Seboradin, Niger, Szampon z wyciągiem z czarnej rzepy do włosów przetłuszczających się (stara wersja)

Szampon zawierający wyciąg z czarnej rzepy, jak i wiele innych cennych i dobrze działających ekstraktów. Zapach ma może nienadzwyczajny i niezbyt mocno się pieni, ale w przeciwieństwie do innych szamponów do włosów przetłuszczających się, ten naprawdę reguluje wydzielanie się sebum, mówiąc wprost: działa nadzwyczaj skutecznie. Włosy sa piękne, błyszczą, długo zachowują świeży wygląd.

Szampon- fachowiec ;)

Doskonały produkt dla osób narzekających na nadmierne wypadanie włosów i przetłuszczającą się skóre głowy. Pomógł mi w obu przypadkach :) Przede wszystkim zostawia włosy wyraźnie czyste, łatwo się spłukuje, nie zostawia dziwnej, śliskiej warstwy jak drogeryjne szampony. Skóra głowy zaczyna oddychać, nie przetłuszcza się, włosy są lepiej dotlenione. Niecała butelka wystarczyła by wypadanie włosów ograniczyć o jakieś 75% :D Jestem bardzo zadowolona z jego działania, zapach mi nie przeszkadza, nawet go polubiłam... Jedyną wadą, jaką zauważyłam, to wywoływanie uczucia świądu po dłuższym, intensywnym stosowaniu- być może skóra robi się ciut przesuszona- ale na to dobrze radzi Seboradin Lotion. Bardzo polecam, to pierwszy szampon od wielu lat, który wzbudził moje zaufanie :) Używam tego produktu od:

działa

Włosy są żwieże o pół dnia dłużej. pierwszy taki szampon napotkałam i to przypadkiem. Na początku przeszkadzał mi trochę jego zapach ale można się przyzwyczaić i nawet polubić. Wystarczy mała ilość i dobrze się pieni. Gdyby jeszcze działał drugie pół dnia dłużej...;)

Używam tego produktu od kilku tyg.
Ilość zużytych opakowań: wyciskam 20 próbek po 5 ml, czyli jestem w trakcie zuzywania 100 ml ;)

Działa tylko cała seria!

Polecam używanie kosmetyku razem z resztą serii: odżywką oraz lotionem. W połączeniu uzyskuje się efekt puszystych, lśniących włosów, które utrzymują świeżość dłużej niż w przypadku innych szamponów. Jednocześnie regularne stosowanie sprawia, iż włosy przestają nadmiernie wypadać. Niestety nie ma możliwości całkowitego wyeliminowania wypadania poprzez stosowanie Seboradinu. Tutaj będą pomocne tylko ampułki, ale nie te, które promuje firma Inter-Fragrances. Te nie działają w ogóle.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 4.
Recenzja: ...

dziadostwo jakich mało

Ten szampon jest do kitu.Fatalnie pachnie-to mogę mu jeszcze wybaczyć.Cenę tez mu wybaczam.Konsystencja na szczęści jako taka.Najgorsze jest to ze on wogóle nie leczy!!Nie dość ze nie zmniejsza przetłuszczania włosów to jeszcze swędzi mnie po nim głowa.Fatalny.

jestem na TAK!

Od razu chciałam zaznaczyć,że nie oceniam szamponu w kategoriach "zmniejszenia przetłuszczania włosów",bo myślę że dla moich włosów taki nie istnieje.
Ale co dla mnie ważne,włosy nie przetłuszczają sie bardziej,są świeże do nastepnego mycia.
Jak na szampon z rzepa ma bardzo przyjemny zapach i odpowiednia konsystencję.
Co dla mnie ważne podczas mycia nie sprawia, że włosy stają sie "tępe" ,splątane i tak czyste że "aż piszczą" (a niestety większość tzw.leczniczych czy aptecznych szamponów ma niestety tą wadę). Mimo że i tak po myciu daje odżywkę to już podczas mycia moje włosy są miekie w dotyku.
Z upływem czasu mam wrażenie że włosy stają sie jakby mocniejsze. Mogę wam śmiało polecić :-)

Polecam :)

Jestem mile zaskoczona. Zdecydowalam sie na kupno tego szamponu pod wplywem opini wizazanek wlasnie tutaj na KWC. Po drugim uzyciu dopiero na 3 dzien musialam myc glowe :) Bardzo pozotywnie. Zapach mi nie przeszkadza az tak bardzo. Wlosy po umyciu i wysuszeniu sa takie.. puszyste i "uniesione" nawet tego 3. dnia po umyciu. Daje 4 gwiazdki, poniewaz lubie jak szampon sie pieni a ten nie za bardzo spelnia to moje oczekiwanie, a tak to wszystko ok:)

ilość zużytych opakowań: jestem przy 1.

niestety słaby

tak bardzo chciałam, zeby zasłuzył na wiecej niz 2 gwiazdki, ale niestety u mnie sie nie sprawdził
zależało mi na ograniczeniu przetłuszczania, ale i tak musiałam myć głowe co drugi dzień
włosy może i są dobrze odżywione i wyglądają na świeże, są lśniące, ale tylko przez PIERWSZY dzień :(

poza tym kiepsko sie pieni i tzreba dwa razy nanosić szampon
zapach mi nie przeszkadz, według mnie jest anwet ok

Solidny produkt.

Bardzo dobry apteczny szampon . :) Opakownie jest jakie jest , nie zrwacam w wypadku szamponów uwagi na takie rzeczy.
Sam szapon ma nastepujące cechy :
- średnio wydajny ( myję nim włosy dwa razy , za pierwszym prawei wogóle sie nie peini , z atrugim pieni sie ogromnie, dal mnie to ani minus ani plus)
- świetna konsystencja , w sam raz
- zapach biorąc pod uwage jego skład przyjemny , taki "zielarski", nie ejst to szapon typowo drogeryjny totez nie będzie pachnial jak stare truskawki i dla mnie to wielki plus
Włosy po nim są :
- mocniejsze
- zdecydowanie ogranicza przetłuszczanie, choc nie jest pod tym wzgledem jakoś super rewelacyjny, ale rzeczywiście efekty widać
- odżywka jest potrzebna,choć wyrażnie regeneruje włosy , z odżywka sa one świecące i miekkię
-sprzyja utrzymaniu dobrej kondycji skóry głowy
Cena jak na taka jakość w porządku.Pozytywnie mnie zaskoczył, choć jego odpowiednik z żeń-szeniem też był dla mnie bardzo dobrym produktem.

Taki sobie

- mało wydajny
- nie ograniczł przetłuszczania się włosów
- włosy są po nim takie sobie
- średni z użyciem odżywki
- zauważyłam po nim nawilżenie włosów i chyba to jedyny ale bardzo ważny plus

Warto chociażby spróbować

Używam tego szamponu wraz z odżywką z tej samej firmy(tyle, że seri regenurącej) i jestem bardzo zadowolona. Moim problemem były przetłuszczające się i wypadające włosy oraz skłonność do łupieżu.Zauważyłam poprawe w kondycji włosów,są puszyste i lśniące.Wypadają znacznie mniej,nie napisze że szampon całkowicie chamuje proces wypadania włosów ponieważ moim zdaniem żaden szamopn nie poradzi sobie z tym w 100%.Napewno bardziej pomaga niż może zaszkodzić, wiec warto spróbować.Włosy wpradzie i tak myję codziennie ale to bardziej ze wględów higienicznych i przyzwyczajenia.Dawniej czupryna była bardzo nieświeża już po kilku godzinach a teraz bez problemu i kompleksów cieszę się puszystą fryzurką.
Narazie 4 gwiazdki ponieważ używam szamponu dopiero od ok.miesiąca.

dobry

Kupiłam z obawy przed kompletnym wyłysieniem, razem z odżywkami z tej samej serii. Po kilku tygodniach systematycznego stosowania:
-włosy już mi się tak szybko nie przetłuszczają, nie muszę ich myć codziennie,
-przestały wypadać w zastraszającym tempie,
-ogólna kondycja włosów się poprawiła, a w dodatku podcięte przed rozpoczęciem kuracji końcówki nadal są zdrowe (nie rozdwajają się mimo, iż do tej pory nie było na nie praktycznie żadnej rady).
Na minus jest to, że szampon bardzo mocno plącze włosy, ale balsam z tej samej serii szybko sobie z tym radzi. Zapach szamponu może i nie należy do najprzyjemniejszych, ale można się przyzwyczaić, mi teraz już wręcz się podoba ;)
Jedyne, co mam mu do zarzucenia, to SLS w składzie, ale raczej ciężko znaleźć coś bez tego, a te wszystkie ziołowe ekstrakty mi to rekompensują, dlatego 4*.
ilość zużytych opakowań: 2

nie dla mnie :(

Na początku byłam zachwycona tym szamponem. Puszyste włosy, mniej przetłuszczające się, nie splątane po myciu, jak na produkt zawierający czarną rzepę całkiem niezły zapach. Niestety, po mniej więcej trzech tygodniach stosowania pojawił się potworny świąd skóry głowy :( Musiałam zrezygnować z używania go. Nie uważam jednak, że jest to produkt zły, po prostu nie dla mnie i dlatego 3 gwiazdki.
ilość zużytych opakowań: pół pierwszego