubia. Z trwałością jest ok, nie ma się do czego przyczepić.
A jak już trzeba się przyczepić to do szczoteczki, jest bardzo sztywna i łaskocze przy aplikacji.

Ulubiony!

Tusz, który towarzyszy mi od samego początku, czyli już od dobrych kilku lat. Mimo, iż jest pogrubiający, to według mnie on niesamowicie wydłuża rzęsy. Jedną z nielicznych wad są grudki, które niekiedy pozostawia.

Niechlujny

Tusz się u mnie niestety nie sprawdził. Pierwszym problemem okazała się formuła - bardzo mokra, rolująca się na rzęsach. Kolejnym - szczoteczka. Uwielbiam te silikonowe, ale ta moim zdaniem jest koszmarna - nieporęczna, duza, bardzo twarda i klujaca. Przez to nie da sie nia operowac tuz przy linii rzes i tym samym rozprowadzic mokry produkt równomiernie. Moje rzesy sa dlugie i podkrecone, ale rzadkie i cienkie - tusz sie na nich nie sprawdzil. Ma swoje plusy - jest intensywnie czarny i ladnie wydluza, ale jego aplikacja jest nieprzyjemna, dlugotrwala i nawet po wyczesaniu czysta szczoteczka owadzich nozek efekt jest niechlujny. Nie polecam!

miłe zaskoczenie

Zakupiłam produkt na promocji 2+2 w Rossmannie i muszę przyznać, że jestem miło zaskoczona, ponieważ używałam zawsze jednego tuszu z Rimmel'a i myślałam, że nie znajdę już nic podobnego. Tusz jest wydajny, ma mocno czarny kolor, fajną silikonową, cienką szczoteczkę ułatwiającą aplikację i dodatkowo tani. Polecam

Dobry

Bardzo dobry i tani tusz do rzęs. Tak naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Silikonowa szczoteczka i odpowiedni rozkład włosków sprawia, że jestem w stanie bardzo dokładnie wyczesać moje rzęsy oraz dotrzeć do ich nasady. Dwie warstwy tuszu robią bardzo fajny, pogrubiony efekt na oku. Jest to jedna z najlepszych mascar z tych niższo półkowych:) Polecam wypróbować!

koszmarek

Tusz był jedną wielką tragedią. Dobrze chociaż ze był tani. Rozmiar szczoteczki jaką posiada może przestraszyć :d ciężko jest nim pomalować przez to rzęsy. Do tego jest bardzo rzadki.

Wysoka jakość, niska cena

Zużyłam już kilka opakowań tego tuszu. Świetnie wydłuża i rozczesuje rzęsy. Zawiera małe włókna, które przy aplikacji zostają na rzęsach i dzięki temu są one wydłużone. Jedynym minusem może być osypywanie się tych właśnie włókien po kilku godzinach

Mój ulubieniec!

Idealny tusz! Niedrogi, a czyni cuda. Wydłuża, rozdziela i pogrubia rzęsy, a po całym dniu się nie osypuje. Zawsze do niego wracam, choć często go zdradzam na rzecz spróbowania innych :)

Najlepszy

Jest to tusz ktorego uzywam od 8 lat. Probowalam z innymi tuszami. I zawsze konczylo sie rozczarowaniem. Kupowalam tansze i drozsze. Ale niestety nikt mi nie zastapi tego tuszu. Szczoteczka w krzytalcie walca, ktora od poczatku do konca pelna kolcow haczykow. Dzieki temu nabiera sie odpowiednia ilosc tuszu. A rzesy sa idelnoe rodzielone. Nawet nalozenie 3 warst nie sprawia ze rzesy są posklejane. I nie uzyskujemy efektu pajeczych nozek. Tusz jest tani co jest kolejnym plusem niestety po 3-4tyg zaczyna wysychac i ciezko nim malowac. Ale nie zniecheca mnoe to poniewaz ze wzgledu na cene 12-15zl mozna pozwolic sobie na nowy. Zdecydowanie go polecam.

Jest ze mną od lat!

Mascarę dostałam w 1-2 gimnazjum na prezent klasowy na gwiazdkę. Wtedy zaczęłam się malować, odstawiłam ją na chwilę w liceum, wróciłam do niej na studiach i używam do dzisiaj! Tania, dobra i dostępna zawsze. Próbowałam mascar drogich i konkurencyjnych i ta nie ma sobie mocnych :) Pogrubia, wydłuża, mój brak rzęs wygląda jakbym miała rzęsy. Ja jestem zadowolona! Wystarcza mi mniej więcej na 3-4 miesiące.

Najlepszy od lat!

Tego tuszu używam już od kilku lat, w międzyczasie testowałam kilka innych z wyższych półek cenowych ale zawsze wracam do tego.

Tusz jest wydajny, nie zasycha, nie tworzy grudek, nie rozmazuje się i nie odbija na powiece. Podkręca rzęsy, dobre rozdziela, otwiera optycznie oko. Co najważniejsze tuszu można używac juz od otwarcia i wygląda świetnie, nie trzeba czekać aż zgestnieje tak jak w przypadku wielu innych tuszy.
Mój ideał.

potrzebuje czasu

Nawet nie jesteście w stanie sobie wyobrazić jak w pierwszej chwili (okej, nawet kilku) nienawidziłam tego tuszu. Obiecałam sobie jednak, że zanim ostatecznie wyrzucę jakiś produkt przetestuje go pod różnymi kątami. Tutaj kąt był tylko jeden. Tusz ma dość nietypową szczoteczkę - grzebyk jest najeżony różnej wielkości wypustkami, oczywiście silikonowy. Dopiero po dłuższym używaniu - 1.5 tygodnia - zyskuje. Bardzo ładnie rozdziela rzęsy i je wydłuża, pochwalę go także za ich pogrubienie. Wyraźnie podkreśla moje krótkie, jasne rzęsy. Pomimo początkowego hejtu... polubiliśmy się