AA Wings of Color, No - Limit Volume Deep Black Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Objętość bez limitu. Mascara sprawi, że cienkie i niewidoczne rzęsy staną się natychmiastowo gęste i wydłużone. Stożkowa silikonowa szczoteczka, pomaga uzyskać jednocześnie spektakularną objętość, długość oraz głęboką czerń. Produkt testowany klinicznie z udziałem alergików.

+ Intensywność koloru bez kompromisu
+ Ekstremalna objętość rzęs bez granic
+ Wygodna szczoteczka

niewodoodporne
Efekt
pogrubiające, wydłużające
Szczoteczka
silikonowa

Pozytywne zaskoczenie

Kupiłam ten tusz miesiąc temu na promocji w rossmanie za 19 zł bez większej nadziei, że będzie często używany. Ku mojemu zaskoczeniu tusz jest dla mnie świetny, podkręca i wydłuża moje rzęsy tak jak lubię. Dobrze się nakłada, chwilę trzeba popracować na efekt końcowy. Po miesiącu użytkowania nie zauważyłam żeby zaczął zasychać, to na plus.

Potworny sklejak

Niestety i mnie ten tusz się nie sprawdził . Bardzo sklejał mi rzęsy a nakładałam go naprawdę w różnych kombinacjach . Miał pogrubiać a mega sklejał . Dodatkowo kruszył się nie był trwały . Nie polecam.

Mascara AA Wings of Color No-Limit Volume

Mascara pięknie wydłuża i pogrubia rzęsy. Nie robi efetu maski i nie skleja rzęs. Nadaje piękny kolor głębokiej czerni. Silikonowa szczoteczka super rozdziela każdą rzęsę. Opakowanie jest poręczne i łatwe w utrzymaniu czystości.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Produkt na co dzień wspaniały !

Moje rzęsy po zastosowaniu mascary zyskały mega objętość, każda najmniejsza nawet rzęsa została wydłużona i podkreślona. Po całym dniu na rzęsach nie okrusza się wcale, nawet po krótkiej drzemce. Produkt wspaniały.

Super produkt

Mascara ma ładne i wygodne opakowanie rzęsy dobrze się rozczesują są gęstsze oraz czarne takie jakie lubię gorąco polecam moje rzęsy są wydłużone spełniają moje moje oczekiwania.

Totalne wydłużenie

Mascara No - Limit Volume Deep Black jest moim totalnym odkryciem.
Jeśli szukasz, tuszu który JEDNOCZEŚNIE Wydłuży, Pogrubi, Nada Objętości oraz Rozczesze Twoje rzęsy to ten produkt jest dla Ciebie.
Świetna formuła maskary oraz bardzo precyzyjna szczoteczka zdziałają cuda nawet przy krótkich rzęsach.
Włoski są niczym po totalnej metamorfozie w salonie piękności. Mają bardzo naturalny wygląd bez sklejania czy osypywania się produktu.
Jeśli obecnie szukasz Maskary do rzęs to koniecznie sięgnij po ten produkt.

Piękne rzęsy

Tusz ma piękne opakowanie i świetną szczoteczkę, idealnie rozczesuje rzęsy, podkreśla je i nadaje im długości oraz pogrubienia, nie kruszy się co jest dla mnie dużym plusem, ponieważ nie chodzę wiecznie rozmazana. Jestem bardzo zadowolona z tego tuszu i na pewno kupię go ponownie.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Jak szukasz świetnej objętności to sięgaj po najlepszy tusz do rzęs od AA

Przede wszystkim zakochałam się w tym tuszu na cudowną szczoteczkę, która trafia do każdej, nawet najmniejszej rzęsy. Uwielbiam jego czerń, jest bardzo głęboka, przez co spojrzenie wygląda jeszcze lepiej. Sam tusz nie kruszy się i nie musi odczekiwać kilka dni na jego "lepsze" działanie jak mają to inne tusze do rzęs. Jego silikonowa szczoteczka jest bardzo wygodna i przez różne rozmiary ząbków jest bardzo precyzyjna i nadaje ogromnej objętości. Sam tusz jest bardzo trwały ze spokojem wytrzymywał na oczach po 18 godzin. Uwielbiam w tym tuszu to , że się nie rozmazuje i nie kruszy. Jest to naprawdę świetny produkt - a testowałam go w upały jak i w deszczowe pogody- a moje spojrzenie zawsze było idealne! Zdecydowanie będę po nią wracać!

Dobry tusz na co dzień

Matka Natura dała mi cienkie, jasne i krótkie rzęsy i wrażliwe oczy, które nie przyjmują żadnych doczepiany rzęs, więc muszę ratować się tuszami. Markę AA znam ale jako specjalistę od pielęgnacji. Z kolorów ką miałam do czynienia po raz pierwszy.
Tusz No Limit Volume Deep Black Mascara pozytywnie mnie zaskoczył. Nakłada się na rzęsy bardzo dobrze - a dzięki szczoteczce nie skleja rzęs i nie zostawia grudek. Rzęsy są rozdzielone, pogrubione i wydłużone. I mają głęboki, czarny kolor.
Jedna warstwa tuszu daje efekt podkreślonych rzęs w sam raz na dzień. Druga warstwa powoduje mocniejszy efekt, który może się nadać na wieczór. Do pełni szczęścia brakuje mi jednak efektu podkręcenia rzęs.

Tusz AA jest trwałym kosmetykiem. W ciągu dnia nie wymaga poprawek. Nie rozmazuje i nie kruszy się.

Tusz AA jest kosmetykiem delikatnym dla oczu - nie powoduje podrażnień czy pieczenia.

Test dzięki wizaż

Miałam możliwość testowania tej mascary dzięki klubie recenzentki, miała zwiększac objętość. Niestety nie do końca jestem z nie m niej zadowolona , szczoteczka jest precyzyjna ale niestety nie spełnia moich oczekiwań. Kolor jest czarny intensywny , tusz się nie kruszy i dobrze się nakłada szczoteczka jest bardzo fajna i jestem z niej zadowolona . Niestety nie dodaje objętości , przynajmniej w moim przypadku. Za to fajnie rozdziela rzęsy i ma fajne opakowanie którym dobrze się pracuje .

Świetny tusz

Świetny precyzyjny tusz, który nadaje objętość a rzęsy są idealnie podkreślone. Tusz jest trwały, nie rozmazuje się i idealnie rozdziela rzęsy. Piękne opakowanie, ergonomiczna szczoteczka. Polecam

Maskara AA Wings of color No limitem Volume

Maskara spełniła moje oczekiwania. Po pierwsze łatwa i przyjemna aplikacja. Kolejnym plusem jest fakt, że produkt się nie sypie, a co najważniejsze nadaje rzęsom idealny kształt. Włoski nie są posklejane, są gęste i długie. Maskara AA nadaje efekt objętości i za to ja sobie cenię. Ponadto utrzymuje się cały dzień. To też ogromny plus. Polecam ją wszystkim, a przede wszystkim wymagającym kobietom.