Seboradin, Niger, Szampon z wyciągiem z czarnej rzepy do włosów przetłuszczających się (stara wersja)

Szampon zawierający wyciąg z czarnej rzepy, jak i wiele innych cennych i dobrze działających ekstraktów. Zapach ma może nienadzwyczajny i niezbyt mocno się pieni, ale w przeciwieństwie do innych szamponów do włosów przetłuszczających się, ten naprawdę reguluje wydzielanie się sebum, mówiąc wprost: działa nadzwyczaj skutecznie. Włosy sa piękne, błyszczą, długo zachowują świeży wygląd.

świetny na wypadanie włosów

Seboradin zaczęłam używać jakies pół roku temu kiedy wypadanie włosów stało sie moim koszmarem...bardzo mi sie przetłuszczały. Zaraz po użyciu tego szamponu włosy stały sie lśniące i pełne życia a z czasem zauważyłam że wypada ich mniej. Zapach nie przeszkadza zupełnie, po wysuszeniu praktycznie nic nie czuć, a jeśli nawet to szybko się można przyzwyczaić. Opakowanie starcza mi na około miesiąc myjąc co 2 dzień. Trzeba pamiętać że co jakiś czas trzeba zmienić szampon na inny żeby skóra głowy sie odzwyczaiła a później wrócić do tego.

Ukochany!

Najlepszy szapmon jaki do tej pory stosowalam. Włosy są po nim miekkie, czyste, puszyste, po dluzszym stosowaniu widac, ze sa zdrowsze, grubsze. Przy cienkich i przetluszczajacych sie wlosach jest niezastapiony. Na pewno bedzie stalym gościem na mojej łazienkowej półce.

Używam tego produktu od:4 mies

Wspaniały.

Nie wysusza, ale nadaje puszystosci. U mnie zahamowal wypadanie juz po tygodniu...czulam cala soba, ze wlosy zyskuja moc i sile. Byly blyszczace i miekkie ale sprawialy wrazednie grubych.
Zapach nie przeszkadzal mi...przynajmniej naturalny :)

JEdyna wada to strasznie mala wydajnosc...jakos z dermena, ktora też sie slabo pieni nie mam problemow i juz miesiac na jednym opakowaniu lece, a seboradin konczyl sie blyskawicznie...zupelnie jakby wyparowywal, bo na reke nie bralam duzo - staram sie dbac o wlosy ;)

Używam tego produktu od: okolo 3 tyg

Doskonały

Jest świetny. Moje suche włosy nareszcie nie wypadają. Używam balsamu i samponu i jest super:D Włosy są dłużej świeże, myję je co tydzień. Efekty są najlepsze jeżeli włosy umyje sie 2 razy i potem nałoży balsam/

Ilość zużytych opakowań:jedno zaczynam

polecam

Zgadzam si? z opini? moosey - za te wszystkie efekty pozytywne mo?na przecierpie? ten zapach - który tak na marginesie nie jest najgorszy, przyzwyczai?am si? do niego, wykszta?ci?o mi sie nawet takie skojarzenie tego zapachu z czysto?ci? i ?wie?o?ci?. Mój problem z w?osami d?ugo pozostawa? nie rozwi?zany - od dawna je rozja?niam i wydawa?o mi si?, ?e musz? by? przez to wysuszone - piel?gnowa?am je liniami do w?osów suchych i rozja?nianych, co sko?czy?o si? tym , ?e po umyciu w?osów rano ju? wieczorem by?y oklapni?te i t?uste...Dopiero Seboradin sprawi?, ?e nie musz? my? w?osów codziennie - nawet jeden dodatkowy dzie? mi?dzy myciami to bardzo du?o!!! Robi? teraz tak, ?e myj? g?owe Seboradinem, na skór? g?owy nak?adam od?ywk? Seboradin, a na reszt? w?osów (s? dosy? d?ugie) jak?? regeneruj?c? od?ywk? po rozja?nianiu - taki system zdzia?a? cuda!

U?ywam tego produktu od: 1 miesi?ca
Ilo?? zu?ytych opakowa?: 1 szampon + jedna od?ywka

pobił wszystkie inne

Jako jedyny szampon do włosów przetłuszczających się sprawia, że moje włosy są ładne przez 2 dni. Wypróbowałam kilka innych szamponów, ale efekt Seboradunu utrzymuje się najdłużej. Myślę, że może trochę wysuszać zniszczone włosy (ja nie mam tego problemu), więc uwaga! Nie pachnie ładnie i nie pieni się (trochę dopiero przy drugim myciu), ale to nie ma znaczenia w obliczu świetnego efektu wyjściowego. Dodam, że nie używam po nim żadnych odżywek (wszystkie niestety obciążały włosy), więc ocena jest za sam, li i jedynie szampon.

Używam tego produktu od około roku
Ilość zużytych opakowań: kilka

Najlepszy

Jest to jedyny szampon po którym moje ociekające niegdyś tłuszczem włosy zaczęłam myć co drugi dzień,wcześniej wypróbowałam wiele szamponów, również tych z górnej półki i nigdy nie było takiego efektu.Dodam,że używam również lotionu. Może dla niektórych mycie włosów co drugi dzień to i tak za często ale myślę, że to również w dużej mierze "przyczyna wewnętrzna" organizmu.Polecam.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

nawet nawet

ogólnie jestem w poszukiwaniu odpowiedniego szamponu do moich włosów przetłuszczających sie u nasady. natrafiłam tez na ten szampon. musze powiedzieć że dał jakies efekty, używalam go razem z odżywką Lotion i wtedy daje najlepszy efekt. włosy są faktycznie ładne, fajne w dotyku. generalnie polecam :)

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Lubie :-)

Jestem co prawda dopiero po czterech myciach tym szamponem ale juz widzę, ze zagości on w mojej łazience na dłuzej. Widze zdecydowana różnicę w swieżowści swoich włosów. Zazwyczaj w drugim dniu były juz oklapniete i cieżkie, przy tym szamponie jednak nawet w na drugi dzień wygladają swieżo i czysto. Minusem jest dla mnie nawet nie zapach ( w moim przypadku ulatnia się bardzo szybko ) ale straszna "tepość" włosów zaraz po myciu....bez odżywki więc ani rusz...czekam jeszcze na spektakulatne zniwelowanie łupieżu na skroniach ale i tak daję my 4 gwiazdki !!!

Używam tego produktu od: około półtorej tygodnia

Wykorzystała: kilka próbek

nieskuteczny

Byłam cierpliwa: a szamponu i nie zauważyłam żadnej, ale to żadnej poprawy jeżeli chodzi o przetłuszczanie się włosów :-( . Zapach mi nie przeszkadza, ale nie podoba mi się wodnista konsystencja, słabe pienienie się i ogólnie niska jakość w stosunku do ceny. Nie mam łupieżu, ani wypadających włosów, więc nie mogę ocenić jak szampon sobie z tym radzi. Szampon kupiłam w aptece, ale jak widać nie gwarantuje to spełnienia obietnic producenta.

Używam tego produktu od: już z nim skończyłam

Nie juz nigdy więcej

Kupiłam ten szampon zachęcona recenzjami, ale zdecydowanie nie jest dla mnie, od czasu jego stosowania ciągle swedzi mnie głowa. Ale sama sobie jestem winna, bo mam chyba uczulenie na czarna rzepe, każy szampon z czarna rzepą tak na mnie działa. Chciałam sobie zrobic przerwe od szamponu przeciwłupieżowego FarMed Formony, jednak z wielka chęcią znów do niego powrocę.
Może dla innych rzeczywiście skuteczny ale nie dla mnie

Używam tego produktu od:miesiaca

niebezpieczny skład

Pomijając już to, że szampon niezbyt się pieni i drażniąco pachnie przejdę do konkretów. Jak czytamy na etykiecie szampon ma być pomocny w kuracji do włosów słabych i przetłuszczających się. Dziwne jest jednak to, że pierwszorzędnymi składnikami szamponu przeznaczonego dla osób cierpiących na łupież lub łuszczycę są: Sodium Laureth Sulfate oraz Cocamidopropyl Betaine. Ten pierwszy podrażnia skórę, wywołuje świąd i wypryski, uszkadza osłonki włosów powodując ich łamliwość i rozdwajanie. A ten drugi połączony z tym pierwszym powoduje przesuszenie skóry, łupież, wypryski na skórze owłosionej i alergiczne zapalenie skóry.
Wnioski? Moje włosy są suche i podatne na uszkodzenia, skóra głowy przetłuszczona i zmęczona. Lepsza jest odżywka z tej samej serii, która może jakoś łagodzi szkodliwe działanie tego szamponu, jednak gdybym miała komuś doradzać to… „nie róbcie tego w domu!”.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: połowa jednego