Maybelline New York, Lash Sensational, Sky High Blue Mist Mascara (Niebieski tusz do rzęs)

Pojemność 7,2 ml

Marzą Ci się nieziemsko długie rzęsy? Poznaj nową mascarę Lash Sensational Sky High Blue Mist i ciesz się zniewalającym efektem przez cały dzień! Sky High Blue Mist to niebieska mascara, która dzięki innowacyjnej technologii zapewnia jednocześnie nieziemskie wydłużenie oraz zwiększoną objętość rzęs aż do 24h. Szczoteczka w kształcie wieży z łatwością dociera do każdej rzęsy. Formuła mascary wzbogacona została o ekstrakt z bambusa oraz wydłużające włókna, dzięki czemu zapewnia efekt długich i mocnych rzęs. Nie czekaj, sięgaj gwiazd z nową mascarą Sky High Blue Mist!

niewodoodporne
Efekt
wydłużające, podkręcające
Szczoteczka
silikonowa
bez parabenów

???? Fantazja!!! ????

Uwielbiam tusze innych kolorach niż czarne a najbardziej kocham tuszę w kolorze niebieskim. Z jednej strony wybór na rynku jest dość spory jednak finalnie przy własnych wymaganiach wybór się znacząco zawęża dla mnie ważne jest aby maskara miała silikonową szczoteczkę i żeby nie była wodoodporna. Ale mimo to żeby była trwała. Poszukuję produktów z nieziemskim efektem niebieskich rzęs, które poradzą sobie z moimi ciemnymi brązowymi rzęsami. Nie jest to łatwe i takie proste na jakie wygląda na pierwszy rzut oka. Odkąd spróbowałam zakupionego na promocji w drogeriach Super Pharm tuszu niebieskiego Sky High jestem niezwykle zachwycona, ponieważ do tej pory przy przetestowaniu wielu innych niebieskich produktów nie uzyskałam tak spektakularnego efektu.

Jestem osobą wrażliwą, dlatego czuję nałożony na rzęsy tusz, co nie zawsze miło mi się kojarzy. Jednak tusz Sky High jest niezwykle delikatną formułą, która nie daje o sobie znać i nie sprawia przykrych problemów co mnie niezwykle zaskakuje. Tusz nie kruszy się. Szczoteczka idealnie wyczesuje każdą rzęsę, rozdziela, unosi, wydłuża. Mnie wystarcza nałożenie jednej warstwy, ale jeśli nałożymy dwie lub więcej uzyskamy efekt volume.

fajna opcja

jak weszły nowe kolory Sky High to pomyślałam, że to jest ten moment, to jest ten czas. W końcu dorobię się niebieskiej maskary. Były one niezwykle modne gdy byłam nastolatką, ale wtedy takowej nie posiadałam, zatem nadrobiłam zaległości i zakupiłam tę, piękną niebieściutką. Czy jestem zadowolona i tak i nie, bo trochę wzięłam ją dla fanu ale po doznaniach z Cosmic Black spodziewałam się efektu wow. Czy on wystąpił, no chyba nie. Na moich ciemnych rzęstach tusz musi się dobrze oblepić żeby był porządnie widoczny, jednak ja takiego efektu nie lubię. Wolę subtelniejszy efekt dobrze rozczesanych rzęs. A do tego, o czym zupełnie nie pomyślałam, ten kolor podbija zielony tony w moich tęczówkach, które generalnie są niebieskie i niestety efekt nie do końca mi podchodzi, ale to już kwestia gustu.
Generalnie to dobra maskara jak każda r rodziny Sky High, jednak ten kolor nie dla mnie. Chyba zapoluję na burgund.

Bardzo dobry tusz. Wydłuża rzęsy, precyzyjnie rozdziela i ma intensywny kolor

Niebieski kolor maskary to mój ulubiony. Maskara precyzyjnie rozdziela rzęsy. Pozwala je wyczesać. Dodaje długości. Szczoteczka jest dobrze wyprofilowana. Z łatwością dociera do każdej rzęsy i je wydłuża. Kolor jest intensywny. Podkreśla moją brązową tęczówkę. W ciągu dnia tusz nie odbija się na powiekach ani nie kruszy.

Zdecydowanie polecam!

Tusz kupiłam na promocji, wahałam się między nim a jego różową wersją, jednak bynajmniej nie żałuję ????. Kolor pięknie podkreśla moje niebieskie oczy i w zależności od padającego światła czasem się wydaje wpadać w granat, a czasem w chabrowy.

Produkt rozprowadza się znakomicie - właściwie jedna warstwa jest satysfakcjonująca, choć osobiście nakładam dwie dla podbicia koloru. Osyp jeśli jest to minimalny, nie rozmazuje się i nie odbija na powiekach. Zaliczyłabym go do tuszy wydłużająco-podkręcających.

W makijażu lubię do niego robić beżowe oko a nawet solo nieźle sobie radzi! ????
Czekam, aż na półki trafi wersja burgundowa, by także wziąć w ciemno☺️

Na co dzień super

Niebieski tusz do rzęs bardzo przypadł mi do gustu. Nie używam go codziennie jednak staram się robić to jak najczęściej. Pasuje mi do koloru oczu i za to lubię go chyba najbardziej że podkreśla ich kolor. Aplikacja łatwa, efekt to wydłużone, rozdzielone rzęsy. Demakijaż łatwy, nie osypuje się. Nie ma wad.

Piękny efekt

Tusz stosuje na całe rzęsy lub na same końcówki. Szczoteczka rozdziela, wydłuża, podkręca i pozwala na pomalowanie wszystkich rzęs, łącznie z dolnymi. Nie ma problemów z demakijażem.

Świetny na co dzień

Tusz spełnia swoje zadanie, jest niebieski. Wydłuża rzęsy, nawet fajnie podkręca. Szczoteczka pozwala na idealne dotarcie do wszystkich włosków. Nie osypuje się, lubię go, urozmaica makijaż.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Orginalny kolor - hit make up

Maskara Maybelline New York Lash Sensational Sky High to naprawdę wyjątkowy produkt. Jej oryginalny kolor, który idealnie wpisuje się w aktualne trendy, sprawia, że zyskujesz nietuzinkowy wygląd już od pierwszego użycia. Jednak to nie tylko kolor jest tu kluczowy. Formuła wzbogacona ekstraktem z bambusa i wydłużającymi włóknami sprawia, że rzęsy wyglądają nie tylko dłużej, ale także stają się mocniejsze. Szczoteczka o unikatowym kształcie wieży precyzyjnie dociera do każdej rzęsy, co zapewnia perfekcyjny efekt bez grudek czy sklejonych włosków. Długotrwałe wydłużenie i spektakularna objętość to tylko niektóre z zalet tej maskary. Polecam ją każdej osobie, która szuka kosmetyku o niebanalnym kolorze i równie imponujących efektach.

Rewelacja

Maskarę otrzymałam od wizaż w ramach testów za co bardzo dziękuję. Cieszę się że miałam możliwość jej testów. Efekt tak bardzo mi się spodobał że chce kupić ja w kolorze czarnym

Opakowanie - bardzo ładnie opakowanie, prezentuje się naprawdę super, solidne. Szczoteczka idealnie maluje każdy włos, jest bardzo precyzyjna.

Działanie - tusz do rzęs daje rewelacyjny efekt. Pięknie je wydłuża, rozdziela. Nie skleja rzęs. Robi naprawdę efekt wow. Posiadam kolor niebieski. Jest on ciemny i przy otwartym oku tak nie widać ale jak jest zamknięte efekt niebieskiego koloru jest widoczny. Tak bardzo mi się spodobał efekt że chce kupić go w kolorze czarnym. Tusz nadaje się zarówno na co dzień jak i na imprezę. Chociaż ja preferuję te wersję druga

Polecam wypróbować

Idelany tusz

Kocham ten tusz! Wcześniej testowałam czarną wersje i obie są super! Piękne opakowanie, szczoteczka silikonowa którą można prezyzyjnie pomalować rzęsy. Daje efekt wydłużenia i pogrubienia. Niebieski kolor nie jest bardzo intensywny ale dla mnie daje idealny efekt. Bardzo podkreśla oczy i intryguje. W ciągu dnia nie osypuje się ani nie skleja rzęs. Perełka kosmetyczna!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Wyraziste spojrzenie od pierwszego użycia

Niby wiedziałam, zetkosmetyk ma niebieski kolor, ale po aplikacji byłam zaskoczona intensywnością odcienia i jego kobaltowym nasyceniem. Tak intensywny kolor podkreśla oczy i trudno przejąć obojętnie obok takiego efektu. Sam tusz w widoczny sposób pogrubia i wydłuża rzęsy, co jeszcze bardziej potęguje efekt wow!
Szczoteczka z precyzyjnymi włoskami ułatwia nakładanie tuszu i rozdziela rzęsy.
Polecam ????

Kolorowa

Ta maskara zaskoczyła mnie najbardziej. Pierwszy raz uzywam kolorowego tuszu i bardzo mi się to podoba. Masakra pięknie wydluza, rozdziela i podkręca rzęsy, przez co makijaż jest dopelniony. Chętnie poznam różowa wersje.