NeoNail, Transfer Foil (Folia transferowa)

NeoNail, Transfer Foil (Folia transferowa)

Folia Transferowa jest świetnym sposobem, na dodanie stylizacji blasku! Jest prosta w użyciu, wystarczy przykleić ją w kilku miejscach płytki by uzyskać oryginalny wzór. W naszej ofercie znajdziesz ją w wielu odsłonach, co daje prawdziwy ogrom możliwości. Uwolnij swoją kreatywność i przetestuj folie transferowe NeoNail w swoim codziennym manicure.

ozdoby do paznokci

Ciekawie to wygląda

Kupiłam różową folię jakieś dwa lata temu gdy nabyłam domowy zestaw do hybryd i zachciało mi się troszkę poszaleć.
Niestety nie ma takich zdolności aby nałożyć ją w całości na paznokieć i osiągnąć efekty lustra czy jak to się tam nazywa:)
Najlepiej wychodzą mi nieregularne plamki robione np. na czarnym lakierze.
Dokupiłam także specjalny klej do folii aby lepiej się przyklejała do płytki.

Efekty są bardzo ciekawe i nowoczesne. Można nałożyć folię na wszystkie paznokcie albo na któreś wybrane.
Ja wolę drugą wersję.
Dokupiłam więcej wzorów i kolorów ale już z innych firm bo podoba mi się to co z nich wychodzi .
Ze zmyciem nie ma problemu-odchodzi razem z lakierem.

Produkt zamknięty w małym słoiczku więc nie ulegnie zniszczeniu jak leży w kosmetyczce.
Cena niska bo ok. 8 zł a wystarczy jej na wiele razy.
Kilka wariantów kolorystycznych do wyboru.

Efekt totalnie wyjatkowy

Żaden produkt nie stworzy tak pięknej i mieniące się tafli na paznokciu jak folią transferowa. W moje ręce wpadł piękny miedziany kolorek o nr 8704.

Co najważniejsze należy zaopatrzyć się w produkt, który pozwoli na jej lepsze utrzymanie, czyli klej do folii transferowej. Calu proces jest dosyć prosty. Nakładam standardowy lakier hybrydowy na moje pazurki, następnie aplikuje owy klej i jeszcze raz utwardzam w lampie. Następnie nakładam kawałek folii i dociskam kopytkiem. Nastepnie zdejmuje pozostałości i zabezpieczam topem. Prawda że proste?

Folią pięknie się trzyma, nie odchodzi i nie roluje się. Nie ma też dużego problemu z jej późniejszym zdejmowaniem i usuwaniem stylizacji. Wyżej opisany kolor jest idealny na jesień, ale oczywiście w innych porach roku korzystanie z niego nie jest zabronione. Osobiście bardzo polecam, w łatwy sposób można dodać pazura hybrydą.

Ciekawy efekt

Folia transferowa jest dostępna w kilku wersjach kolorystycznych zapakowana w mini słoiczek, dzięki temu nie leży samodzielnie w kuferku i jest zabezpieczona przed różnymi śmieciami czy kurzem. Aplikacja jest bardzo łatwa, wystarczy przyłożyć do paznokcia i gotowe. Możemy tworzyć nią ciekawe wzory lub użyć na cały paznokieć. Przy użyciu na całą płytkę trzeba się zaopatrzyć w klej do folii, wtedy bardziej precyzyjnie się pracuje. Fajny i ciekawy efekt, którego nie uzyskamy niczym innym.

Pięknie wyglądają na paznokciach

Jestem zakochana w tych foliach, to jak pięknie wyglądają na paznokciach, to jest po prostu nie do opisania. Efekt jest niepowtarzalny, nie da się tego uzyskać żadnymi pyłkami. Przy aplikacji konieczny jest transfer gel żeby folia się ładnie odbiła, daje to większą kontrolę nad tym gdzie i ile się odbije, a także daje możliwość nałożenia folii na całą płytkę. Kupiłam już kolor gold i rose, obydwie są śliczne i bardzo łatwe w użyciu. Bardzo szybko można nią stworzyć efektowną stylizację, polecam fankom błyszczących zdobień, można się zakochać.