Seboradin, Niger, Szampon z wyciągiem z czarnej rzepy do włosów przetłuszczających się (stara wersja)

Szampon zawierający wyciąg z czarnej rzepy, jak i wiele innych cennych i dobrze działających ekstraktów. Zapach ma może nienadzwyczajny i niezbyt mocno się pieni, ale w przeciwieństwie do innych szamponów do włosów przetłuszczających się, ten naprawdę reguluje wydzielanie się sebum, mówiąc wprost: działa nadzwyczaj skutecznie. Włosy sa piękne, błyszczą, długo zachowują świeży wygląd.

wow!

Fantastyczny, jak cała seria. Najlepsze efekty po zastosowaniu jednocześnie z balsamem i lotionem. Zapach można wybaczyć przy tych efektach. Serię poleciła mi pani dermatolog, kiedy zaczęły mi włosy wypadać, i jestem jej za to dozgonnie wdzięczna. Teraz jestem w trakcie stosowania serii Petrole i efekty są baaaaardoz obiecujące :-)Używałam tego produktu przez ponad rok/ Ilość zużytych opakowań: ojojoj, nie pamiętam ;)

jedyny skuteczny

Jak juz napisalam w zgloszeniu, jest to jedyny szampon do wlosow przetluszczajacych sie, po ktorym zauwazylam jakikolwiek pozytywny efekt na mojej glowie. Pieni sie slabo, niezbyt ladnie pachnie (ale zapach, w przeciwienstwie do tego lotionowego nie utrzymuje sie dlugo, znika wlasciwie zaraz po splukaniu piany), za to wlosy po nim dosc latwo sie rozczesuja, sa piekne, blyszczace, wyraznie zyskuja na sile, gestosci i objetosci no i dluzej utrzymuja swiezosc. Polecam wszystkim, ktorzy musza myc wlosy codziennie: to moze byc wybawienie :)Ilość zużytych opakowań: pierwsze ale nie ostatnie :)

bardzo dobry

Ja używałam go wraz z tonikiem, bo bardzo wypadały mi włosy.I podziałał! Włosy przestały wypadać a do tego pojawiły się nowe!!! Zapach faktycznie nie jest rewelacyjny ale można przeżyć. Szampon spełnia swoje zadania (te opisane na naklejce na opakowaniu). No i cena też nie powoduje "dębienia" i wypadania włosów ;)